Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Yasak tutturamaz ki
Arkadaşın için de çözüm bulunur yasal hakkı varsa mecburlar
Slmm... LGS li yoğun günleriniz olacak hadi güzel işler diyelim..

Arkadaşım vardı Bursa'da PDR devlet okulunda o nöbet tutuyordu diye dedim.bu arkdsiminda okulunda özel eğitimciler bile tutuyormuş b nde kesinlikle rehberlik gibi çocuklarla iletişimi kuvvetli olan bir öğretmenin nöbet tutmamasidusuncesindeyim.. bence nöbet olayı bile aşırı saçma ya MEB bir kademe ilerlemeli...

Çocuk tatile girdi bir haftadır evde biz bunalım moddayi yaz okulu etkinliklerine yazdırdım bugün haftaya başlayacak yoksa tüm gün evde tablet TV pozisyonunda olacak ..Allah öğretmenlerimizi başımızdan eksik etmesin gerçekten eğitim camiasına tatil bir nefes oluyor .çok değerli💐💐💐

Bu arada çocukları sınava girenler ede iyi okullar dilerim...

Önümüzdeki cuma günü için ayın 5'inde Doğu Karadeniz turu ayarladım 5 gece 6 gündüz kişi başı 11000 tl küçük oğlanı da alıp gezip geleceğim nasipse 😊
Ooo harikaaa taaa sene 2010 da turla batuma dek gitmiştik ..çocuk büyüsün bende alıp gideceğim ilk tur Karadeniz olacak en erken 4 yıl sonra ya bakalım..iyi gezmeler çok iyi etmisssini

Ooo harikaaa taaa sene 2010 da turla batuma dek gitmiştik ..çocuk büyüsün bende alıp gideceğim ilk tur Karadeniz olacak en erken 4 yıl sonra ya bakalım..iyi gezmeler çok iyi etmisssini
Sağ olasın canım benim
Samsun 'da öğrenciliğim geçti öğrenciliğim esnasında da sinop, ordu, Trabzon, Amasya gezmek nasip olmuştu

Daha sonraki yıllarda daha önceki çalıştığım okulda da öğretmen arkadaşlar ile gezi düzenlemiştik doğu karadeniz 'e ama Batum'a geçmemiştik

Kendimden ziyade küçük oğlum için o toprakları bi deneyimlesin istiyorum. Birlikte anı biriktirmiş oluruz 😊

Slmm... LGS li yoğun günleriniz olacak hadi güzel işler diyelim..

Arkadaşım vardı Bursa'da PDR devlet okulunda o nöbet tutuyordu diye dedim.bu arkdsiminda okulunda özel eğitimciler bile tutuyormuş b nde kesinlikle rehberlik gibi çocuklarla iletişimi kuvvetli olan bir öğretmenin nöbet tutmamasidusuncesindeyim.. bence nöbet olayı bile aşırı saçma ya MEB bir kademe ilerlemeli...

Çocuk tatile girdi bir haftadır evde biz bunalım moddayi yaz okulu etkinliklerine yazdırdım bugün haftaya başlayacak yoksa tüm gün evde tablet TV pozisyonunda olacak ..Allah öğretmenlerimizi başımızdan eksik etmesin gerçekten eğitim camiasına tatil bir nefes oluyor .çok değerli💐💐💐

Bu arada çocukları sınava girenler ede iyi okullar dilerim...
Sağol canım bizim hepimize kolay gelsin 🌸
Bir ara pdr de tutuyordu nöbet bir iki yıl sonra etik olmadığını anladılar da kaldırdılar şu an yasak

Sağ olasın canım benim
Samsun 'da öğrenciliğim geçti öğrenciliğim esnasında da sinop, ordu, Trabzon, Amasya gezmek nasip olmuştu

Daha sonraki yıllarda daha önceki çalıştığım okulda da öğretmen arkadaşlar ile gezi düzenlemiştik doğu karadeniz 'e ama Batum'a geçmemiştik

Kendimden ziyade küçük oğlum için o toprakları bi deneyimlesin istiyorum. Birlikte anı biriktirmiş oluruz 😊
Harikaaa vallahi ..iyi ediyorsunuz
Sağol canım bizim hepimize kolay gelsin 🌸
Bir ara pdr de tutuyordu nöbet bir iki yıl sonra etik olmadığını anladılar da kaldırdılar şu an yasak
Bende öyle biliyordum kalktigindanmhaberim yok. Bencede olmamalı daha naif yaklaşan bir branş bence

Bugün temmuz zammı öncesi yağ salça makarnagiller un şeker kahve ve azcik süt stokladim yanına çipura alarak yemek yapmış oldum.limin deseniz aşırı pahalı neyse tarım marketede geçtim ordada baktım limon 20 TL ucuz migrosdan ordann da aldım.parcacikli çikolata da aldım henüz açmadım ben ki bir paket Nutella bir yıl gider bakalım ne zaman açar denerim sevmiyorum ama.kahvaltiya davet edeceklerkm.var yaparım en azından çeşit ola.cay ve deterjanla 3 er paket alarak 2500 TL harcamış oldum .. güya yatırım yaptım kredi kartından aldım bu troy da pek puan vermiyor boykot diye visa master onlarida Troya dönüştürmüştüm.kasimdan beri kampanyasiz troyla takılıyorum.

