Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Eylül ayı geldi ben de daha ağustos ayına dair birikim yapmadım
Sen de bizdensin bu ay desene
Sen geç kalmazdın, hayırdır ben altın yüksek diye elim gitmedi almaya…
Hadi bakalım yarınki , iyi olan kazansın, yarışında sen de varsın

Bunhaftanarası küçüğümün okul kitapları, kıyafetleri ve servis işi halledilecek, 100 e yakın bekliyorum yarın birikimi yapayom,?yoksa birikime bir şey kalmayacak

Altın fiyatları yüksek diye almadım

Herkese iyi akşamlar, öğretmen arkadaşlarıma sağlıklı, mutlu, başarılı bir eğitim öğretim yılı dilerim... dolar milyoneri hoşgeldin, seni tekrar gördüğüme çok sevindim. Annene sağlıklı, uzun ömürler diliyorum, çok geçmiş olsun.,
Ben de bugün 2 ayın ardından kendi evime geldim. Şöyle bir yaz tatilini değerlendirdim, çok keyifli geçmemiş, parasal anlamda da aynı şekilde... buna şükür diyelim Allah bu günleri aratmasın. Şimdi eylül ayı için hesap kitap yaptım. Yüksek ve beklenmedik harcamalarım olacak. Yine de ödemelerimi yapınca sıfırdan başlıyormuş gibi altın birikimine başlayacağım. Yılbaşına kadar hem borç ödeyip, hem birikim yapıp hem de almam gereken eksiklerimi ufak ufak tamamlamayı hedefliyorum. Ödemeleri konusunda biraz da ekdersin başlamasına ve ocak zammına bel bağladım şimdiden...
I idilkaya bu yıl girmeyi planladığım 3-4 sınav var yaklaşık.. sizi örnek alarak 3. üniversitemi okuyacağım inşallah. Bunun için de bu hafta ev işleriyle geçtikten sonra bir çalışma planı oluşturcam. Sizden de yardım isterim sanırım :)
Hepinize iyi geceler diliyorum..

Merhaba canım hoş geldin hepimiz için sağlıklı mutlu huzurlu güzel bir eğitim öğretim yılı olması dileğiyle...

Merhabaaa ayyy hemd eogretmenmisssiniz harikaaa gerçekten. İnsalllah gönlünüzce olur herşey.

Benimde Eylül içincilginliknyaptimm taksitsiz bosh7 serisi dikey Süpürge aldim çeyrek günü bende olacak dahangelmeden başladım harcamaya ama.kalanlari bizzat fiziki altın alacağım.ayrica her ay maaşdan 35 bin atacağım kenaraa .. çocuk şimdilik devlet okulunda güya her ay sanki özelde gibi para biriktirip diyorduk fos çıktık ..bende Eylül Ocak planlamasi yapacağım malum.trneckotlarada bayıldım para bu ay çok harcadım.horde bir iki kitap alırım Kasım'da git gel ücreti yani bakalım maddiyati iyi tutmalı umudum kiraa yani normal.bir kiracının kontrata uyup çıkmaması gerekir bakalım ne.olacak olirsa birikimmolmazsa can sagola...

Salı pazar var ugramam gerek epeyi kışlık ayarlama modunangirmeliyim az az yaptım ama.yaptiklarimi danyedigim.bir yaz oldu ..bakalım en azından lahmacun içi soslar yapmalıyım kışın çok lahmacun pide yiyoruz çocuklaa... Fasulye bir iki bamya bezelye sezonunu kaçırdık 4 paketle.yeter diyoruz bakalım patlıcan koz karniyariklik vs yapmali yani bence herşey birikim

Dolarmilyoneri bacım güzel olsun tüm yılın bundna sonran ne iyi etmisssin evindesin..anneciginde bir an önce toparlanır insallah .dua falan görev verirsen kendimce yapmaya çalışırım Allah'ım acil ve kalıcı şifalar versin inşallah...

Meyra ile iyice birikim.kapismasi düellona tam destek veriyorum... Hayırlı birikimler olsun canlar..Eylül'de nasipse bomba birikimmyapcam Ekim'de harcamazsam.birikmis.olur ben grubun en aceleci musrifiyim yinede bir gaz var içimde qlacagim.alacaksiniz alacaklar

Herkes çok iyi olsun..
İyi geceler sabah işe oğlanı götürecektir babası ben getiririm dedi bakalım geçerken bırakacak keşke onla takılsa beni çok bunaltiyor iste

Yooo, bu topiğiin en müsrifi benim, beni kimse geçemez…
Kıyafet, eşya vs o kadar değil de, gezme ve yeme-içme en büyük kalem bizde…. Bi de üç çocuk olunca, eğitim de büyük bir kalem…

Rabbim bu günümüzü aratmasın, hepimize helalinden, hayırlı bol rızık versin , hem harcayalım, hem de dünya ve ahiretimiz için birikim yapalım inşallah…

Hayırlı sabahlar bu arada, dün ters bir hareketle belimi incittim sanırım, ağırıyor baya, bakalım işe gidebilecek miyim….dua eder, dua beklerim… Sağlık her şeyden önemli…her şerden önce de, Rabbim bizlere ve tüm sevdiklerimize şifa versin, hastalıkla imtihan etmesin…

Geçmiş olsun canım Allah acil şifalar versin
Hayatta en büyük zenginlik ruh ve beden sağlığı bir de iman selameti bunlar varsa herşey kolay gerçekten
Allah imtihanlarımızı kolay ve küçücük etsin

Canimm Allah annene tez vakitte şifasını versin. Rabbim beterinden saklasın. Seni o kadar iyi anliyorumki. 20 gün entube olarak yoğun bakımda yatmisti annem. O 20 gün ben de ölü gibiydim. Insallah daha iyi olucak annende
Geçmiş olsun ablacim dikkat et kendine

Yeni eğitim öğretim yılı hayırlı olsun ogretmen arkadaslarim
Bende nöreyim sıcak deniz ve kumda sürünüyorum
Çarşamba eve donecegiz ikna edebilirsem. Adama kalsa perşembe diyor ama 3 gün izin yazdırdım müdür gebertcek beni.
Öğretmenler gün yapıyorlarmış beni de katmislar 2 gr altın. 5gr olsa dedim yoh dediler fakirler

Teşekkür ediyorum Allah razı olsun ben de burda olmaktan çok mutluyum
Rabbim bütün hastalara acil iz bırakmayan kalıcı şifalar versin

Amin inşallah canım Allah razı olsun
Ya Şafi çekebilirsin aklına geldiğinde eksik olma

Geçmiş olsun canım dikkat et Allah beterinden korusun

İnşallah canım Allah razı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…