Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Ben de pizza yapıyorum
Afiyet şifa olsun canım

Beslenme için de yarın belki su orucuna başlarım bu ağrılar dayanılmaz hale geldi yine 36 saat deneyebilirsin sen de baya iyi geliyor
Şu orucunu sayenizde epeyi bir araştırdım.bende yapacağım inşallah
Harikasınız az kaldı vücuttaki durum nasıl baş ağrısı halsizlik vs.bende yeniden akıllı saati taktım yürüyüşe suya beslenmeye dikkate başladım yavaş yavaş da dediğinize doğru geçiş yapacağım bir anda yapamazdim çok yediğim için
Ama şimdi bu kaatmer resimlerini de görünce offf harikaa.elinize emeğinize sağlık.

Bende öylesine bir olgunlastirilmis inek peyniri tarım krediden aldım harika geldi tadı bana. Birde asla ketçap mayonez tüketmek yeğenler gelecekti yine tarimlrediden acılı ketçap aldım o da çok iyiydi.zaten yumurtayı hep oradan alıyoruz organik diye gezen tavuğu diğer 3 numara tavuk yumurtası hormon bombası diye yememeye dikkat ediyorum ki arada sırada hamur işlerinde binden yakın diye alıp kullandığım da oluyor 3 numara yumurtayi
Benim de şifa orucunda ikinci günüm bitmiş bulunmakta
Hey maşallah sağlıklı olsun darısı bana inşallah

Herkese mutlu bereketli günler diliyorum.
Ayrıca Allah'ım gerçekten müslüman alemine birlik olmayu nasip eylesin batıdan doğan güneş okadar anlamlı ki bir hayirlisiyla öleydik diyorum..

Allah'ım rafah da canlı canlı ölüme terkedilen lerinde tüm filistinlilerinde yardımcısı ola.yahudilerin sonu inşallah yakın ola. Ne kadar iğrenç birşey siyonizm iyi ki Türk ve Müslüman dogmusuz pek gereklerini yapamasak da iyi ki diyorum...

Şu orucunu sayenizde epeyi bir araştırdım.bende yapacağım inşallah
36 saatle başlayın yavaş yavaş süreyi artırın hatta öncesinde bir kaç gün Ramazan orucu tutarsanız daha kolay geçiş olur
Baş ağrım geçti hafif bi sersemlik var beynimde :) şu an çok dinç hissediyorum çok şükür. Bacaklarım ve belimde ağrı var tedavi orda demek ki. Allah’ın izniyle şifalanıyor
Hey maşallah sağlıklı olsun darısı bana inşallah
Yaparsınız ya niyet edince gerçekten Allah kolaylaştırıyor

Bereketli olsun ablacim
Allah yardımcıları olsun gerçekten insanlık dışı bu yaşadıkları
Diyecek kelime bulamıyorum Allah o İsrail’i ve ona çanak tutanları kahretsin
Gördüklerime dayanamıyorum onlar bunu yaşıyor. Biz bunun hesabını nasıl vericez bilmiyorum. Haykırışları içimi parçalıyor iki gündür gördüğüm her video ya da resime hüngür hüngür ağlıyorum. Rabbim zulüm gören Müslüman kardeşlerimize yardım etsin

Amin canım amin

Merhaba kızlar okula gittim öğrencilere sınav yapmakla ve okumakla geçti zaman

Okul çıkışı annemi alıp pazara çıktım ,356 tl harcadım . Aldıklarım;

1 kavanoz süzme çam balı 200 tl
3 kilo bezelye 100 tl
Yarım kilo dolmalık biber 15 tl
1.5 kg soğan 15 tl
1.3 kg domates 26 tl

B
Bereketli olsun ablacim

Eve geldim karnımı doyurdum

Katmer ,zeytinyağında 2 yumurta ,peynir ,soğan, karpuz yedim

Çamaşır yıkadım, pazardan gelince duş aldım bedenim topraklansın diye

Diğer çamaşırları kaldırdım

Aldığım bezelyeleri ayıklayacağım nasipse

Merhaba kızlar bu hafta tarım krediden aldığım peynirlerden koyun peynirini açtım, gerçekten çok beğendim ,fiyatı da bence harika kilo fiyatı 225 tl
Buzdolabında açmadan uzun süre en az 7 -8 Ay duracağını bilsem en az 5 6 adet daha almak istiyorum

Fiyat olarak çok uygun geçen hafta okulda kilosu 400 tl den bahsediliyordu, köydeki birinin satış fiyatı olarak

dün biraz müsait oldum
dedim çok yazılmıştır
okumadan yazmak istemiyorum yarın az daha sakinlerim okurum yarın gireyim sayfaya

C Cennetmeyvesii tebrik ediyorum kuzunu canımm başarıları daim olsun inşallah
dolar milyoneri zor bir şey yapıyorsun. dediğin gibi şifa versin ama nacizane çok fazla yapma kuzum bunu.
2 yıl önce görümcem gereğinden fazla yapınca tüm kas kütlesinde kayıplar yaşadı ve 2 yıldır yeni yeni toparlıyor kendini.
ozrengin immm, canımm,boyu posu kaşı gözü aklı başı güzelimmm özledimmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…