Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Bugün okulda 3 saat dersim vardı
Öğleden sonra annemi doktora ilaç değişimi yapılması için götürdüm
Sonra evine bıraktım
Evime geldim
Sabah kahvaltısı ve okulda içtiğim su , kahve ve şekersiz bitki çayı ve normal çay ile duruyorum
1 tane elma yedim böyle devam etsem kilo veririm diye düşünüyorum ama ben yeme olayını seviyorum ya 🤣🤣🤣🤣

Aç olduğum 4. Gün bakalım devam ediyorum yarın tarti günü 4 günde ne kadar gitmiş göreceğiz. Öğretmeniyle görüştüm her zaman anlattığı şeyleri söyledi. Dikkati dağınık, çok hareketli ama çabası var. Yapmak istiyor, uğraşıyor vs dedi. Hayalle ilgili kısımda iki gün önce nöbetçi öğretmenine öğretmenim bizim evimizi şu bastı ben yüzdüm sabaha kadar sodna apartmanlar kavga etti demiş. Öğretmeni de rüya mı gördün demiş hayır görmedim gerçek demiş. Bana anlattı. Bende izlediği saçma videolar da öyle şeyler var onlardan etkilenmiş olabilir dedim. Bunun dışında çabuk sıkılıyor dedi bende babası da öyle dedim. Benim esim bu yüzden kpssye girmiyor. Oturup ders çalışmaktan sıkıldığı için. İstatistik mezunu atarsa en az 45 bin alır ama onun yerine muhasebe yapıyor. Düşününce babasına çekmiş yani.

Sonra evine bıraktım
Evime geldim
Sabah kahvaltısı ve okulda içtiğim su , kahve ve şekersiz bitki çayı ve normal çay ile duruyorum
1 tane elma yedim böyle devam etsem kilo veririm diye düşünüyorum ama ben yeme olayını seviyorum ya 🤣🤣🤣🤣
Bende seviyorum
Hemde ülke sartlari kilo vermeye uygun degil😂 ne güzel kahve içiyordum öğleden sonra ağzıma ekler sokusturdular napsin bu witcher

Aç olduğum 4. Gün bakalım devam ediyorum yarın tarti günü 4 günde ne kadar gitmiş göreceğiz. Öğretmeniyle görüştüm her zaman anlattığı şeyleri söyledi. Dikkati dağınık, çok hareketli ama çabası var. Yapmak istiyor, uğraşıyor vs dedi. Hayalle ilgili kısımda iki gün önce nöbetçi öğretmenine öğretmenim bizim evimizi şu bastı ben yüzdüm sabaha kadar sodna apartmanlar kavga etti demiş. Öğretmeni de rüya mı gördün demiş hayır görmedim gerçek demiş. Bana anlattı. Bende izlediği saçma videolar da öyle şeyler var onlardan etkilenmiş olabilir dedim. Bunun dışında çabuk sıkılıyor dedi bende babası da öyle dedim. Benim esim bu yüzden kpssye girmiyor. Oturup ders çalışmaktan sıkıldığı için. İstatistik mezunu atarsa en az 45 bin alır ama onun yerine muhasebe yapıyor. Düşününce babasına çekmiş yani.
Tüm erkeklerin özeti degilmi zaten😂
Benimkilerde böyle malesef

Kızlar birkaç gündür iş çook yoğundu müdürler patronlar vardı yazamadım yazılanlarıda okuyamadım ama size birşey danışmak istiyorum. Biliyorsunuz ben yalnız yaşıyorum çocuklar babalarıyla yaşıyorlar. On beş tatilde aldım yedik içtik gezdik alışverişleeini yaptım saç traşlarına tırnaklarına kadar kestim düzene koydum gönderdim nisan ara tatiline kadar. Benim büyük oğlum 10 sınıf devlet okuluna gidiyor akıllı bir çocuktur evlerine yakın bir lise okulu'ndan çıkar etüte gider. Az önce işten geldim napıyorsun oğlum diye aradım bana bıktım okuldan bu eğitim sistemi yanlış bir işe yaramıyor çürüdüm diye yükseliyor koltukta yığıldım kaldım çürümek nedir yaaaa yani bir bu çocukmu okuyor okuduğu bir lise inanın şaşırdım siz eğitimci siniz bana bir akıl verin ozrengin ozrengin

