Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Hayırlı huzurlu sağlıklı ve mutlu geçecek güzel yillariniz olsun.bu yıl ki devriyeniz bir dönüm noktası olsun inşallah daha kıymet bilen bir ruhla yaşamak nasip olsun.

O sırada perşembe gunu alınan bir kavanoz çikolatanın bitmesi. Hepimiz çikolata canavariyiz ben kahve yanına alınca saklarım yoksa saniyesinde biter
Hayırlı huzurlu sağlıklı ve mutlu geçecek güzel yillariniz olsun.bu yıl ki devriyeniz bir dönüm noktası olsun inşallah daha kıymet bilen bir ruhla yaşamak nasip olsun.
Amin demeye dilim varmıyor sagol yinede

Estağfirullah canım ben biraz maneviyatımı düzene koymak istiyorum aksattığım namazlarım oluyor onları mesela. Günlük okumalar yapmak istiyorum. Bir de yapabilirsem yasin suresini ezberlemek istiyorum bu yaz ezber konusunda pek iyi sayılmam ama inşallah başarabilirim. He bi de yapabilirsem sabah erken uyanmaya alışmak istiyorum bu süreyi de evde Leslie ile değerlendirmek istiyorum.
Bakalım yaz sonunda ne kadar gelişme göstereceğim

Bu arada ben de matematikçi olmak isterdim çok seviyordum matematiği ama hem rehberlik yapılmadı o dönem(Türkçe matematik ya matematik seçebilirim sanıyordum) hem de hayın bi fizikçimiz vardı sayısaldan soğuttu böylelikle tm seçmiş oldum ama iyi ki… çok şükür

Günaydın kızlar sağlıklı mutlu huzurlu güzel bir hafta olması dileğiyle...
Allah işimizi gücümüzü rast getirsin, Allah'a emanet olun bacımlar
Tünaydın bal ablacımmm Allah hepimizin işini gücünü rast getirsin dualarını kolaylıkla hayırla kabul etsin amiiiinnnnn
Okul çıkışı çarşıya gittim bi iki eksik vardı onları aldım, çikolata almadım tebrik edin beni
Yanıyo ortalıııııkkkkkk

Günaydın kızlar sağlıklı mutlu huzurlu güzel bir hafta olması dileğiyle...
Allah işimizi gücümüzü rast getirsin, Allah'a emanet olun bacımlar
Aminnn kocaman iyi akşamlar diyeyim bari ancak iş dönüşü bunalım mod ve ben..
Muhteşem.... Ben bile bu şekilde yaşını ezberledim arabara karistirdigim yerleri oluyor ama bende maneviyat tefsir çalışmaları yapmıştım.ancak bakara suresi kadar bitirebilmistuk ama baya baya ajanda alıp ayet ayet hergun 3 ayet şeklinde ilerlemiştim .. aslında yeniden birşeylere başlamalıyım.ama eve girince basimmagriyor sıcaktan kavruluyorum öylemi şu saat oldu sabahda bir kase yoğurt yulaf yemiştim onla duruyorum o derece sicakdan huzursuzum yapacaklarını bile yapamıyorum...oğlanın özel ders öğretmeni akşama gelecekti gelmeyin dedim niyee evi sil süpür yapamadım birşeyler oluyor bedenime adeta...Allahim sen cehennem ateşinden koru bizleri ;(
Valla öyle bizlerin zamanı öğretmenleri de âp ayri modeldi şimdide öğrenciler arsiz. Benimde garip bir cografyacim vardı onun yüzünden EA a gitmedim.gerci çok severim coğrafyayı da aama işte nasip kismet

Coğrafya okumak ayrı bir keyiflidir yaaa
Ben coğrafya öğretmenliği mezunuyum tatlım

Mutfak tarafına güneş tamamen geçmeden yemeklerimi yapayım

Akşam menüm

Yeşil fasulye
Tavuk
Biber dolması
Çilek kompostosu
Süzme yoğurt
Tahinli kemalpaşa tatlısı

Akşam menüm

Yeşil fasulye
Tavuk
Biber dolması
Çilek kompostosu
Süzme yoğurt
Afiyet şifa olsun ablacım
Ben de patates kızartması yaptım çayla kahvaltı şeklinde yedim

Coğrafya okumak ayrı bir keyiflidir yaaa
Ben coğrafya öğretmenliği mezunuyum tatlım
Coğrafyayı kesinlikle çok seviyorum hala da severim ama lise öğretmenim aşırı problemliydi yani ozamanlar anlayamiyordum da şimdi şimdi ogretmende insandır onunda sorunları olabilir diyerekten yorumluyorum ama acimasizdi kadın not konusunda

Bu arada haftaya dek birşeyler almamız lazım aşırı yükselecek diyorlar ya bakalım maaslaeimizagoremi yükselecek nedir ne değildir çokta stok olayına girmeyeyim diyorum ama olunca da iyi oluyor

Akşam menüm

Yeşil fasulye
Tavuk
Biber dolması
Çilek kompostosu
Süzme yoğurt
Amanin açık büfe otel konforunda menü hem tavuk var hem biber dolma Hemi komposto hemde Kemalpaşa... Ben hiç birşey yapmadım dünden kan bezelye ve mercimek çorba...oyleki aracı park etttim bime gittim salatalık vs de yoktu diğer markete yürümeye hanım kalmadı eve girdik oğlanla o yüzden hiç bir ekleme yapamadım dün e

Mercimek çorba
Kıymalı patatesli bezelye
Karpuz
İsteyene yogurt

Teşekkür ederim canım
Yemek yapmak benim için çok değerli bir aktivite
Çok seviyorum yapmayı yedirmeyi
Mutfak benim sanki atölyem gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…