Küçük Mucizeme Şimdi Daha Yakınım

evet tabıı.............bı kere çoğullarda çıkıyoo...........ve erken yerleşenlerde.............belkı geç yerleştı ve belkı tek bebek...........sabret canım az kalıdı ..gerçı sölemesı kolay...çarşambada benım transferım var...........bende ...offf nasıl beklıcem heyecan başlıyo yavaş yavaş sana kızıyorum ama bende öle yapsam bende etkılenırdım...........senın haberın bıze umut olacakkkk inşşşşbeklıorummmmm

evet canım baya bir erken yaptırmışsın.... biliyorum sabretmek beklemek zor ama...ne yapalım bu kadar zaman zaten hasretle bekledik...şurda birkaç gün mü bekleyemeceğiz.... a.s.

bu arada evet el mualim...aramızda kalsın haklısın gerçekten fıstıkmış bu dımtıs...:nazar:yerimseniben

evet canım baya bir erken yaptırmışsın.... biliyorum sabretmek beklemek zor ama...ne yapalım bu kadar zaman zaten hasretle bekledik...şurda birkaç gün mü bekleyemeceğiz.... a.s.

bu arada evet el mualim...aramızda kalsın haklısın gerçekten fıstıkmış bu dımtıs...:nazar:yerimseniben

saol canım benim :eek:

bencede yeşbucummmm..........aramızda kalsın ................ ya bız dıptıdsın bebeğine talıp olalım şımdıden annesı gıbı oda tatlı olur .................

canim bencede cok erken yapmisin lutfen bekle ablam hamisti hatirlarsan kimyasal oldugunda 12.gun teste bile cikmadi kanda cikti stres yapma dua et bol bol

canım öncelikle tedavin hayırlı olsun inşallah bebişin seninledir ama niye şimdiden üzülüyorsun anlamadım canım kendimi anlatayımda biraz umut olsun transferin onuncu günü müthiş sancılarım vardı her an adet olucak gibi çok üzüldüm çok ağladım kesin adet olucam dedim zaten yaptığım idrar testimde negatifti ve ben kimseye haber vermeden kan testine gittim ama görmeliydin hastanede nasıl ağlıyorum hemşire neden bu kadar ağlıyorsun adet mi oldun dedi ben de hayır ama kesin olucam dedim kan verdim eve geldim bekliyene kadar kaç sigara içtim bilmilorum çünkü emindim olmadığına saat dört oldu hemşire aradı gözünüz aydın hamilesiniz dedi bu seferde saatlerce sevinçten ağladım ve hamile olmama rağmen hala idrar testlerim negatif çıkıyordu umarım biraz okuyup rahatlarsın rabbim yardımcın olsun:Saruboceq::CüvCüv:

sanırım fazla acele ettim :eek:

Dıpımm bak ben sana dedim işteee erken yapmışsın ondan çıkmadııııı.Bence bebeişlerrr seninleee.İçimee doğuyor sankii:teytey:İNŞALLAHHHHHHH :Saruboceq:

Dıpdıscım,öyle güzel bir his var ki içimde hamilesin.Ama benim içime tekiz doğuyor,şimdiden söyleyeyim.)Bence tamamen rahat ol,biliyorum sen yapamazsın ama en azından bebeğin için yap bunu.Güzel haberlerini hissediyoruz ama tabi bir de senden duymayı bekliyoruz,sabrın sonunda her zaman mükafat vardır,unutma...

ve son geldi... bitti... hayırlısı hakkımızda buymuş.. Kazen abim sen olmasan ayakda durmak daha zor olurdu... evet iyiki sadece tek derdimiz çocuk.. bu şehre kanser tedavisi içinde gelebilirdim... Şeniz

X