Kuma

Bu konu nasıl popüler olmadı, ben şok 😂 o adamı da nasıl miden alıyor bilmiyorum, aşk sevgi bir yere kadar, değil eve almak mahalleye sokmam o adamı.

Bu konu nasıl popüler olmadı, ben şok 😂 o adamı da nasıl miden alıyor bilmiyorum, aşk sevgi bir yere kadar, değil eve almak mahalleye sokmam o adamı.
Herkes konunun fake olduğunun farkında olduğu için sallamadı bence. 😬

Slm ,
Benim uzun zamandir ugrastim konu var oda Kumam, evet biraz tuaf gelicek ama kimseylw paylasamiyorum ve icimi biraz buraya dökim dedim, ben hamileyken esim benden habersiz Imam nikahi kiymis ve ben bunu sonradan kendi Catania ögrendim bosanmaya kalktim cok seyler yaptim olmadi bana yalvardi bitecek dedi agladi sizladi birakma beni diye bende 7 aylik hamileydim bide Kit cocugum var, yanlizim kimsem de yoktu neyse dogumdan sonra bi sekilde kurtulurm dedim ama olmadi hala yapamadim kumam var resmen 2022 yilinda bi kumam var, esim 2 gün orda 2 benle kalio ben hicbirzmn onaylamadim artik cok zor bi durumdayim üstelik kumam da hamile kiz cocuklari olucak, ben kocami seviyorum ama artik biran önce yoluma bakmak istiyorum resmen bi cikmazin icine girdim ve cikamiyorum.. cok zor bi durum Allah kimseye yasatmasin.
Ne okudum ben böyle?Nasıl hala daha seviyorum diyebiyorsunuz?

Ya bilemezsin, çocukluğumdan beri kaç tane böyle olay gördüm, en yakını komşumuzdu ki onların ki daha rezil aynı evde yaşıyorlardı. İnanırım yani, hala oluyor böyle şeyler
Evet olabilir de buna rağmen eşimi seviyorum demesi fake olduğunun kanıtı bence. Normal bir kadın bunu hazmedemez, adamdan nefret eder, boşanamam ailem kabul etmez, çaresizim falan der. Bu haftanın iki günü eve gelen adamı hala sevebiliyor. Yok artık, oldu olacak diğerini de getirsin eve, öyle sevin birbiriniziahsksjskks

Evet olabilir de buna rağmen eşimi seviyorum demesi fake olduğunun kanıtı bence. Normal bir kadın bunu hazmedemez, adamdan nefret eder, boşanamam ailem kabul etmez, çaresizim falan der. Bu haftanın iki günü eve gelen adamı hala sevebiliyor. Yok artık, oldu olacak diğerini de getirsin eve, öyle sevin birbiriniziahsksjskks
Herkes bu kadar gururlu değil ki sjsjsjsj 😂 var değişik kafalar, esra erolda falan neler görüyoruz ben her şeye inanırım artık 😂😂😂😂

Slm ,
Benim uzun zamandir ugrastim konu var oda Kumam, evet biraz tuaf gelicek ama kimseylw paylasamiyorum ve icimi biraz buraya dökim dedim, ben hamileyken esim benden habersiz Imam nikahi kiymis ve ben bunu sonradan kendi Catania ögrendim bosanmaya kalktim cok seyler yaptim olmadi bana yalvardi bitecek dedi agladi sizladi birakma beni diye bende 7 aylik hamileydim bide Kit cocugum var, yanlizim kimsem de yoktu neyse dogumdan sonra bi sekilde kurtulurm dedim ama olmadi hala yapamadim kumam var resmen 2022 yilinda bi kumam var, esim 2 gün orda 2 benle kalio ben hicbirzmn onaylamadim artik cok zor bi durumdayim üstelik kumam da hamile kiz cocuklari olucak, ben kocami seviyorum ama artik biran önce yoluma bakmak istiyorum resmen bi cikmazin icine girdim ve cikamiyorum.. cok zor bi durum Allah kimseye yasatmasin.
Şaka mısınız, boşanın bir zahmet ne demek seviyorum yaaa , pess...

Ben kumaniz olmasına şaşırmadım size bunları yapan adamı hâlâ sevmenize çok sasirdim
Sevgi diyordu bence sevgi ile bağımlılığı birbirine karıştırıyor konu sahibi. Dosyalarında görüyorum aldatılmak değil, sopayla dövdüğü kocası için beni seviyor , ben de onu seviyorum diyen var. Uyuşturucu kullanmak ile aynı mantık

Yapacak çok bir şey yok, böyle bir hayvanı boşamanız gerekiyor. Böyle adam sevilmez ekonomik gücünüz yok, o yüzden boşanmaya korkuyorsunuz. Bu durumda hayatınıza bu şekilde devam edeceksiniz. Size önerim olabildiği kadar sömürün adamı, iki ayrı eve yetebildiğine göre maddi durumu iyi olmalı. Üzerinize ev araba altın ne yaptırabilirseniz yaptırın ki yarın kapınızı çalmaktan vazgeçtiğinde bir dayanağınız olsun.

Ha ben yerinizde olsam bu durumu ispatlar ona da "kuma" adı verilen kadına da tazminat davası açarak boşanırım. Aç kalırlar.

X