Evet vardır biseyler doğumdan sonra giydigim😂
Kesin kararlıyım 7 kiloyu vereceğim yaza kadar insallah sagol canim
Şimdi nişanda bir şeyler bul ve giyin
sonra fazlalıklardan kurtul birazda sporla iyice vücudunu toparla
gğzel bir kıyafet al ( ve o aldığın kıyafeti bir başka düğün, toplantı vs de giyebileceğin şekilde al, sadece aynı kişilerin olacağı yerler olmasın, olacaksa da biraz zaman geçsin öyle giyersin :))) )

düğünde şööyle kapıdan içeri girdiğini hayal et
nişan nedir yahuuu
düğün önemli düğünnn:süslü:

Ben de doğalgaz harici faturaları kredi kartıyla otomatik ödeme talimatı ile ödüyorum
Doğalgaz da otomatik ödemede ama normal hesap ile ödüyorum zira kredi kartı ile ödemelerde 500 tl nin üzerine pis fırsatçı tefeciler faiz işletiyor 😡
Şu kartlardan kurtulsak
tek kart bile canımı sıkıyor benim
insanların karta mecbur kalması çok üzücü ve sinir bozucu

Canım ne güzel devam ediyorsun
ben de kahvaltı ve ikindi gibi havuç karnabahar fırınlayıp sarımsaklı yoğurtla soslayıp yedim.
dün akşam eşim trileçe almış dolapta
o bana bakıyor ben ona bakıyprum :olamaz:
sen okuma bu son 3 cümleyi:KK70:

ayrıca kuzun gerçek bir hayalci, neler neler yazar o kim bilir
bu yönünü geliştirmen sağlıklı olacaktır.
hayal kurduğunu gerçek olmadığını ( yalan söylüyor yaftası yememesi için)
bu hayalleri birer hikaye gibi sana anlatmasını vb isteyebilirsin.

Sonra evine bıraktım
Evime geldim
Geçen yıl idi sanırım
diyet yapıp gün gün yazmıştın
hatırlıyorummmm
ne güzel kilo vermiştin :KK5:

Kızlar birkaç gündür iş çook yoğundu müdürler patronlar vardı yazamadım yazılanlarıda okuyamadım ama size birşey danışmak istiyorum. Biliyorsunuz ben yalnız yaşıyorum çocuklar babalarıyla yaşıyorlar. On beş tatilde aldım yedik içtik gezdik alışverişleeini yaptım saç traşlarına tırnaklarına kadar kestim düzene koydum gönderdim nisan ara tatiline kadar. Benim büyük oğlum 10 sınıf devlet okuluna gidiyor akıllı bir çocuktur evlerine yakın bir lise okulu'ndan çıkar etüte gider. Az önce işten geldim napıyorsun oğlum diye aradım bana bıktım okuldan bu eğitim sistemi yanlış bir işe yaramıyor çürüdüm diye yükseliyor koltukta yığıldım kaldım çürümek nedir yaaaa yani bir bu çocukmu okuyor okuduğu bir lise inanın şaşırdım siz eğitimci siniz bana bir akıl verin ozrengin ozrengin
Ne demek istediğini açıklamadı mi ?
Derste dinlendigiyle sınavlarda mi yapamıyor neymiş acaba onu bunaltan ?

Bu arada özel değilse neden babadalar ben de ayrı yaşıyorum ya merak ettim

Ne demek istediğini açıklamadı mi ?
Derste dinlendigiyle sınavlarda mi yapamıyor neymiş acaba onu bunaltan ?

Bu arada özel değilse neden babadalar ben de ayrı yaşıyorum ya merak ettim
Kendi tercihleri ayrı yaşamaları.

