Küçük Mucizeme Şimdi Daha Yakınım

canım hayırlı olsun ınsallah hersey yolunda gıder sagsaglım alırsın bebıslerını kucagına
ıcıme dogdu sankı ıkız olcak bunlar kaydirigubbakcemile3

ben avatarınla uyum içindeyim o bana gözlerini acarken bende ona gözlerimi acıyorum :d

dıptıs canım insallah hayırlısıyla kucagına alırsın bebişini bakarsın ikiz yada üçüzde olabilir nasıl bir heycan içinde oldugunu tahmin edebiliyorm bende 8 yıl sonra tüp bebek yöntemiyle hamile kaldım az kaldı inşallah haziranda kavuşucam melegime daha iyi haberlerini alırız inşallah burdan :Saruboceq:

dıptıs cnm benim 6 günü kasık ağrılarım çok olmuştu birde jel kullanıyordum düşüğü önlemek için o çok akıntı yapıyordu tuvalete gitmekten halak oluyordum ha adet oldum olacam diye
ama olmadımmmmmmmmmmmmmmm

kasık ağrısı hariç 9 gün tansiyonum düştü birden başım döndü
ben hiç idrar testi yapmadım korkumdan 11.gün yaptım testi

guzel haber ne zaman................hangı gune gelıyo dıpttdıs................inş hepsı senledır

Dıpımm canım benimm canım arkadaşımm.Allahın izniylee bebeişlerin sana şuanda tutunuyorlarr belkide bir kaçıı tutundu bileee:Saruboceq:Canım tedavi sürecinde hep dualarımdaydınn.Anne olmayıı inan çok hakediyorsunn..Rabbim emeklerinin karşlığında yüzünü güldürücek inşalah.DUALARIm seninle canım .Öpüyorumm senii.AZ kaldıı K.K yıkılıcakk yakında yeryerinden oynayacakkk halaydan:teytey: :teytey: :teytey: anladın sen onu:jeyyar:

hihoyyytinsallah hamissindir canım benimde icime dogdu ikislerin olcak:CüvCüv:emeklerin bosa gitmes insallah rabbim yüzünü güldürsün canım darısı basıma kaydirigubbakcemile5

İnşallah o güzel haberide buradan alırız.
Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bebeğini.
Betül ablada çok heyecanlı ama anneanne olacağım diye çok mutlu.
Çok selamlar kendisine öpüyorum ikinizide.

canım hayırlısıyla bebiklerine kavuşacaksın inş büyük güne az kaldı hayırlı ve sağlıklı evlatlarını kucağına almanı diliyorum tatlım

Hayırlısı ile alırsın inş.minik mucizelerini kucağına...
rabbim sağlıklı sıhhatli ömürler versinn inş....
ısteyen herkese nasip etsin inş....
ne güzeller yaa 4 tane :)))))

dıptıs canım 17 ayın acısını dördüzlerle çıkaracaksın sanırım ,hayırlı güzel haberlerini bekliyoruz :icecream:

Canım Allah tamamına erdirsin...Güzel haberini almak için sabırsızlanıyorum...
Dualarım seninle Şeniz

canım test sonucumuzu aynı gün alıcaz. Yani 30 mayıs... bana pazartesi günü 4. gün transferi yapıldı. Ben biraz aceleciyim galiba sende hiç bi belirti var mı diye merak ediyorum...

evet canım, bana başta co-culture yapıldı,embriyolar 4 gün dış ortamda benim rahim hücrelerimin içinde gelişti ve 4. gün transfer yapıldı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…