Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Oooo bayağı sohbetler edilmiş 🙂
Yoğun geçiyor günler,sizler iyisinizdir inşallah.İyi hafta sonları şimdiden 🌸
İki gün önce kurs ucreti yatmıştı, bugün onunla 1 Gr aldım.Gram gün borclarimdan birini daha stoklamis oldum böylece 🤗
Bu arada ozrengin ozrengin canım 15 inde ben 1 gram almıştım yazmamış mıydım acaba? Bu ay ikinci kez gram almış oldum,geçen alıp arkadaşa vermiştim 🌸
Kenarda stok gramlarim var ama maaş günlerinde stok yokmuş gibi yeni alıyorum
Bereketli olsun,ablacim
Ben de onu genelde it gibi çalışır insan gibi yerim
Ya da ırgat gibi çalışır efendi gibi yerim
Derim abla 🤣🤣🤣🤣😘😘😘🤗🤗🤗
Bizde essek gibi çalışırım kraliçe gibi yaşarım deriz🤣🤣🤣🤣
Abla yaaaa 😔😪😘😊🤗

Ellerine yüreğine sağlık insan psikolojisinden çok iyi anlıyorsun ve de hayatı boşuna çiğnememişsin yazdıklarından belli

Memleketimde kendi insanlarım akrabalarım belki yaptıklarımı itiraf etmede zorlanıyorlar ya da bazen içten içe fesatlandiklarını hissetsem de hiç farkında varmamışım gibi davranıyorum 🤭🤭🤭

Nasıl derler aslında o fesatlık bence gizli hayranlık diye düşünüyorum 🤣🤣🤣
Bu da doğru yolda olduğumu hissettiriyor 😉😜🤣

Ama yedi kat eller daha kolay itiraf ediyor ve de takdir ediyor yaşadıklarım karşısındaki mücadelemi
Allah razı olsun anlamaya çalışanlardan ne diyeyim 😊
Akrabası fesat olmayan varmi ki?🤣
Bu aralar iş yerinde ortam çok gergin. Sorumludan kaynaklı... İş için kimseye bir şey demek istemiyorum ama artık herkes ettiğini bulsun demeye başladım. Ortada ayan beyan haksızlık var ama işte sesimizi çıkaramıyorum çıkarsak sorunlu kisiler oluyoruz gerçekten çok yoruyor bu meslek beni artık .
Sıkma canını canim. Arada oluyor böyle huzursuzluklar iş yerinde
Bizim orası da yangın yeri bu aralar
Müdüre soruşturma açılmış adam emeklilik dilekçesi vermiş konuyu bilmiyoruz herkes gergin
Hemencecik uykum geldi en iyisi gidip uyayım kendime eziyet ediyorum resmen uyumamakla 😊
İyi uykular ablacim

Bereketli olsun,ablacim

Bizde essek gibi çalışırım kraliçe gibi yaşarım deriz🤣🤣🤣🤣

Akrabası fesat olmayan varmi ki?🤣

Sıkma canını canim. Arada oluyor böyle huzursuzluklar iş yerinde
Bizim orası da yangın yeri bu aralar
Müdüre soruşturma açılmış adam emeklilik dilekçesi vermiş konuyu bilmiyoruz herkes gergin

İyi uykular ablacim
Sağol canım insan takilmasa da ister istemez içinde buluyor kendini bir de biz ne yazık ki birbirimize bağlı bir meslek grubuyuz birimizin yapmadığı diğerine iş yükü. Neyse her şey saglik, senin ortamın da inşallah düzelir en kısa süre de

Cuma gibi cuma oluyordu
Yemeğe domates çorbası karnabahar köftesi ve mantı yaptim çayın yanına da susamlı tuzlu kurabiye yaptım buzdolabının sildim çayımı aldım tvnin karsisinda şerbo izliyorum ohhh en sevdiğim gun ya😂
Serbo beni geri kim kiminle artık belli değil sinirimden 3 bölümdür izlemiyorum

Bu aralar iş yerinde ortam çok gergin. Sorumludan kaynaklı... İş için kimseye bir şey demek istemiyorum ama artık herkes ettiğini bulsun demeye başladım. Ortada ayan beyan haksızlık var ama işte sesimizi çıkaramıyorum çıkarsak sorunlu kisiler oluyoruz gerçekten çok yoruyor bu meslek beni artık .
Canim hemşire misin

Sorumlu deyince tahmin ettim.Buradan tanıştığım bir sağlık personeli vardı,çok haksızlık ve kayirmacadan bahsediyordu.İs ortamında böyle şeyler huzursuz ediyor insanı,çoğu kurumda var bizde de oluyor maalesef.

Günaydın kızlar hepimiz için sağlıklı mutlu huzurlu güzel bir hafta sonu olması dileğiyle... 😊
Rabbim bu güzel Beraat gecesinde hepimize güzel beraatler nasip etsin ,hepimizi affına mazhar etsin ,amin 🤲
Hastalara acil şifalar, dertlilere devalar, borçlulara ödeme kolaylığı, hepimize af afiyet bağışlanma nasip etsin 🤲

Dün haftanın yorgunluğu çıktı sanırım erkenden uyudum 😊
Sabah erkenden uyandım saat 06.00 06.30 arası ezandan önce
Kuşlara yemlerini attım, beyaz çamaşırları makinaya koydum ,dün okuldan gelince yıkananları katlayıp kaldırdım.
Namazımı kıldım Rabbimle dertleştim ferahladım
Sizlere de güzel temennilerimi yazdım
Oğlan uyuyor uyanınca kahvaltı hazırlarım
Dünden yemek planım hazır
Market ihriyacım yok ama indirim broşürlerine bakarım stoklamak için birşeyler var mı diye
Bugün cumartesi pazarı kuruluyor ama pazara gitmeyi düşünmüyorum
Evde beni idare edecek sebze meyve var onları değerlendiririm salı günü de pazar kuruluyor
Dün mahallemde 2 noktada manav tezgahı açılmıştı ,annemin mahallesinde de bir köşe başında cuma günleri manav tezgahı oluyor
Bu yönleri iyi ilçede pazar günlerini beklemeye gerek yok 😊
Günün ilerleyen saatlerinde belki biraz sokakları süpürmek için dışarı çıkabilirim 🤣

Gunaydin benimkiler yine erkenden kalkti uyku bir gun geri gelecek insallah. Tartilmiyorum biraz daha bekliyorum tartikman icin. Arti görürsem moralim bozulabilir bir de basarabilirsem bugun tek ogun beslenecegim
Tartıda 1kilo artı görünüyorum ama kendimi niçin incelmiş hafiflemiş hissediyorum 😊
Gerçekten böyle de bir durum var 🤣

X