Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Tatil için vereceğim 24 bin tl sebebiyle nasıl olsa başka harcamalar da olabilir diye kredi kartı limitimi 100 bin tl ye yükselttim
Aman okadarlik borç olmasın ama maaşa göre normal zaten ... Zamlı alacaz ya bekliyoruz🤣🤣temmuz e bodrosunu...

Bende X2 katına çıkarttık geçen gün kredi kartımı oysa iki yıl onceme kadar kartım bile yoktuhep peşin aliyordum

Aman okadarlik borç olmasın ama masa göre normal zaten ... Zamlı alacaz ya bekliyoruz🤣🤣temmuz e bodrosunu...

Bende X2 katına çıkarttık geçen gün kredi kartımı oysa iki yıl onceme kadar kartım bile yoktuhep peşin aliyordum
Yarın kartın hesap günü

En fazla tatile gittiğimizde öğle yemekleri için para harcanır ekstra birşeyler alırsak onlar olur

Ve taaa 15 Ağustos 'ta ödenir

Kredi kartımın taksitli borcu aylar bazında şu şekilde

Allah sağlık huzur ortalık düzeni versin

Eklentiler

• 20240705_184301.jpg
    20240705_184301.jpg
    60,9 KB · Görüntüleme: 56
  • 20240705_184721.jpg
    20240705_184721.jpg
    33,8 KB · Görüntüleme: 36
Yarın kartın hesap günü

En fazla tatile gittiğimizde öğle yemekleri için para harcanır ekstra birşeyler alırsak onlar olur

Ve taaa 15 Ağustos 'ta ödenir

Kredi kartımın taksitli borcu aylar bazında şu şekilde

Allah sağlık huzur ortalık düzeni versin
Yaaa gayet düzenli.benimki çöplük muhtemelen aynı bankadayiz ve ben yeni yeni mantıklı kullanmaya başladm kartı. Onda da taksitler ortadan kalktsimdisen güzel tatiller hayırlı bol kazançlar la sağlıkla.odemeler dilerim

Yaaa gayet düzenli.benimki çöplük muhtemelen aynı bankadayiz ve ben yeni yeni mantıklı kullanmaya başladm kartı. Onda da taksitler ortadan kalktsimdisen güzel tatiller hayırlı bol kazançlar la sağlıkla.odemeler dilerim
Aylık 4000 tl lik tatil borcuna girmeseydim bu kadar borcum olmayacaktı ama gezip tozmak da lazım tabiki dozunda 😉

Eskiden gezip gördüğüm yerleri mümkünse tekrar tekrar gitmek istemiyorm

Gitmediğim yerler olsun istiyorum

Bir de yeni bir ev almak istiyorum nasipse

Şimdiki evimi mümkünse satmak ve parasını farklı şekilde değerlendirmek istiyorum
Hayırlısı hayaller hedefler var bakalım 😊

Bugünkü menüm

Tavuklu bezelye yemeği
Yaprak sarma
Yoğurt
Portakallı içecek
Kazandibi
Oh afiyet olsun ablacim😘
Aylık 4000 tl lik tatil borcuna girmeseydim bu kadar borcum olmayacaktı ama gezip tozmak da lazım tabiki dozunda 😉

Şimdiki evimi mümkünse satmak ve parasını farklı şekilde değerlendirmek istiyorum
Allah gönlündekini hayırlısıyla versin ablacim

Size bana bunu yapmayın zorla pizza yaptiracaksiniz dedim 😂😂
Kardesimgili çağırdım patlattık bi pizza😂
Bol malzemoslusundan🤣🤣

Eklentiler

• 20240705_190138.jpg
    20240705_190138.jpg
    175,9 KB · Görüntüleme: 51
Balımmmmmm ellerine sağlık çok güzel görünüyor

Ama sen ne ara ceza aldın yahu 😏😏😏
Bdv de espri yaptım şakadan da anlamıyorlar hıh
Kesin bdvye bulaştı
Hemen çanta yapıp kogusuna bırakayım madem😂
Ay aşko Allah razı olsun temiz çamaşır falan getirmişsin teslim ettiler 🤣
Tayin olunca oLuk dosyasını zaten bir çok kurum posta ile göndermeyin bizzat personelinin eline veriyor alın götürün karışmasın diye işte ozaman çıkarırsınız önemli olan sisteme.isli olmaması...

