Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Hoşgeldin canım.tayinintahminn eder gibi olduk da annecigin uf vallahi çok üzüldüm Allah'ım kalıcı ve acil şifalar versin.daha da iyidir inşallah ..fizik tedavi kesinlikle anlık olumsuza suruklesede ileri boyutta mucizevi birşey kesinlikle yaptırın pes etmek yok ben 9 yıldır bir fiiil fiziktedaviye götürüyorum haftada 3 yarabbim içini ferahlatsin .. dua edelim sana da ailenedenannneciginede .bir an önce çok güzel haberlerini alalım inşallah .yokluğun öyle derin öyle büyük bir hissiyatti ki inşallah güzel günlerimiz olur nice nice güzel paylaşımlarımız olur.daha da guzel okulların evlerin olacaktır dur bakalım.gencsin daha .tummkalbimle dua edecegim Allah'ım her tür sinavi gecebilenlerden eylesin inşallah

Annene çok geçmiş olsun canım, benim annem de son 2 yıldır rahatsız biraz, seni o kadar iyi anlıyorum ki

Tayin işinin maddi boyutu çözülür de, diğer sebepler şartlara göre değişir, vardır onda da bir hayır… şu an öyle gözükmese de… hakkında hayırlısı olsun…

M Meyraa- canım annene de Rabbim acil şifalar versin

Bunla geçmiş olsun inşallah ablacım Allah razı olsun
Amin inşallah Rabbim bütün hastalara hasarsız kalıcı şifalar versin

Amin amin amin canım Allah razı olsun eksik olmayın

Amin canım Allah razı olsun zor bi süreç bunla geçmiş olsun Allah kimseye yaşatmasın

Tayin döneminde çok sorguladım da kabullendim artık sağlık olsun da gerisi olur hayırlısı böyleymiş

çok üzüldüm cok gecmis olsun canım.
49 yasindayim, sana tek söylüye bilecegim sey bu ki, nezaman cok istedigim bir kapi kapandisa hayatimda, cok daha güzel bir kapi acildi ardindan. Biliyorum tayini cok istiyordun, ama eminim vardir bir hayir bunda ve sonunda çok güzel birseyler olur hayatinda. Hakkinda hayirlisi ablacim.

Amin canım Allah razı olsun zor bi süreç bunla geçmiş olsun Allah kimseye yaşatmasın

Tayin döneminde çok sorguladım da kabullendim artık sağlık olsun da gerisi olur hayırlısı böyleymiş

Yapabileceğimiz bir şey olur muydu diye sorgulamıyor değilim, tayin konusunda… ama bir taraftan da insanların (arkadaşım da olsa) özelini sorgulamak hiç tarzım değildir…

İki arada, bir derede kalmak bu olsa gerek…

Yapabileceğimiz bir şey olur muydu diye sorgulamıyor değilim, tayin konusunda… ama bir taraftan da insanların (arkadaşım da olsa) özelini sorgulamak hiç tarzım değildir…

İki arada, bir derede kalmak bu olsa gerek…

Kahvaltımı yaptım, dün yıkanan havluları nevresimleri katlayıp kaldırdım
Duş alıp hazırlanıp annemi gideceği yere götürüverdim eve geldim

Akşam menümü ayarladım

Kıymalı bezelye
Domates soslu makarna
Süzme yoğurtlu köz patlıcan ve kırmızı biber
Vişne kompostosu
San sebastian cheese cake

Allah'ım sizin annenize de tüm hastalara da şifa vere inşallah..

Hayat gerçekten büyük bir sinav

Ohh misss.. bizim dünden kalma yemeklerimiz var kahvaltı sonrası gitti bizimkiler ev dokluntu ancak toparladım..
Bende biraz kek tatlı yer oldummgozlerimde.gorusum.gitti bir garip hissediyorum geçer inşallah .. bu arada san sebastiyan nedir valla tatlı pastacılık vs kursuna gitmeliyim herşeyi YouTube'dan bakarak yapanlardanim ezberimde.pek.birsey yok litaraturumde zayıf.evdekilerde coo fazla geleneksel o bende yenilik pek yok serbetlide kadayıf la kalbura bastı ile revani
Sutlude sütlaç trilece ve Kıbrıstatlisi
Kakaoluda; browni veya ıslak kek ile belki agyan kek ama oğlana göre en iyisi ennkolayi pudinkli bisküvili pasta. Benim.bildiklerimmbunlar ne magnolianbilirim ne aşırı susluleri yani biraz gelistireydim iyidi pek de hevesim yok gibi...

Bunarada herkese afiyet ola şifa ola..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…