Küçük Mucizeme Şimdi Daha Yakınım

okadar pozitifsinki rabbim gönlüne göre versin insallah ve seninde güzel mutlu haberini almak nasip olur bizlere insallah meleklerini müjdelersin insallah azimle SIMSIKI tutunurlar melek annelerine ve brakmaz 9ay kiracin olurlar insallah sonrasida allah kerim rabbimin izniyle bir ömür boyu beraber olmakda nasip olsun
dualarim seninle :Saruboceq:

Rabbim kucagına saglıkla almayı nasip etsin inş a.s.
hayırlı olsun analı babalı büyüsün inş

:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq: inşallah günler sonra mucizemle beraberiz artık dersin canım :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Rabbim o anda öyle yüzünü güldürsünkü....sevincten kelebekler gibi ucasin.....bebeklerin seni birakmasin....siir gibi oldu ya... kaydirigubbakcemile3

Bu yolda rabbim senin yardımcın olsun... Kalbinin güzelliği bebişlerinede yansır inşallah canım herşey yolunda gider... Sağlıkla gelsin kelebeklerin... :Saruboceq:
:nazar::nazar::nazar::nazar:

canlarım benim çok saolun sayfalar dolusu öyle güzel şeyler yazmışsınızki :asigim: gurbaa kafa dilini koparırım senin Şeniz hala tedavide olan ben miyim yoksa başkası mı kestiremiyorum :roflol: gayet sakinim ama benden başka herkes panikde... hasta muamelesi yapıyorlar deli oluyorum benneyaptımki biraz şişkinlik ve halsizlik var sürekli uyuyorum.. birde bulantı olmaya başladı benneyaptımki ilaçlar iyice manyak etti beni... :Saruboceq:

3.gün bugün demi yoksa 2.mi bilmiyom
o zaman sende bi bebeğinin nickini gülen koyacaksın benim gurbaalardan neyim eksik alim allah bende viyaklıyabilirm..
bebeklerini kandırmaya çalış biraz dıptıs dıptıs müzikler acıpta sakn evde oynama ha

canlarım benim çok saolun sayfalar dolusu öyle güzel şeyler yazmışsınızki :asigim: gurbaa kafa dilini koparırım senin Şeniz hala tedavide olan ben miyim yoksa başkası mı kestiremiyorum :roflol: gayet sakinim ama benden başka herkes panikde... hasta muamelesi yapıyorlar deli oluyorum benneyaptımki biraz şişkinlik ve halsizlik var sürekli uyuyorum.. birde bulantı olmaya başladı benneyaptımki ilaçlar iyice manyak etti beni... :Saruboceq:[/QUOTE

Rabbim nazarlardan korusun seni canım tü tütü maşallah 41 kere:nazar::nazar::nazar::nazar:
Canım benim ne güzel miden bulanıyor bulansın yaw alkisalkisalkis
Uykuda gelsin karındaki şişkilikde normal ohhh kelebekler büyüyorrrrr:teytey:
Bol bol sıvı tüket ayy merakla bekliyorum güzel haberini inşallah herşey yolunda gidecek Allah'ın izniyle :Saruboceq::Saruboceq:

hadı canım hayırlısı zaten hıssetmezsın kı canım............belkı kasıkların ağrır fılan..herkeste olmuyo........benımde haftaya pazartesı buyuk ıhtımal taransferım............kendıne ıyı bak anans yıyon demı................port suyu..............ya şu resmını değisrtırmedın yazını okurken bıle zorla okuyorum valla hemen gecıyorum korkumdan.............neyse inş bebiş gelsın onun resmını koyarsın ...........gelışmeleru yaz ................ama çok kendını dınleme canım............dua ile

herkes avatarıma takılmış :roflol: vallahş hususi koydum ben onu... hele bebekler olsun o zaman değiştiricem söz... bana 4 embriyo transfer edildi canım birde ben 4+1=5 olduk :teytey:

X