Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Öğretmenlerde böyle bi durum yok canım rehberlikte var bu sıkıntı. Ben okuldaki tek rehber öğretmen olduğum için hem lise hem ortaokulumuz var mecbur ikisi de bana kalıyor
Sen de mi girdin yks ye hayırlısı olsun inşallah
Anladım Allah kolaylık versin ..evet bend egirdim.yks ye ve matematik fena tosladı .yani pek birşey gelmez açıklanınca paylaşırım atılım hukuk terkim çünkü ücret istediler bende ne edecem.dedim bıraktım senato kararlari gereği ikinci üniversite okuyanlar burslu da gitseler yaomama.karari vermişler ücret talep edince böyle bir durum yaşandı bende bir yks ye gireyim dedim ama keşke calissaydim belki bir nebze mantıklı puan gelirse seneye iş yukumu azaltıp çalışabilirim ama bende herşey yumurta kapıya dayaninca telaşa girenlerdenim...
O

Fiyata bak yuh ya
Yaptır canım dolguyla kurtulurken kanala gitmesin
Valla daha 9 yaş uyutularak çekim dolgu her haltı yapacklar yazık ya diş de fircaliyoru babada da bende de bir dolgu bile yok çocuğu yeni nesil gıdalar ilaçlar mahvetti
Mesaiyi bitirdim öğlen yemek bile yiyemedim neyse iyi oldu para harcamadım 🤣
Eve geldim şimdi bi sucuklu yumurta yapayım canım çekiyor🙈 çay kahvaltısı yapacağım
Yarın pazardan karpuz alsam iyi olurdu üşenmezsem tabii🤣

Bu arada canım çok tatlı istiyo ıslak kek mi yapsam ki🙈
Afiyet olsun .. bende aldım geçen o parcaciklidan ama açılmadı bile kapağı hiç yiyesim de tok sevmiyorum.maksat waffle yaparsam.ev usulü bulunsun
Sabah rutin işlerimi yaptım oğlana kahvaltı yaptırdım

Noterden muvafakatname çıkarıldı oğlan için Gürcistan' a geçerken lazım olacak 560 tl ona verdim

559 tl ye seyehat ütüsü sipariş etmiştim haftasonu o geldi

Oğlanların tişörtlerini ütüledim

Akşama dünden kalan makarna ve karışık kızartmanın yanına köfte yaparım

Benim de canım tatlı istiyor 😏😏

Sanırım adet yaklaşıyor
Temmuz 15 den sonra yurtdışı harcı 150 den 1500 TL ye çıkacak deniyor ama inşallah internet yalan haberidir bu Mehmet Şimşek imanımızı gevrettti yeminle bu nedir ya bu yaptıklarını değme hla seçim sezinu kepçeyle verselerde unutturmayacak gibi
400 gr 79 kusur idi
Bende aldım fiyatına da bakmadım ..
Geçen epeyi stoklar yaptım yağ çay şeker makarna salça deterjan

Direniyorum ama çok da uzun süre direnemem diye korkuyorum ablaaammmm 🙈
Yarın da şeytan dürtmez inşallah 🤣
Bende öyle günü x6.2 ile bitirip sabah x6.6 olarak uyanıyorum anlayamadım bir saçmalık var sabah daha hafif olmazmi insan ben niye 400 gram ağır oluyorum ki WC sonrası üstelik aynı yer ve konumda baskül.para harcayıp şu xiomi akıllı yağ kas kutle indekxlisinden alamadım gittti. Şimdi onuda alaşım geldi

Kiwi halı koltuk yıkamada istiyorum.portatif birşey
Kiwi seyahat ayaklı buharlı utude istiyorum tiftik toplama makinesi de iatiyorum hatta karcher cam silme makineside istiyorum yok ebenin körü herşey istiyorum... Vallahi aman

Bende öyle günü x6.2 ile bitirip sabah x6.6 olarak uyanıyorum anlayamadım bir saçmalık var sabah daha hafif olmazmi insan ben niye 400 gram ağır oluyorum ki WC sonrası üstelik aynı yer ve konumda baskül.para harcayıp şu xiomi akıllı yağ kas kutle indekxlisinden alamadım gittti. Şimdi onuda alaşım geldi

