Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Yazdıklarınızı okudum çok mutlu oldumiyi ki varsınız sizi çok seviyorum
Deli kız bizde seni seviyez
Neyse bosver ihtiyarları
Tayininde çıkarsa dosyayı götürürken temizlersin icini

Yazıyorum aşko

Benim sayfama.msjlarin bildirileri de sıralı gelmiyor dhaa öğrenemedim.su siteyi kullanmayı valla bdv şu kadınların kaynanasını kocasini kotuleyip her gece bosayip ama gece koyunlarina girip sonra doğum topiclerinde ay ay Bebek sırasına girdikleri garip yer mi???

Yani Wattpad kitapları giib uydurma senaryosu olan yer mi???

Şimdi konu sahibi
Önce kocasının totosunun kokusu ile ilgili konu açtı

Sonraki konusu bebek yapmak istemiyormuş, kv torun istiyormuş alman kuma getirecekmiş ikinci konusu bu

En son konusunda da ev almak mı Almanya’ya yerleşip 6-7 yıl çalışıp dönmek mi diye sormuş

Bir üye de öyle kolay gidiliyormuş mu deyince ben de ekteki mesajları yazdım
YURTDIŞI ARKAKOKUSU yazıp 4646 ya gönderiyorsun evinden alıyorlarmış

Ya da ALMAN KUMA yazıp gönderiyorsun yengen vizesi veriyorlarmış

He he aynen öyle orası

Ay çok fenasin
Biliyorum o konuyu konunun kokusu vardı resmen

Evet evet harika konular var bazen dayanamayıp bende cevap yazıyorum

Ay çok fenasin
Biliyorum o konuyu konunun kokusu vardı resmen
Ahaha ya fenalık yapmadım yaaaa
Kadının konuları normal değil ben de eğlencesine yazdım ne var bunda
Ayyy ben ki üşengeç bir insanım bilirsiniz ben bile en az günde bir duş alıyorum 4-5 gün nedir allasen bu sıcakta

Valla cuk diye oturmuş .. hatta Türkiye'den +904646
Almanya'dan+494646
Yavruvatandan +.....

Diye uzatilada bilir ..yani gerçekten bu Almanya'ya koca seysiyle gidenlerde de valla zerre zeka yok... İyi etmisssin msjlar öyle yazana böyle yanitlarharikaa

Dimi ama

Valla canom bin derecelik mutfakta fırını calistirdim yandım Allah yakma beni diyerek
Ayda 1 pizza 1hamburger yapıyorum hem kaliteli malzeme hem 4 kişi daha uyguna geliyor. Bugün hamuru daha ince olmuş bayildilar.

Valla canom bin derecelik mutfakta fırını calistirdim yandım Allah yakma beni diyerek
Ayda 1 pizza 1hamburger yapıyorum hem kaliteli malzeme hem 4 kişi daha uyguna geliyor. Bugün hamuru daha ince olmuş bayildilar.
Senin elinden zehir olsa bal olur cano

Var ama öyle insanlar
Bizde bir hizmetli var
Benim odaya girince oda tüter yeminle
Hiç mi uyarmıyor eşi dostu anlamıyorum
Adam çıkınca.kapi pencere açıp oda parfümü sıkıp odadan kaciyorum
ben Asıl kimi merak ediyom biliyormusun zorunlu alan diye biri vardı evlencekti borc batagindaydi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…