Küçük Mucizeme Şimdi Daha Yakınım

ayyyy...
dıptısım çok şok oldum yaa
4 bebek
Allahım ne garip ne tarifsiz bi duygudur kimbilir....
sağlıcakla al kucağına inşallah
birinin nikini gurbaa koymazsan sacını başini yolarım ona göre

nazar değmesin maşallah... annesi gibi tatlı kız çocukları olsun bu kelebekler... dik saçlı, inatçı delii kız... tatlı kız... maşallah...

Canımm birtanem inşallah güzelim seninle gelecekler ..Ne kadar dua ettiğimi biliyorsun hepimiz için sabırsızlıkla senden gelecek haberleri bekliyoruz..İnşallah Hayırlısı olur kelebeklerin hep seninle kalsın :Saruboceq::Saruboceq:
Bu arada kilo işini vs boşver sen verebilecek kapasitedesin başarırsın sırasıyla değilmi ama önce şu yaramazları bir dünyaya getirelim sonra bakarız çaresine
ŞenizŞeniz

AYY maşallah annesi meleklerin sana sıkıca tutunur inşallah Rabbime emenetler sende kuzularında inan çok sevindim hemde şok oldum

oy oy oyy demekki sonunda anneciklerinin sevgi dolu içindeler sonunda bebişler
hadi bakalım damlam onlara ve kendine iyi bak :1hug: inş. müjdelrini duyucaz yakında :Saruboceq:

çok sevındım dualarımız senınle..
umarım dunyanın en mutlu kadını olursun....
yaradan gönlüne göre versin..
sevgiler..

ayyyy...
dıptısım çok şok oldum yaa
4 bebek
Allahım ne garip ne tarifsiz bi duygudur kimbilir....
sağlıcakla al kucağına inşallah
birinin nikini gurbaa koymazsan sacını başini yolarım ona göre

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol: Yaa koptum buradaaaa ne nickii ne nickiiiiiiii ismiyle yaşasın ama anne karnında diyosan yine isim delikafaduldenYerim Senii benn evlensende senin bebişleride görsem :jeyyar: :Saruboceq::Saruboceq:

bu karı o bet avatara katlandigimiz için 70.000 tane doğurup herbirine KKdan birinin nikini vermeli aslında ya neyse nazlım

canım hayırlı olsun ..inşallah saglıcakla kucagına da alacaksın ... tum kalbımle dılıyorum ...

bitanem dualarimizdasin..insallah bebislerin sana tutunacaklar,onlara ve kendine iyi bak bitanemm

bu karı o bet avatara katlandigimiz için 70.000 tane doğurup herbirine KKdan birinin nikini vermeli aslında ya neyse nazlım

:roflol::roflol::roflol::roflol:

qurbaam bakmıyorum ben valla içim ürperiyor bişi değil küçücükte zıplıyor yerinden en iyisi bakmadan yazmak ama burada hak verdim sana o avatara az bile yerimsenibenyerimsenibenBu arada bak bebişleri gülerek karşıladık..Msn iletimdede senin yazdığın söz var cnm Mevlananın dönüp dolaşıp yazdığın yazıyı kayıt ettim pcime okuyorum herkezin yazdığı kayıtlı hergün güç toparlıyorumŞeniz :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

HAyırlı uğurlu olsun canım.İnşallah sonucun pozitif olur da haykırırsın buradan artık Hamileyimm diye.İNŞALLAHHH...

Rabbim yardımcın olsun nazlım :asigim:
hislerimin kuvvetli oldugunu biliyorum
ve içime doğan senin meleğini sapasağlam kucağına alacağın yönünde :asigim:
öpüyorum gül yüzlüm :asigim:

Dıptısım canım şu an bebişlerin seninle
ve 9 ay boyunca inşallah seni hiç terketmiycekler
sıkı sıkı tutunmuşlardır inşallah:1hug:

hayılrı olsun arkadasım dualarım senınle ve hepimizle ALAHIM saglıkla kucagına almaayı nasip etsin

canım arkadaşım güzel arkadaşım :asigim kadar duygusallaştımki inansenağlama
demek 4 tane koydular yavrularım benim onların ışıkları hiç sönmesin:Saruboceq: dualarımda ve kalbimdesin inan:Saruboceq:
inşallah canım o güzel yavrucaklar annelerine sımsıkı sarılacaklar:Saruboceq:
kocaman bir aile olacaksınız mutlu:asigim:

O içinde yanan 4 ışığın hiç bir zaman solmasın inşallah..büyüsünler içinde senide aydınlatsınlar inşallah canım benim. :Saruboceq:
Sıkı sıkı tutunup anneciklerine,sağlıklı bir şekilde gelecekler inşallah birtanem:ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek:

Ben öperim öperim seni kocaman canım benim..
Gece mesajını aldığımda telefon elimde öyle kaldım,Eşimin doğum günü idi o akşam....Onada verdim haberi:))
O bilem dua etti canım..
İnşallah sağlıkla hamiş kalıp sağlıkla alcaksın bebeklerini
Umut et ve İnan canım..

cnm benim yeni gördüm biliyorsun ben mikro ile hamiş kaldım ikizlerim kucağımda çok şükür

öncelikle yüce rabbim ol derse o ışıklar hiçç sönmeyecek bi bakacaksın o ışıklar pıt pıt olacak

benim eşiminde spremleri çok sorunluydu ameliyat olmasına rağmen yıkamalı 2 milyondu ve hareketsizliği yüksekti .....neyse 6 yumurtam oldu 2 tane öldü 4 kaldı 2 tane transfer oldu (kuzularım)2 tane dondurulmuş bekliyor hala....

her sıkıntıya rağmen hamiş kaldım olmaz dendi ikisi birden tutu .......zorlu gebelik geçirdim şakır şakır kanamam oldu bebeklerim benleydi erken sancılandım doğurmadım .........

vücudum şekil değiştirdi ...hayatımız değişti ama sonuç alttada gördüğün muhteşem iki güzellik bir gülüşü bin ömre bedel.......

diyceğim şu olmazları olduran olduranları yok eden yüce rabbim içindeki melekleri seninle bir bütün yapsın....hayırlı uğurlu olsun güzel haberlerini bekliyoru

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…