Kiwi halı koltuk yıkamada istiyorum.portatif birşey
Kiwi seyahat ayaklı buharlı utude istiyorum tiftik toplama makinesi de iatiyorum hatta karcher cam silme makineside istiyorum yok ebenin körü herşey istiyorum... Vallahi aman
Sol elin kaşınıyor elllaaaammm🤣🤣
Her şeyi isteyemezsin aşkım bi tane hakkın var 🙈🤣

Anladım Allah kolaylık versin ..evet bend egirdim.yks ye ve matematik fena tosladı .yani pek birşey gelmez açıklanınca paylaşırım atılım hukuk terkim çünkü ücret istediler bende ne edecem.dedim bıraktım senato kararlari gereği ikinci üniversite okuyanlar burslu da gitseler yaomama.karari vermişler ücret talep edince böyle bir durum yaşandı bende bir yks ye gireyim dedim ama keşke calissaydim belki bir nebze mantıklı puan gelirse seneye iş yukumu azaltıp çalışabilirim ama bende herşey yumurta kapıya dayaninca telaşa girenlerdenim...
Sağol canım hepimize kolaylık versin Rabbim. Kız sen matematikçi değil miydin nasıl zorladı matematik 😱
Ahaha ben de yumurta kapıya dayanınca şeyapanlardanım🤣🤣🤣 koç burcu musun yoğsam
Valla daha 9 yaş uyutularak çekim dolgu her haltı yapacklar yazık ya diş de fircaliyoru babada da bende de bir dolgu bile yok çocuğu yeni nesil gıdalar ilaçlar mahvetti
Doğrudur ya gıdalar da artık bozuldu maalesef 😒
Afiyet olsun .. bende aldım geçen o parcaciklidan ama açılmadı bile kapağı hiç yiyesim de tok sevmiyorum.maksat waffle yaparsam.ev usulü bulunsun
Sağol canım Benim evde o tür şeyler bir hafta anca dayanır deli gibi yerim o yüzden almamaya çalışıyorum mümkün olduğunca 🤣
Temmuz 15 den sonra yurtdışı harcı 150 den 1500 TL ye çıkacak deniyor ama inşallah internet yalan haberidir bu Mehmet Şimşek imanımızı gevrettti yeminle bu nedir ya bu yaptıklarını değme hla seçim sezinu kepçeyle verselerde unutturmayacak gibi
Şimşek ne yapsın öncekilerin yaptığını düzeltmeye çalışıyor adam ateşten gömlek giydi resmen
Bende aldım fiyatına da bakmadım ..
Geçen epeyi stoklar yaptım yağ çay şeker makarna salça deterjan
Temmuzdan önce stok yapman iyi olmuş canım bereketli olsun güzel günlerde kullan

Selaaaaam
Ay ne sıkıcı bir gündü
Bir kaç isim vardi sonra akşama kadar sıkılmaca 🤣🤣
Yazın çalışmayı sevmiyorum
Eve geldim ütü yaptim
Biraz yuvarlanıp izmir köftesi pilav salata yaptım
Bulaşıkları yıkayıp yine sıkıcı hayatıma geri döndüm🤣
Kızla bugun regl olduk yuvarlanıp duruyoruz sıcak su torbası kapmaca oynadik😂
Yarın ne tarafa sıkılsam acaba🤣

Memurla anlaştık dönüşümlu gidecegiz
Öğlene kadar evdeyim yarin
Carsaflari değiştirip evi süpüreyim kurtlanacaz😂
Aksamada arkadasimin kardesine bride eğlencesi yapacaklarmış payima acma dustu😂 oglen hamur yogurur okuldan gelince yaparım artik
Pek sıkılmayacam gibi gorunuyor😂

De kız

Hatta şöyle diyebilirsin tanıdık bir öğretmen abla var okula idarecisinden önce gidip idarecisine geç kaldıklarının hesabını soruyormuş 🤣🤣🤣🤣

Yapıyor muyum EVET 🤣🤣🤣🤣
Hahaha çok iyi yapıyorsun herşeye hakları varmış gibi havalarda bazıları 🤣

Bugün ortalık çok sıcaktı hiç dışarı çıkmadım

Çamaşır kaldırıp, yerleştirip, mutfak işleriyle oyalanıp derken bu saat oldu

Tavuk butlarını sosladım patates ve soğan halkaları eşliğinde fırına attım

Yayla çorbası yaptım ( tavuk sulu)

Kakaolu puding yaptım

Yeter yahu 🤣🤣🤣🤣🤣 yoğurt ve içecekle birlikte yesinler

X