Küçük Mucizeme Şimdi Daha Yakınım

benden baya yumurta toplandı canım.. toplamadan sonra hafif ohss oldum heralde daha yeni yeni iniyor karnım. öyle bir şişmiştiki görenler şok geçiriyordu... şimdi yavaşdan indi hala var ama çok değil.. bugünki sızı değişikdi hiç olmamıştı ö bölgede.. hep yumurtalıklarım ağrıyordu. toplamadan kaynaklı sızılarım geçti bu defa rahim içinde var ama sevdim ben bu ağrıyı hihoyyyt

Canım benim,canım arkadaşım inşallah güzel olucak herşey çok güzel..
Bol bol dua ediyorum Rabbime inşallah dualarımızı geri çevirmeyecek birtanem..
Çok ama çok gçmiş olsun,kendine çok ama çok dikkat et canım benim. Şeniz

diptisdiptis canim insallah hayirli haberi alirsin bir hafta sonra...su imzandaki ultrason resmi ne acaba pek bisey anlamadim???

kızlar sürekli süt renginde baya akıntım var.. vajinal bir ilaç almıyorum sadece progestan içiyorum günde 2 tane... akıntı buna bağlı olabilir mi?

kızlar sürekli süt renginde baya akıntım var.. vajinal bir ilaç almıyorum sadece progestan içiyorum günde 2 tane... akıntı buna bağlı olabilir mi?

cnm normal iki gebelik yaşıyan biri olaraktan fikrimi söyleyim..
bendede oluyordu büyüklerimin değimiyle bebek yerleşiyor yerini temizliyor derlerdi hihoyyyt

desene içerde temizlik büyük :roflol: ilk başda mantar oldu sandım ama mantar değil koku yok kaşıntı yok sadece sızıntı gibi bir akıntı. ayakda olunca artıyor otulunca azalıyor :teytey:

desene içerde temizlik büyük :roflol: ilk başda mantar oldu sandım ama mantar değil koku yok kaşıntı yok sadece sızıntı gibi bir akıntı. ayakda olunca artıyor otulunca azalıyor :teytey:

kaydirigubbakcemile3 evt temizlik zor iş tabe allahım kolaylıklar versin bebişlerine bi an önce temizleyip yerleşsinler
sen yinede dr. una sor bakem tıbbi terimi neymiş bu temizliğin kaydirigubbakcemile3

canım dıptıs...............ne zaman sonuç ..........beklıyorummmmmmm heyecanla............inş bebişin yada bebişlerın gelıyoooo

merhaba dıptıs galiba sorunumuz aynı bende de pkos var 3. yılımız biz yumurta taolama gününe kadar sorun bende sanıyorduk sürprizle karşılaştık eşimin morfolojisi % 3 çıktı ve moralimiz çok bozuldu özellikle eşim şokta. benin yumurtalara doktor 10 un üstünde diyordu galiba saymaya üşenmiş tam 30 tane yumurta verdim dün toplandı. 11 tane döllenmiş yarıntransfer yapılacak.HER GÜN bir umutla senin yazılarını okuyorum seninki tutarsa sanki benimkide tutacak gibi geliyor rabbim isteyen herkese yardım etsin dualarım sizlerle

birde sorum var benim yumurta toplandıktan sonraki ikinci günüm ve karnım çok ağrıyor özellikle idrar gelince Senin ağrıların nezaman geçti ve rahim toparlanmadan transfer yapmak sakıncalı olurmu acaba

canım neşe...........karın ağrısı normal canım..........ağrı kesıcı önerıyo doktor.........geçer inş benım cuma toplandı laha hafıfağrım var........yan boşluklarım ağrıyo ıdrar yaparken.........uşutmemeye çalış rabbım kolaylık versın canımm

:Saruboceq:kızlarrrrrrrr bende döndüm aranıza kaç gündür yazamadım...dıptısımla aynı gün yumoş toplama aynı gün transfer şimdideeeeee aynı gün sonuç beklliyoruzzzzz benimde bel ve karın ağrım var 3tanede bebeğim var inşallah tutunmuşlardır....umutsuz değilim ama umuut da edemiyorum bu 3.denemem ve diğer 2sinde çok umutluydum hayal kırıkığı yaşadım.yine o günleri yaşamak istemiyorummm.allahım lütfen bebeklerim beni bırakmasınlarrrrr...rabbim isteyen bekleyen herkesin bebklerini ayırmasın annelerinden

canım benim bende merak ediyordum seni... erkenden kaçtın gittin :mymeka: Allah'ın izniyle olacak eselim olacak

canım çok saol dileklerin için... %3 yinede fena değil.. bizim %1 çıkınca dünyam başıma yıkıldı biran... yumurta toplantı o akşam deli gibi gezdim ben :roflol: ama idrar yada büyük abdest yaparken feci ağrı giriyordu. karnımda baya şişmişti davul gibi... dün yeni geçti o acılar... ayın 15inde toplanmıştı yumurtalar düşün yani 10 günde anca kendime gelebildim... şimdi sadece bel ve sırt ağrım var..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…