Kuma

Şimdi size taktik veriyorum size geldiği 2 günde adamın en sevdiği yemekleri yapın süslenin püslenin. Kendinize çekin onu. 1 aya bırakır döner.

Bacım gerçek misin sen ya seviyorum diyor bir de. Yapacak bir şeyim yok ailem yok desen yine anlarım

Slm ,
Benim uzun zamandir ugrastim konu var oda Kumam, evet biraz tuaf gelicek ama kimseylw paylasamiyorum ve icimi biraz buraya dökim dedim, ben hamileyken esim benden habersiz Imam nikahi kiymis ve ben bunu sonradan kendi Catania ögrendim bosanmaya kalktim cok seyler yaptim olmadi bana yalvardi bitecek dedi agladi sizladi birakma beni diye bende 7 aylik hamileydim bide Kit cocugum var, yanlizim kimsem de yoktu neyse dogumdan sonra bi sekilde kurtulurm dedim ama olmadi hala yapamadim kumam var resmen 2022 yilinda bi kumam var, esim 2 gün orda 2 benle kalio ben hicbirzmn onaylamadim artik cok zor bi durumdayim üstelik kumam da hamile kiz cocuklari olucak, ben kocami seviyorum ama artik biran önce yoluma bakmak istiyorum resmen bi cikmazin icine girdim ve cikamiyorum.. cok zor bi durum Allah kimseye yasatmasin.
Nerimaaaaan yapma gulum,mubarek kandil gunu bizi egleme,bi kafa dinleyelim,yapilacaklar var 🙄

Niye cikmaza gireceksiniz ki ondan cocugu oldugunu,beraber yasadigini ispatlayip tazminat alarak bosanin.tabi ustuneyse mal varligi.degilse de cok saglam bir avukat bulun.caresiz falan degilsiniz.iki tane cocugunuz var bir babalari da var.bakacak.ayrilin.

Danaya girer gibi kocaya gşrmişler paylaşım çok adaletli kalan üç gün ????
Dönüşümlü olarak ikişer gün sanırım Pazartesi salı A, çarşamba perşembe B, cuma cumartesi A, Pazar pazartesi B... Şeklinde. Eğer öyşe değilse kesin 3. Hatta 4. Var 🤣 yurt dışı yazmış yaşadığı yere şeriat uygulayan ülkelerden birindeyse şu an hayatına böyle devam edecek başka çaresi yok

Slm ,
Benim uzun zamandir ugrastim konu var oda Kumam, evet biraz tuaf gelicek ama kimseylw paylasamiyorum ve icimi biraz buraya dökim dedim, ben hamileyken esim benden habersiz Imam nikahi kiymis ve ben bunu sonradan kendi Catania ögrendim bosanmaya kalktim cok seyler yaptim olmadi bana yalvardi bitecek dedi agladi sizladi birakma beni diye bende 7 aylik hamileydim bide Kit cocugum var, yanlizim kimsem de yoktu neyse dogumdan sonra bi sekilde kurtulurm dedim ama olmadi hala yapamadim kumam var resmen 2022 yilinda bi kumam var, esim 2 gün orda 2 benle kalio ben hicbirzmn onaylamadim artik cok zor bi durumdayim üstelik kumam da hamile kiz cocuklari olucak, ben kocami seviyorum ama artik biran önce yoluma bakmak istiyorum resmen bi cikmazin icine girdim ve cikamiyorum.. cok zor bi durum Allah kimseye yasatmasin.
Eşinizi hala nasıl seviyorum diyebiliyorsunuz aklım almıyor. Soğumayı geçtim tiksinme sebebi resmen. Güvenimin gittiği hiç bir insana bir daha olumlu hisler besleyemem. Nasıl sevmeye devam edebiliyorsunuz gerçekten samimi soruyorum? Yani bu olanlar size yakınlaşınca aklınızdan uçup gidiyor mu? Tam olarak nasıl oluyor ? :olamaz:

Slm ,
Onaylamadıgınız icin 2 gün orda 2 gün sizde.Tabi onaylasanız 5 gün orda 2 gün sizde olurdu.
Merak ettim kalan 3 gün kime gidiyor kumanın kumasına mı?
Hafta 7 sonucta😏

Slm ,
Ben bu konuyu bir yerlerden hatırlıyorum.. biraz bakmam lazım…

Onun haricinde nasıl hala bu adamı seviyorum diyebiliyorsunuz? Şaştım kaldım.

Belki linçleneceğim ama, yine kötü giden bir evlilikte hemen hamile kalınmış. Gerçekten artık sinirlenemiyorum bile, dilimizde tüy bitti…

Neden çaresizsiniz?? Eğer kendinize yediremiyorsanız bu durumu, isteseniz öyle güzel çare bulabilirsiniz ki.

Ben olsam beni aldatıyor diye zina davası açarım, haklarımı alır boşarım bu adamı. Ama bence siz sadece azıcık ah vah edelim, kocanıza ve diğer kadına sövelim diye konu açmışsınız. Yoksa gerçekten çözüm aradığınızı düşünmüyorum. Kabul edilmiş bir çaresizlik (!) var yazınızda.

O doğacak çocuklara çok yazık olacak sadece…

Dönüşümlü olarak ikişer gün sanırım Pazartesi salı A, çarşamba perşembe B, cuma cumartesi A, Pazar pazartesi B... Şeklinde. Eğer öyşe değilse kesin 3. Hatta 4. Var 🤣 yurt dışı yazmış yaşadığı yere şeriat uygulayan ülkelerden birindeyse şu an hayatına böyle devam edecek başka çaresi yok
Çok zor bu çeteleyi tutmak ben yanlış geldin bugün benim sıram değil deyip almazdım😵‍💫

20220227_151635.jpg

Adamın emeğine laf etmeyin iki es ikiside hamile iki gün ayırıyor ve seviliyor adam iste sevgi buydu❤❤❤

X