Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Merhaba hanımlar herkese hayırlı huzurlu geceler
Yarın okulda nöbetçiyim erken kalkarım nasipse
1 hafta ne çabuk geçti gitti hiçbirşey anlamadım
Bu hafta sonu büyük oğlan yolcu nasipse taaaaa seçimde gelecek nasipse

Çocukların babası belediye başkanı adayının yanında geziyor belediye başkan yardımcılığı için
Rabbim çeşitli entrikalarla çalışan 2 dönemdir adam gibi çalışan belediye başkanının adaylık sürecinde ayağını kaydıranları bildiği gibi yapsın Amin

Günaydın maaşlar yatmış bereketli olsun.Bana bu ay 52000 yatmış 10700 kredi kartı ödedim.öbur bankanında hesap ekstresine bekliyorum maaştan geri kalanı ona yatiracağim .Bu arada Dilly oğlunla ilgili üzülme.Oğlun gayette zeki hatta fazla zeki geldi. Maşallah Fikirlerini açık açık ifade ediyor kendine güvenli öğretmeni acemi geldi bana Olmazsa başka yere verirsin.Bir süre daha izle bekle .bu arada yengeç burclarini ayrı severim benim oğlumda yengeç.Rabbim sağlıklı mutlu güzel ömürler versin

Günaydın şekerim nerelerdesin ?

Cok teşekkür ederim abla çok sağol bende öyle düşünüyorum olmadı kres degistecegiz

Bir hafta daha bitiyor.
Okumadan yazayım
okur yine yazılarına cevaplar veririm.

doğalgaz ft geldi 2 bin benim 1980annemin
böylelikle şubat ayı tüm faturalar (cep,elk,int,dğlgaz,ınt,su,aidat) 6.540 tl
mart ayı ödemelerim de netleşti aşağı yukarı.

şubat 26 gibi alacağım emekli maaşımı birikime atmayı planlıyorum.
biraz nakit kaldı geçen aydan onunla da belki yarın az biraz bir şeyler alırım.

Bir arkadaşım var
okul öncesi eğitimcisi kendine ait bir kurum işletti 15 yıl yaklaşık,
türkiye ünv eğitiminden sonra yurtdışında yüksek lisansını tamamlayan
bu konuda tek geçeceğim bir eğitmendir.
iki kızı var, biri 6 yaşında idi sanırım bir çok yaşamsal kuralları hatmetmiş, makarna gibi basit yemekleri salataları yapabiliyordu, fazla büyümüş bu der takılırdım
diğeri ise tam tersi, çok zorlanırdı onun eğitimi ile söz dinlemez, zır zır ağlar susmaz,ağaçtan aşağı inmez v.b
ama yıllar geçti ikisi de başarılı birer genç oldular.

kimi çocuk sakince doğup,ergenliği atlatıp büyüyor
kimisi doğumundan büyüyene kadar anneyi süründürüyor
hatta kimi çocuk koca eşek olsa da hala eğitilemiyor ( sizin tabirle bazı eş kişisi denilenler )

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…