Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Bana mazeret izni (1gün) için gerekçe lazım hatunlar bi fikir verin
Canım bizde de öyle bir şey yok biz ne yazık ki 40 derece ateşle cLisan bir meslek grubuyuz, eleman olmadığında yıllık izin dahi verilmeyen, hastayken çalıştırılan... o yüzden bu konu da yardımcı olamayacağım

Maşallah canım harika gidiyorsun
Teşekkür ederim canim
Teşekkür ederim ablacim
Marketten okuldaki kendi sınıf öğrencilerime de birşeyler alıp dağıttım, seviyorum ben bu kuzucukları yahu
Allah,hayrını kabul etsin ablacim
Bana mazeret izni (1gün) için gerekçe lazım hatunlar bi fikir verin
Tapu işlerini halletmek üzere....iline gideceğimden ......
Ya da yasliligindan oturu tek basinq gidemeyeceginden dolayi annemin tapu işleri için.... iline goturecegimden
Ya hem yiyorsun hem veriyorsun sende kiskanilacaklar listesine eklendi
Yok valla salı gününden beri acım

Ben hep açım ama üç gündür yedim yarın tarti günü stes basti

Oooo bayağı sohbetler edilmiş
Yoğun geçiyor günler,sizler iyisinizdir inşallah.İyi hafta sonları şimdiden
İki gün önce kurs ucreti yatmıştı, bugün onunla 1 Gr aldım.Gram gün borclarimdan birini daha stoklamis oldum böylece
Bu arada ozrengin canım 15 inde ben 1 gram almıştım yazmamış mıydım acaba? Bu ay ikinci kez gram almış oldum,geçen alıp arkadaşa vermiştim
Kenarda stok gramlarim var ama maaş günlerinde stok yokmuş gibi yeni alıyorum

Bereketli olsun canım, listeye şubat ayı için 2 gr ekledim

saat 14 gibi 10 zeytin 2 yumurta az peynir 1 marul yaprağı ve maydanoz he bir de küçük domates ile kahvaltı
az önce de yoğurtlu kabak ve marul salatası ( üzerine dökünce süper oldu kabaklı sarımsaklı yoğurdu) 1 köfte

şu an hala sesim çıkmıyor
farkında değilim henüz rejimde olduğumun

Ben de onu genelde it gibi çalışır insan gibi yerim
Ya da ırgat gibi çalışır efendi gibi yerim
Derim abla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…