Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Var ama öyle insanlar
Bizde bir hizmetli var
Benim odaya girince oda tüter yeminle
Hiç mi uyarmıyor eşi dostu anlamıyorum
Adam çıkınca.kapi pencere açıp oda parfümü sıkıp odadan kaciyorum😂
ben Asıl kimi merak ediyom biliyormusun zorunlu alan diye biri vardı evlencekti borc batagindaydi😂
Ay ne bilim ya bugün eski mezunlarımdan öğrencilerim geldi biri kokuyor bi ara söylesem dedim nasıl söylenir bilemedim 😑

Okumadım kız onu bak formumdan düşmüşüm 🤣🤣🤣

Valla canom bin derecelik mutfakta fırını calistirdim yandım Allah yakma beni diyerek🫠
Ayda 1 pizza 1hamburger yapıyorum hem kaliteli malzeme hem 4 kişi daha uyguna geliyor. Bugün hamuru daha ince olmuş bayildilar.
Bizimde mutfak öyle valla klima.da.yok evde taa yatak odasına kadar sicakliyor yoksa sütlaç yapmak istiyorum fırında, yine fırında güveç, kek,kalburabastı benim reglim.mi yakın nedir sarelleyi acarimbu gidişle .geçen haftalarda yoğurt musli yiyen ben gitti yeniden kaldığım.yerden aman canımkrep ne ki pankek ne ki aman wafflle da meyve var hem sıcak olmuyor.mutfak demeye başladım.yazik.minnosum anne.pudingli pasta yap diyor en çok sevdiği şey en basit şey aslında yani kazandiplerini leziz pizzaları görünce ilk ışık pudingli bisküvili pasta olacak hem fırın da yok...

Kesinlikle daha uyguna hem daha sağlıklı hemde neydigi belirli kaliteli yenmiş oluyor ama.bana bir tembellik geliyor sonrada kredi kartım niye böyle ben niye böyle.biriyim.haftada iki alsam 350+400den ayda en az 3 bin ediyor valla bana bir el koyun almayayım ..

Hatta öyle bir topic de var mı yemek menü yapıp evden resim.cekip.atilan.butce karı yazilan harcamadim.evde yaptım +150 kar hopsss kumbaraya der gibi varsa valla gıdım grubaa

Ay ne bilim ya bugün eski mezunlarımdan öğrencilerim geldi biri kokuyor bi ara söylesem dedim nasıl söylenir bilemedim 😑

Okumadım kız onu bak formumdan düşmüşüm 🤣🤣🤣
Ufff öyle kötü ki.birdaha gelecek olsa hediye kolanya sprey parfüm verin diyecem ama yok ergenler tersler de ama toplu taşımada.metroda.rezil bir durum hergun banyo yapmali bazı etler kokuyor genetik..ve de yeme stiliyle de hormonlarla da alakalı. Benim.bir halamda öyle ama.pastirma.kokar.gun.sonu. Eyseki aşırı bakımlı yazları 3 beş dus aldığı oluyor kokular kremler feci kullanır bakımla.kamufle eder yani dikkat edilince geçebilen birşey..

Ufff öyle kötü ki.birdaha gelecek olsa hediye kolanya sprey parfüm verin diyecem ama yok ergenler tersler de ama toplu taşımada.metroda.rezil bir durum hergun banyo yapmali bazı etler kokuyor genetik..ve de yeme stiliyle de hormonlarla da alakalı. Benim.bir halamda öyle ama.pastirma.kokar.gun.sonu. Eyseki aşırı bakımlı yazları 3 beş dus aldığı oluyor kokular kremler feci kullanır bakımla.kamufle eder yani dikkat edilince geçebilen birşey..
Kıııız şimdi yapılacak şey mi bu halanın kokusu sardı mutfağı 😑
Az önce desen kesmezdim karpuzu

