Kuma

Evet olabilir de buna rağmen eşimi seviyorum demesi fake olduğunun kanıtı bence. Normal bir kadın bunu hazmedemez, adamdan nefret eder, boşanamam ailem kabul etmez, çaresizim falan der. Bu haftanın iki günü eve gelen adamı hala sevebiliyor. Yok artık, oldu olacak diğerini de getirsin eve, öyle sevin birbiriniziahsksjskks
Margırıt, bak sana ne anlatcam. Karı koca aralarına 3.almak için bir kadınla anlaşıyorlar, kadın geliyor ama nedense vazgeçiyor, adamın karısı yerlere atıyor kendini, sinir krizi geçiriyor. 😂

Madem bitecekmis, senin icin bu kadar deli divaneymis neden ev acmis kadina.
Bunlar da hep numara,yersen.
Birde haftalik cizelge yapmis kendisine 2'ser gun araliklarla.
O kuma bu adami birakmaz,uzerine senden bosanmasi icin zorlar.Resmi nikahina da alir gibime geliyor.
Sen bence bu adami sevme artik,kendini ve cocugunu dusun.Menfaatlerin dogrultusunda davran.

Kocamı seviyorum ne yaa?
Arkadaş nasıl sevgiler yaşıyorsunuz, ben kendimi sorguladım şuan😄
Bunu yapan adam sevilir mi, şu cümleyi dahi kurarken bir farkındalık yaşar insan.
Kocanızı sevmemeniz için size ne yapması gerekir?
Ölümsüz aşk......

Konu sahibi konuyu açıp kaçmış sırası geldi zaar 😍
Bugün pazar canım birini kahvaltıya götürmüştür bide avm turu market alışverişi klasik pazar rutinler
Diğerini akşam yemeği avm market
Iki ayrı ev iki ayrı es çocuk
Adam adil iki gün ayırıyor

Böyle adam baş tacı el üstünde tutulmalı sevilmeli sahip çıkılmalı bulunmaz bir nimet

Masallah:nazar:

Konuya inanmayanlar olmus ama benim tanidigim biri var bu sekilde.kadin 27 falandi gencecik ve guzel bi kadin.fen bilimleri ogretmeni.adam da oldukca zengindi.bosanmis saniyorduk biz adami.kizlari arkadasimi istemiyordu.arayip hakaret ediyorlardi.meger adam bosanmamis.eski es yasli bi hanimdi adam da 50 lerinde.sonra bu arkadasla bagim koptu.arabasini evini aldirmis bir de cocuk yapmis adamdan.adamin yakinina basaksehire de tasinmis.mutlu mesut yasiyorlar.

Bugün pazar canım birini kahvaltıya götürmüştür bide avm turu market alışverişi klasik pazar rutinler
Diğerini akşam yemeği avm market
Iki ayrı ev iki ayrı es çocuk
Adam adil iki gün ayırıyor

Böyle adam baş tacı el üstünde tutulmalı sevilmeli sahip çıkılmalı bulunmaz bir nimet

Masallah:nazar:
Ben şahsen kocamın tek karısıyım ( Allahım böyle bi cümle kurdumya tövbe tövbe) bak adam yetişemiyor pazar pazar evdeyim 😞

Konuya inanmayanlar olmus ama benim tanidigim biri var bu sekilde.kadin 27 falandi gencecik ve guzel bi kadin.fen bilimleri ogretmeni.adam da oldukca zengindi.bosanmis saniyorduk biz adami.kizlari arkadasimi istemiyordu.arayip hakaret ediyorlardi.meger adam bosanmamis.eski es yasli bi hanimdi adam da 50 lerinde.sonra bu arkadasla bagim koptu.arabasini evini aldirmis bir de cocuk yapmis adamdan.adamin yakinina basaksehire de tasinmis.mutlu mesut yasiyorlar.
Metres denmiyor mu bu duruma

X