Oğlanı yaz okulu kuran kursuna,akiloyunlarina ve internetten okuma.kulubune yazdırdım. Bakalım bu hafta başlayacak yogunuz ne edeceksek

Selamlar
Annemler İzmire gidince bizde kardeşimi ispartaya askere bırakmaya karar verdik diğer kardeşimle beraber
Sabah 7de düştük yola 5 saat sürdü
Önce bi yemek yedik sonra kardeşimi askeriyeye biraktik çok duygulandım
Hassas bir genç.
Ordan egirdire geçtik
Butik bir otel kiraladık 1200tlye
Hemen cocuklari alıp gole gittik
Gelinle biz girmedik çocuklarla kardeşim ilgilendi onunda 2 küçük oğlu var
Ordan gelip biraz dinlenip yemeğe çıktık
Levrek salataya 5 kişi 1750 ödedi bana odettirmedi kardesim
Ordan cafeye geçtik dondurma yedik. Ben odedim 300tl
Biraz dolanırken. Gülden yapılan ürünlerden hediyelik satın aldık 400tlde oraya verdim
Yarın kahvaltıyı yapıp cocuklari gole goturur ordan yola çıkarız zannımca
Kiz gidince oğlan üzülmüştü ona da iyi geldi
Kardeşim de eşi de sagolsun hep çağırırlar
Ama bu sefer yol parasını paylaşmak istiyorum kimseye yük olmak istemem
Cook yorgun ve uykusuzum yatıyorum Hayırlı geceler

Bende öyle biliyordum kalktigindanmhaberim yok. Bencede olmamalı daha naif yaklaşan bir branş bence
Bizim okulumuzda çok disiplin olayı olmuyor canım ama sorun yaşayan öğrenciler çoğu okulda var. En basitinden sigara diyeyim rehber öğretmen yakalasa mesela tutanağı kendi tutup nasıl görüşmesini de kendi yapacak ? Bir de biz hassas konuları ve öğrencinin kimseye anlatamadığı problemlerini bizlere rahat bir şekilde anlatabilmesi için güven vermeliyiz.
nöbette ya da sınavda disiplin cezası gerektiren bir durumda öğrenciyle karşı karşıya gelmek gerçekten korkunc bir durum. Belki çocuk tacize uğruyor ama böyle bi durum yaşandığı için gelip de derdini anlatamıyor çok korkunc
Şükür ki yaptıkları yanlışı fark ettirdik itirazlarımız ile

Selamlar
Annemler İzmire gidince bizde kardeşimi ispartaya askere bırakmaya karar verdik diğer kardeşimle beraber
Hassas bir genç.
Ordan egirdire geçtik
Biraz dolanırken. Gülden yapılan ürünlerden hediyelik satın aldık 400tlde oraya verdim
Hayırlı teskereler canım 🫡
İyi yapmışsınız ya size de bi nefes olmuştur 🥰

Merhabalar :) Bueada deniz sezonu açıldığı için sürekli denize git gel banyo çamaşır derken bir bakmışım uyuma vakti geliyor 😂 nasılsınız? ozrengin ozrengin abla şükür iyiyim şu borçlar bitse daha da rahatlayacağım ❤️ sen nasılsın?
Çok şükür canım iyiyim ben de artık yaz tatiline girdik
Allah sağlık ve huzurla geçirmeyi nasip etsin ☺️

Selamlar
Hassas bir genç.
Ordan egirdire geçtik
Sefanız olsun canım benim 😘🌺
Kardeşine de Rabbim hayırlı teskereler nasip etsin 🤲

Günaydınlar efendim güzel bir hafta diliyorum
Bizim tercihler başladı ama görev yazısı yok bişeyi de düzgün yapsalar şaşarım
bugün başladım diye düşünerek okula gideceğim şimdi
Bi de saatleri küfür gibi yaptılar geçen sene de böyleydi 9.00-12.00 sonra 1.5 saat ara 13.30-16.30
Yani bişey demiyorum

X