Yok hırslı akıllı kafası çalışır hedefleri vardır ama çürüdüm demesi birkaç defadır telefonda beni üzüyor beni her çocuk lise okuyor sanki bir benim oğlummu! özel sektörde yim günlerdir müdürler patronlar başımda yorgunluktan hışım çıkt işten geldim yığıldım kaldım

Benim büyük oğlan da böyle idi hala böyle sürekli ona pskolojik destek veriyorum
Babana söyle terapi ücretlerini vereceğim ibana atsın diyorum 🤣🤣🤣

Canım ne güzel devam ediyorsun
ben de kahvaltı ve ikindi gibi havuç karnabahar fırınlayıp sarımsaklı yoğurtla soslayıp yedim.
dün akşam eşim trileçe almış dolapta
o bana bakıyor ben ona bakıyprum :olamaz:
sen okuma bu son 3 cümleyi:KK70:

ayrıca kuzun gerçek bir hayalci, neler neler yazar o kim bilir
bu yönünü geliştirmen sağlıklı olacaktır.
hayal kurduğunu gerçek olmadığını ( yalan söylüyor yaftası yememesi için)
bu hayalleri birer hikaye gibi sana anlatmasını vb isteyebilirsin.
Cok doğru abla o konuda zaten geliştirmeye düşünüyoruz. İyi bir görsel zekası var öğretmeni de söyledi cok iyi oyun kurucu dedi bakalım 🤣🤣
Diyete gelince de açlıktan ölüyorum ama çok şişmanladim giydiğim hicbirseyi yakıştıramıyorum kendime o yüzden inat ettim bakalım

Canim benim kızda 10. Sınıf
Okula gitme desem gitmeyecek
Bu yaslar malesef boyle biraz suyundan git 11. Siniftan sonra duzeliyor diyolla
Şimdi nişanda bir şeyler bul ve giyin
sonra fazlalıklardan kurtul birazda sporla iyice vücudunu toparla
gğzel bir kıyafet al ( ve o aldığın kıyafeti bir başka düğün, toplantı vs de giyebileceğin şekilde al, sadece aynı kişilerin olacağı yerler olmasın, olacaksa da biraz zaman geçsin öyle giyersin :))) )

düğünde şööyle kapıdan içeri girdiğini hayal et
nişan nedir yahuuu
düğün önemli düğünnn:süslü:
Tamam komutanim😘
Kıyafet elbise çok ya bisey almama gerek yok yeterki zayiflayim🤣

Yok hırslı akıllı kafası çalışır hedefleri vardır ama çürüdüm demesi birkaç defadır telefonda beni üzüyor beni her çocuk lise okuyor sanki bir benim oğlummu! özel sektörde yim günlerdir müdürler patronlar başımda yorgunluktan hışım çıkt işten geldim yığıldım kaldım
Bizler gibi çocuklar da biseylerle mücadele ediyorlar edecekler,hayat bu.Yollari açık olsun

Hatta şöyle söyleyeyim benim uysal pamuk kızım gitti yerine tanımadığım hırçın herseye muhalefet sert mizaclı bir çocuk geldi. Başlarda üzülüyordum da lisede görev yapıyorum bakıyorum hepsi aynı saldım bende napiyim

Canim benim kızda 10. Sınıf
Okula gitme desem gitmeyecek
Bu yaslar malesef boyle biraz suyundan git 11. Siniftan sonra duzeliyor diyolla

Tamam komutanim😘
Kıyafet elbise çok ya bisey almama gerek yok yeterki zayiflayim🤣
Bizim okulda bir arkadaş var,çok çalışkan bir öğretmen,kurs etüt yarışmalar vs arı gibi çalışır okuldan en son o çıkıyor.10 .sınıfa giden oğlu okuls gitmeyeceğim hapisten ne farkı var diyormuş.Sen benim olamazsın benim gibi birinden senin gibi bir çocuk çıkmis olamaz diyorum diyor 🤭
Bu yaşlarda cidden böyleler demekki.

X