Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Tercih saatlerini 10.00 - 14.00 ya da 10.00 - 15.00 arası yapılsa ne olurdu acaba?

Tercih saatlerini 10.00 - 14.00 ya da 10.00 - 15.00 arası yapılsa ne olurdu acaba?
Üç kuruş para verecekler ya afedersin şeyini çıkarıyorlar abla. Zaten 82 öğrencim var 2.5 haftaya yaydılar geçen sene de böyleydi. Okula gideyim de bi arayacam bebeleri randevuyla çalışırım belki. Bütün gün nedir ya zulmediyorlar resmen

Çok çok doğru bir yaklaşım .. bence nöbet olayı öğretmenlerde olmasa daha iyi topyekûn karşıyım...
Hayırlı terhisler dilerim..iyi gezmeler sizede
Çok çok uzun değil mi süreleri valla uzaktan bile yapılabilir .Allah kolaylık versin hep böylemi sonrakinikinci üçüncü tercihlerde de mi okula gidiyorsunuz valla zormuş..kacgun böyle tercihler birde çok tatil var gibi anlatıyorlar öğretmenlere pes valla uzaktan yok atlas gibi bir sistemle yaptırsın MEB dediğiniz gibi birşeyi düzgün yapsalar maalesef isleyislerimizde hep bir aksama oluyor

1-17 Temmuz işte ilk tercihlerde gidiyoruz canım sadece diğerlerini okul idaresi yardımcı oluyor. Çok tatil falan yok valla ben bi de yks tercihinde de görevliyim o da iki hafta sürer tatil bitti. Bi de sinir bozucu olan şey şu hangi tarihlerde olacağı belli değil yani insanlar tatili bırak düğün planı bile yapamıyor doğru düzgün görev çıkarsa rapor alman lazım ya da izin kullanacaksın. Online olsa iyi olur
Çok çok doğru bir yaklaşım .. bence nöbet olayı öğretmenlerde olmasa daha iyi topyekûn karşıyım...
Ya işte çocuğun başına biley gelirse o zaman sıkıntı olur nöbet sistemi bi nebze denetleniyor oldukları imajını veriyor çok abartamıyorlar yaramazlıklarını

Sefanız olsun canım benim
Kardeşine de Rabbim hayırlı teskereler nasip etsin

Allah razı olsun hanimlar

Kesinlikle nasıl plansız programsız işleyiş aynen izine çıkamıyor öğretmen otele yazdan indirimli yer alamıyorsunuz ha diyince tura gidemiyorsunuz valla hiç farkında değildim kolaylıklar dilerim...

Yks de var o da ne zaman aciklanacak ÖSYM 17 si dedi ama bende girdim bakalım ne olacak

Çocuğu okul bitmeden diş hekimine götürdük üniversitesi hastanesi Özel üniversite gerçi 32 bin TL anestezili çekim dolgu vs yapacaklar acaba otelesem mi yazık yazın kilo alamayacak yemeden içmeden kesilecek zaten yeme problemimiz var ..

Öğretmenlerde böyle bi durum yok canım rehberlikte var bu sıkıntı. Ben okuldaki tek rehber öğretmen olduğum için hem lise hem ortaokulumuz var mecbur ikisi de bana kalıyor
Sen de mi girdin yks ye hayırlısı olsun inşallah

O
Fiyata bak yuh ya
Yaptır canım dolguyla kurtulurken kanala gitmesin

Mesaiyi bitirdim öğlen yemek bile yiyemedim neyse iyi oldu para harcamadım
Eve geldim şimdi bi sucuklu yumurta yapayım canım çekiyor çay kahvaltısı yapacağım
Yarın pazardan karpuz alsam iyi olurdu üşenmezsem tabii

Bu arada canım çok tatlı istiyo ıslak kek mi yapsam ki

Sabah rutin işlerimi yaptım oğlana kahvaltı yaptırdım

Noterden muvafakatname çıkarıldı oğlan için Gürcistan' a geçerken lazım olacak 560 tl ona verdim

559 tl ye seyehat ütüsü sipariş etmiştim haftasonu o geldi

Oğlanların tişörtlerini ütüledim

Akşama dünden kalan makarna ve karışık kızartmanın yanına köfte yaparım

Benim de canım tatlı istiyor

Sanırım adet yaklaşıyor

Ütüden memnun kaldın mı ablacım
Tatlı yapmadım ben sen yaparsan da beraber yiyelim
Benim çocuğum olur mu acaba ya üşengecin olmaz derler ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…