Küçük Mucizeme Şimdi Daha Yakınım

benim sadece midem bulanıyor canım... ama onuda progestan hapa bağlıyorum... yemek yiyemez hale geldim.. hatta şuan öyle bulanıyorki ağlıcam sinirimden senağlama

benim sadece midem bulanıyor canım... ama onuda progestan hapa bağlıyorum... yemek yiyemez hale geldim.. hatta şuan öyle bulanıyorki ağlıcam sinirimden senağlama
CANIM İNŞALLAH MÜCİZE(LERİ)N SENİNLEDİR CANIM BENDEDE OLMUŞTU BULANTI BAŞ DÖNMESİ BAZEN ÇOK İŞTAHIM AÇILIR BAZENDE HİÇ BİŞEY YİYEMEZ OLUYORDUM PROGESTAN HAP YAPIYO BUNLARI

RABBİM EMEKLERİNİZİ KUCAĞINIZI BOŞ BIRAKMASIN :ecrin_bebek:

amanda aman damlamın midesimi bulanıyormuşş :teselli:
bebişler yerleşiyor annesi kolay diil hele bide saçları oluşmaya başlasın miden öle yancak ki bulantıyı arıcaksın kaydirigubbakcemile3
teyzeme slmlar Şeniz

oyyy dıptısım .. benim canımsın... dualarım seninle meleğim....
DİLERİM RABBİM SENİDE MUCİZELERİYLE AYDINLATIR.. VE SENDE MUCİZENE KAVUŞURSUN....:Saruboceq:

bugün böbreklerim çok ağrıyor... üşüttüm sanırım... şerifem hemşirem bana bir ilaç almamı söyledi şimdi onu kullanıcam. yoksa bu böbrek ağrısı öldürecek beni...

bugün böbreklerim çok ağrıyor... üşüttüm sanırım... şerifem hemşirem bana bir ilaç almamı söyledi şimdi onu kullanıcam. yoksa bu böbrek ağrısı öldürecek beni...

aa bu böbrek ağrısıda nerden çıktı :1no2:
inş. hemen geçer cnm acaba aldığın ilaçlarmı dokundu CADIARZU
sıcak tut kendini ltfn cnm üşütme :teselli:

heralde üşüttüm ablacım yada ilaçlar artık böbreklerimi emdi bitirdi :roflol: o kadar çok ilaç alıyordumki bir dönem anlatamam. ilk başda bel ağrısı sandım ama transferden sonra şiddeti artmaya başladı bir yokladım kendimi böbreklerim ağrıo senağlama

dıptıs geçmiş olsun dikkat et tatlımmmmmmm bu dönem yawww bevbeklerim yerleşiyorr

sana diceklerimi 26sında dönüyorum 27sinde mesene den bilhare iletcem..Çok üzgünüm çoook
gerçi sen ne diyebileceğimi tahmin edisin..:jeyyar:kaydirigubbakcemile3:mymeka:
öptüm seni..Şeniz

dıptıs geçmiş olsun dikkat et tatlımmmmmmm bu dönem yawww bevbeklerim yerleşiyorr

ediyorum kuşum etmezmiyim hiç kolay mı buldum ben bu günleri :asigim:
sana diceklerimi 26sında dönüyorum 27sinde mesene den bilhare iletcem..Çok üzgünüm çoook
gerçi sen ne diyebileceğimi tahmin edisin..:jeyyar:kaydirigubbakcemile3:mymeka:
öptüm seni..Şeniz

aman böcek kafa sakın burdan dime yohsam site topdan kapanır ceyarda kapı önüne kor bizi maazallah delikafadulden

Ay çok sevindim ya...
Rabbim tamamına erdirsin canım...
Dualarım seninle...:Saruboceq:

Not : Diyet spor falan yapmıyon artık dimi, dikkat et kendine...a.s.

Ay çok sevindim ya...
Rabbim tamamına erdirsin canım...
Dualarım seninle...:Saruboceq:

Not : Diyet spor falan yapmıyon artık dimi, dikkat et kendine...a.s.

yok canım ne diyeti delikafadulden bir ara sizlerle başlamıştım ama tüp velet işin işine girince bırakmak zorunda kaldım :CüvCüv: yanlız tutmazsa diyet miyet kar etmez bana artık :roflol:

bugün transferin 5. günü... gezdim dolaştım kendimi yormadan.. kasığımda rahmime doğru değişik bir ağrı var. sızı gibi birşey. sanki arada bıçak saplanıp çıkıyor... yumurtalık ağrısı değil eminim... aynı zamanda günlerdir dev gibi olan göbeğim sonunda inişe geçti hihoyyyt 1 hafta önce olmayan cicilerim şimdi oluyor :lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…