Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Bizde öğretmene veririz dosyayi giderken bırakır başlayacağı yere
Idarecinle alakalı canım malesef
Ellerine sağlık afiyet şifa olsun canım
O pestil olur olur olmaz mı hem de misssss gibi olur
Allah razı olsun ablacim insallah
Ablacım rövanş almaya geldim
Ya siz bana zorla pizza yaptiracaniz zaar

Tayin olunca oLuk dosyasını zaten bir çok kurum posta ile göndermeyin bizzat personelinin eline veriyor alın götürün karışmasın diye işte ozaman çıkarırsınız önemli olan sisteme.isli olmaması...

Ayrıca neden gri profiliniz.tek.ayak cezasida nedir.. ne edince bu ceza

Kredi kartımın güncel borcu 12280 tl

Harcama yapılan alanlar ; market ,kasap ,tatil ,kasko, trafik cezası ,internet alışverişleri taksitleri ,benzin

Ayrıca elden mutfak için harcadığım 2635 tl var

Gerek kredi kartıyla gerekse elden olmak üzere bu ay mutfağa toplamda yaklaşık 6200 tl harcamışım

Allah bereket versin kazançlarımıza

Son düzenleme:
Balımın yaptığı bir yorumdan birileri etkilenip şikayet etmiştir, o sebepten verilmiştir

Allah bereket versin Ablacim

Balımın yaptığı bir yorumdan birileri etkilenip şikayet etmiştir, o sebepten verilmiştir
Heee anladım şimdi bizi okuyordur ama Zeki Müren de bizi görecek mi gibi oldu ya neyse çok geçmiş olsun..yedek hesap da olmuyor burada galibaa .hafta sonundan sonra kalkar ceza herhalde acaba beğeni yapsak erken kalkma cezanın bir nevi paraya çevrilmesi gibi birşey oluyor mu kurallar gereği

Bir an önce gelmesini diliyorum balımın

Bu arada gayet mantıklı birikimli harcamalar 12binkusur kredi kartı ve yeme.icme mutfak depolama odaklı harikaa.bereketli.olsun .

Benim kkarrik 19.800 bu ay
Kk limitimi gidip artırdım.cocugun hastane masraflarına sebep ama.daha önce hiç öyle yüklü bir çekim yaptırmadım birde kart islemezse.rezil.olurum.diye korkuyorum.kart kullananlar böyle.bir limit var mıdır 30 bin TL pos dan çekilir değil mi? Öncesinde herhangi bir şeyini açtırmak gerekir mi

Tatil için vereceğim 24 bin tl sebebiyle nasıl olsa başka harcamalar da olabilir diye kredi kartı limitimi 100 bin tl ye yükselttim

Bugünkü menüm

Tavuklu bezelye yemeği
Yaprak sarma
Yoğurt
Portakallı içecek
Kazandibi
Portakallı içecek ne oluyor her defasında soracam onu damı siz yapiyorsunuz dolaptan yoksa Yedigün gibi fanta gibimi

Bende kıyma.kavurdum.sehriye çorba dünden ve erinemzsem.makarna yapacam kıymalı makarna olacak karpuzla yeter. Ama çocuğa dişleri gitmeden istediğini yedirmece pizza istedi ama.sen yapma dedi al dedi aldım.gitti 350 tlm

Çamlıca ya da sarıyer portakallı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…