Eklentiler

• IMG_4770.jpeg
    IMG_4770.jpeg
    174,4 KB · Görüntüleme: 19
Bizimde mutfak öyle valla klima.da.yok evde taa yatak odasına kadar sicakliyor yoksa sütlaç yapmak istiyorum fırında, yine fırında güveç, kek,kalburabastı benim reglim.mi yakın nedir sarelleyi acarimbu gidişle .geçen haftalarda yoğurt musli yiyen ben gitti yeniden kaldığım.yerden aman canımkrep ne ki pankek ne ki aman wafflle da meyve var hem sıcak olmuyor.mutfak demeye başladım.yazik.minnosum anne.pudingli pasta yap diyor en çok sevdiği şey en basit şey aslında yani kazandiplerini leziz pizzaları görünce ilk ışık pudingli bisküvili pasta olacak hem fırın da yok...

Kesinlikle daha uyguna hem daha sağlıklı hemde neydigi belirli kaliteli yenmiş oluyor ama.bana bir tembellik geliyor sonrada kredi kartım niye böyle ben niye böyle.biriyim.haftada iki alsam 350+400den ayda en az 3 bin ediyor valla bana bir el koyun almayayım ..

Hatta öyle bir topic de var mı yemek menü yapıp evden resim.cekip.atilan.butce karı yazilan harcamadim.evde yaptım +150 kar hopsss kumbaraya der gibi varsa valla gıdım grubaa
Öyle bi gurup yokta
Para kolay kazanılmıyor sende biliyorsun
Tabi yiyip içip gezicezde biyere kadar
Ben 2 haftada bİr dışarıya çıkartıyorum cocuklari yemege biri adana kebap gibi restoran yemeği diğeri avmde Fast food bir kere de tatlı yediriyorum toplasam 1500falan tutuyor ayda
Dışarısı hem gereksiz pahalı hem kalitesiz malzeme gerek yok
Şartla kendini sıcak 2 ayda gitmez söylene söylene yapıyorum yemeği mecbur fırın çalışıyor .
Her hafta yedirme özellikle sağlık için
Gerekirse sabah erkenden kalk yap yemeğini sıcak basmadan ama ben uykuyu sıcağa tercih ediyorum🤣

Öyle bi gurup yokta
Para kolay kazanılmıyor sende biliyorsun
Tabi yiyip içip gezicezde biyere kadar
Ben 2 haftada bİr dışarıya çıkartıyorum cocuklari yemege biri adana kebap gibi restoran yemeği diğeri avmde Fast food bir kere de tatlı yediriyorum toplasam 1500falan tutuyor ayda
Dışarısı hem gereksiz pahalı hem kalitesiz malzeme gerek yok
Şartla kendini sıcak 2 ayda gitmez söylene söylene yapıyorum yemeği mecbur fırın çalışıyor .
Her hafta yedirme özellikle sağlık için
Gerekirse sabah erkenden kalk yap yemeğini sıcak basmadan ama ben uykuyu sıcağa tercih ediyorum🤣
Çok çok doğru bugünkü mesele dişleri cekilmeden pizza yemeceydi. Ama.sen yapma.anne dedi senin pizzanda çok peynir oluyor ürünler dökülüyor diyor.yani anladım.az malzemeli kalitesiz pizza.seviyor çocuk.birde fırın tepsisine dikdörtgen açıp yerlestiriyorum izle.pizza tepsim de yok ben az esyaci takilanlardanim onuda beğenmiyor.neymis yuvarlak olacakmış garip garip istekleri var...

Haftada bir de.lahmacun yapıyordum onuda iç malzemesi.cok diye eleştirildim.evlat tarafıyla az az yaptımicini ohh mis yedi ...bende.diyorum.ki.cocuk.proyeini bol.alsin ekmek.kismi ile doymasin ama.yok.daya.ekmegi hamuru bizdekiler.oyle...

Haftasonu kabak.mucveri yapasim var kabak.yok pazara giden de yok marketten getir götür ücret çok bir şeytan yakamı bıraksa 1000 adımda.markete.sebep.atabilsem bir tembellik ki sormayın gitsin

X