Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Okuyunca çok leziz ama.yap desen fırın çalıştırmak kararimla celisirim eylüle dek fırın çalışmayacak karar aldım.. aşırı yapıyorum aşırı yiyorum..

Ha dolar milyoneri birde listeme thermomix de eklemeli o ürüne de heves ediyorum ama 43-45 bin veremem ki yemek yapma robotuna belki kivi Sinbo bizim Arçelik birileride muadilini çıkartır

Nisanda giren kiracı neden çıksın ki sorun mu var
Ev bisaninca eşyalarımida lanet edip almadım derken boş kaldı sonra komşularım ve emlakçılar vasıtasıyla eşyalı vermiş oldum o yüzden adamlar esyasiz girince bir yıllık kontratta olsa çıktım.gidiyor diyince devlet bir yaptirimi yok açıkçası yeniden başa sardım Allah'ım hayırlısı ile güzel bir kiracı ve bence iyi bir kira bedeli versin.. gerçekten zor daha yeni alacaktim ücretini bir borca gidiyordu babama yani bana yatmadı hiç bakalım...

Öte yandna benim kiramida ev sahibim kaç bin artırır bakalım Eylül'de kira yenilemem ...4.yilim.olacak yani psikolojik olarak yıpranmış olmasam.kendi evime.gecerim ama hem konu komşu hem.kendi haleti ruhiyem.hemde evin asansörsuz olup 4.kata yürüme sorunlu çocukla dönmek zor olur diyee birşey diyemiyorum..bari kiraci denk gelsede iyisinden ordan aldigimi kirama yatirabilsem

Yani stoga da ne yeter ki
epeydir yapmayınca 2.5 3 binlik aldım ama pek birşey yok bakınca...

Depremde Adıyaman'da arkadaşım kışlık yağ salça turşu stok ne varsa göçük altında kalınca ki canlarına birşey olmadı hamdolsun onlarin durumdan sonra pek yapmaz olmuştum kisliklari yaDan yazliklari Sezonsonu eylülden alırdım çocuğa bont mont yaşı 7 iken 10 yaşı alırdım ama Şubat depremlerinden sonra epeyi an da kalmaya çalıştım.. şimdi bu bakanla yeniden stok yapar oldum.Allahim.saglikli günler vere..

Ayrıca evet matematikciyim.integral.turev çözdum.polinom.fonksiyon ve hatta logaritma.bile yapabildim ama analitik geometride kal.geldi tüm sınav boyunca formül üretmeye çabaladım Vel hasılı kelam yapamadım calisilmanin gerekliligini ispatlamış oldum paylasirim açıklanınca puanımı bakalım kaç bin sıralama.gelecek..

Allah ehline iyi insanlara denk getirsin canım
Niye çıktı onu anlamadım ben daha uyguna mı buldu ev mi aldı

Valla Lgs de az netlere ii sıralamalar geldi yks de de aynısı olabilir

Tamam tamam taaaaaaammmmmm
Ben hepimizin yerine yapar yerim kendimi feda ediyorum bu konuda

Eklentiler

• 20240702_185312.jpg
    144,4 KB · Görüntüleme: 60
Bugün öğleden sonra gitmiycem okula
Şimdi bi kahvaltı eder evi toplar yatarım gece uyuyamadim
Sabah milli eğitime gitmistim dönerken çarşıya uğradım bi elbise aldım ama eve gelince icime sinmedi bi ara cikip değiştirmem lazim

482 tl lik piyasalara katkı sağladım geldim

Tarım krediden sanırım bir tanesi parçacıklı diğeri sade olmak üzere 2 adet kakaolu fındık kreması aldım

Diğerleri portakallı içecek, 3 kilo yoğurt, 1 koli yumurta ,zeytin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…