Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Afiyet olsun
pişman olman fayda etmez keyfini sür
sabah erken tartılma geç kahvaltı yap yapabilirsen ve geç tartıl
hele bir de sabah kalkıp yürüyüp ter atabilsen miss gibi olurdu

Afiyet olsun
pişman olman fayda etmez keyfini sür
sabah erken tartılma geç kahvaltı yap yapabilirsen ve geç tartıl
hele bir de sabah kalkıp yürüyüp ter atabilsen miss gibi olurdu
Benim de fikrim geç tartılmK abla ama benim biri 5 diğeri 14 aylik iki minnacık canavar uyuturlarsa beni inşallah

Hemşiresin değil mi canım sen
rahmetli kayınpederim kalp ameliyatı olduğunda 2 ay işsizdim ve onunla 1 ay hastanede kalmıştım
sonra rahmetli babacığımın yine kalp ameliyatı sürecinde hastane günlerimde o kadar hayran kaldım ki sizlere doktorlara
anlatılmaz bir tecrübe idi benim için
aile içerisinde cerrahı diş hekimi çocuk doktorundan tut her biri olduğu halde
sizlerle o günler geceler bir başka idi
evet çokk zor bir mesleğiniz var

Sağol abla zaten bu mesleği yapılır yapan tek yan insanlara yardım ediyor olmak, en zor anlarında yanında olmak ve onların duaları... Gercekten o zaman mutlu oluyoruz bir an

Dilyy yaşın genç metabolizman çok daha hızlıdır aktif bir hayatın var
İş ev 2 çocuk hayırlısıyla kilolardan daha kolay kurtulursun stres yapma tatlım
Öyle abla ama ne yazık ki hipotiroidi hastasıyım ve yıllar geçtikçe görüyorum ki duyusal açlık hissediyorum. Aslında tok olsam da bazen kendimi tutamıyorum bunları halettigimde hepsi geçecek inşallah

Öyle abla ama ne yazık ki hipotiroidi hastasıyım ve yıllar geçtikçe görüyorum ki duyusal açlık hissediyorum. Aslında tok olsam da bazen kendimi tutamıyorum bunları halettigimde hepsi geçecek inşallah
Geçmiş olsun canım, herşey yoluna girsin hayırlısıyla
Hep mutlu ol.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…