Ayrıca neden gri profiliniz.tek.ayak cezasida nedir.. ne edince bu ceza
Bdv de espri yaptım ne yapmışsam sanki
Bıraktın mı çantayı 🤣🤣
Getirmiş getirmiş🤣🤣
Balımın yaptığı bir yorumdan birileri etkilenip şikayet etmiştir, o sebepten verilmiştir
Aynen öyle bal ablacım 😘
Verdim verdim
Görüşe izin vermediler😄
Sağolasın atom karıncam🌸😘
Kaç gün yatar acaba mapıs damlarında
Allah kurtarsın ne diyelim 🥺😘
Çıktım ablacım 🤣😘
Heee anladım şimdi bizi okuyordur ama 🤫😆😆😆 Zeki Müren de bizi görecek mi gibi oldu ya neyse çok geçmiş olsun..yedek hesap da olmuyor burada galibaa .hafta sonundan sonra kalkar ceza herhalde🤩 acaba beğeni yapsak erken kalkma cezanın bir nevi paraya çevrilmesi gibi birşey oluyor mu kurallar gereği
Ay okudum Allah razı olsun gülümsettiniz hepinizi seviyorum 🌸😘💕
Bir an önce gelmesini diliyorum balımın 😘🌺😊
Geldim bal ablacım 🌸💕😘
Bitirmiştir tercihlerini inşallah hafta sonu dinlenir haftaya yine tercihleri devam.edenler varsa yine okulu olur.sonrada yks de açıklanacak yoğun günler
İlk hafta bitti daha 1.5 hafta var
Wawwww ben bunu neden yeni görüyorum....harika yapmış elinize sağlık🤣💙🧿🧿🧿🧿 daha az malzemeli sine 350 TL veren bir bennn ama.ev kavruluyor o bakıma evde yapmak cazip gelemiyor Elim.ayagim.kalkmiyor bir haftadir
Sağol canım 🌸
dolar milyoneri dolar milyoneri cancazım kazandibi getirsem yer misin ?😘🌺
Yemem mi yaaa 24 saattir mapustayım şu bile vermedi kk yönetimi🤣🤣
Size bana bunu yapmayın zorla pizza yaptiracaksiniz dedim 😂😂
Kardesimgili çağırdım patlattık bi pizza😂
Bol malzemoslusundan🤣🤣
Ellerine sağlık cano mis gibi görünüyor afiyet şifa olsun 🌸

Bu arada müdür yardımcısına söyledim vermedi dosyayı, neymiş müdürün odasındaymış da… oda kilitliymiş de… zaten dosyaya kimse bakmazmış da…
Dikkat çekme yazılarının bi hükmü yokmuş da

Anlatmaya çalıştım anlamadı

At gözlükleriyle aynı zorlukta bi hayat diliyorum kendisine

dolar milyoneri dolar milyoneri hoş geldin, geçmiş olsun balımmmmmm

Şaka herkese yapılmaz tatlım bunu da bu vesileyle öğrenmişsindir inşaallah

Espri her zihin yapısının karşılayabileceği birşey değil tatlımmmmm

Okulda da hep derim herkese şaka yapmam
Şaka, espri kaldırmak ayrı bir kapasite meselesi diye 😘

dolar milyoneri dolar milyoneri hoş geldin, geçmiş olsun balımmmmmm

Şaka herkese yapılmaz tatlım bunu da bu vesileyle öğrenmişsindir inşaallah

Espri her zihin yapısının karşılayabileceği birşey değil tatlımmmmm

Okulda da hep derim herkese şaka yapmam
Şaka, espri kaldırmak ayrı bir kapasite meselesi diye 😘
Sağol ablacım Allah razı olsun 🌸

Konu sahibi trol konular açıyordu ben de patlattım bi espri 🤣🤣 pişman değilim yine olsa yine yaparım 🤣🤣🤣 ama sizi özledim he🌸💕

Kesinlikle tatilde şart birikimde ..özellikle öğretmenlerin deşarj olması lazım.hatta babamda öğretmendir bir kez bile öğretmen kampı öğretmen evi neyi yer bulamadık kalamadik ... O yüzden en çok parayı da öğretmenler hak eder en iyi tatilide.. keşke öyle bir askeriye gibi kamp yerleri olsa öğretmenlerin yani biraz daha düzenle yapılsa işler...

T Thewitcher yaaa herkes pizza yemiss ama.en temeli yine benim hazirindan pisinden uff valla fırın çalıştırmayacagim diye diye daha çok odemece ve gerçekten sıcaktan mahvoluyorum ama.istahimizin sıcak bunalımı yok deli gibi yedirtiyor nefis..

Kısacası elinize sağlık..

Bu arada dolarmilyoneri de okuyor beğeniyor ama.yazamiyor🥰🥰🥰 yoksam cezası mi bittti.bu cezaya sürükleyen msj yazı neysee bulup okumalıyım hatta cezaya sebebiyet verenleri şikayet etmeliyim yani merak etttim.sebebini

X