Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Allah'ım sizin annenize de tüm hastalara da şifa vere inşallah..

Hayat gerçekten büyük bir sinav
Amiiin, Allah razı olsun
Hastalıkla imtihan çok zor, hele anne/baba, eş, evlat, kardeş vs olunca…

Ölüm de çok ani, perşembe günü oğlumun okulunda bir kaza olmuş genç bir öğretmen vefat etmiş…. Ne hayalleri, hedefleri vardı, şimdi toprağın altında…
Dünya o kadar boş ki ve bizler nasıl da hiç gitmeyecekmiş gibi bağlanıyoruz ya, bu durumlarda aklımı sorgular buluyorum kendimi…

Rabbim her şeyin hayırlısını nasip etsin…

Allah razı olsun canım benim
San sebastian cheesecake
Labne yumurta şeker nişasta vanilya krema karışımı

Eklentiler

• 20240901_160315.jpg
    164 KB · Görüntüleme: 45
  • 20240901_160714.jpg
    83,9 KB · Görüntüleme: 47
Cinayet gibi bir olay okullara yeterli ödenek gönderilir bundan sonra inşaallah

Kadın baş müdür yardımcısı bana kendi çalıştığım müdür yardımcısını hatırlattı görseniz devletin memuru mu yoksa hizmetli kadrosunda mı derdiniz
okulda engelli öğrenci için rampa yapılacak adamcağız çakıl kum çimentoyla harç malzemesi yapıyor

Okulda elektrik işi olur müdür yardımcısı tamir eder bir gün yine bir tamirat sırasında cereyan çarpmış avcunun içerisinden yaralanmıştı

Son düzenleme:
Amin herşeyin hayırlısı gercektne.30 lu nyaslariminn basinda da derdim hep herşeyin hayırlısı diye ama simdilerde idrakim daha büyük...

Allah rahmet eylesin ıg de sarı okul var o da bir vefat öğretmen inpaylasmis etkilendim..
Allah razı olsun canım benim
San sebastian cheesecake
Labne yumurta şeker nişasta vanilya krema karışımı
Afiyet olsun bilmediğim bir kategori ..eline emeğine sağlık. Ben yapsammyesemm herhalde obezite oluruz

Yavaş yavaş okumalarima.baslyacahim.yarin oglanida ise götüreceğim yanımda sonraki hafta okulu başlar inşallah düzene gireriz .Allah iyi öğretmenler vere .çok memnunuz öğretmenimiz den devlet okulu çok naif bir kadın anne Allah uzun ömürler versin.. çocuğum özel sorunları var ama boşver olur öğrenir diye diye bu yıla.getirdik evet sınıf Kasım'da okumaya çıktı benimki Şubat'ta ama.olsun .asıl sonrası beni korkutuyor ortaokul lise.. ozaman öğretmenlerde bir ulaşılmaz oluyorlar. Yani niye yazıyorum.grubumuzun değerli ogretmnleri şimdiden hayırlı uğurlu olsun okul.sezonunuz Allah sağlıklı yıllar vere

Allah razı olsun o görevini hakkıyla yapan meslektaşımdan

Allah razı olsun tatlım

Ispanyollara ait bir tatlı
Akışkan yoğun peynir ve karamelize tada sahip tatlı türü
Vay benimki çok sever İspanyolllari .. bir ara İspanya'ya taşınacaktır alcala ya ama.ben çizdim korktum çocuklaa. Bir bakacammbuntatliya hafif gibi geldi ...

Bu arada amin tummguzel.ogretmenlere ve sizlere uzun ömürler vere Allah'ım..

Bana da.bir ara çalışma.prkgrami birikimi gibi birşey yaparsanız bakalim

Güzel temennilerin duaların için Allah razı olsun tatlımmm

Büyük oğlan 2 . Yabancı dil olarak ispanyolcayı seçmişti

Arada o la la deyip duruyorum kendisine

Güzel temennilerin duaların için Allah razı olsun tatlımmm

Büyük oğlan 2 . Yabancı dil olarak ispanyolcayı seçmişti

Arada o la la deyip duruyorum kendisine
Ooo bizimkininde ingilizce Türkçesinden iyi Türkçesi krocan ispanyolcasoda YDS den 77 alacak seviyeye getirdi cinceside yazma yok dil anlama konuşma iyi .. o ki benle hiç anlaşamıyor neyleyim bir dil bir insan mantığını.ama.sakasi bir yana Oglus iyi yapmış İspanyolca gayet iyi bir dil hemde yazıldığı gibi okunuyor bira eşya canlı cansi farkı vardı sanirsam.. holaaa
Buenas noches
Buen dia vs vs bende oğlanla çizgi film bakıyorum.arada

Allah razı olsun ablacım
Bazen insan kabullenmekte zorlanıyor ama dediğin gibi olanda da olmayanda da hayır var
Rabbim güzellikler iyilikler çıkarsın karşımıza yolumuza inşallah

Allah razı olsun varlığınız yeter
Sadece ekonomik sebepler değil birkaç etken daha vardı para bi şekilde çözülürdü ama nasip olmayınca olmuyor, olana şükretmek tevekkül etmek lazım

Allah razı olsun varlığınız yeter
Sadece ekonomik sebepler değil birkaç etken daha vardı para bi şekilde çözülürdü ama nasip olmayınca olmuyor, olana şükretmek tevekkül etmek lazım
Kesinlikle canım…
Bak sen yoktun , koskoca Ağustos geçti sen olmayınca altın bile alasım gelmedi…

Geldiğine göre yarın Ağustos için bir şeyler alayım da, yarıştan kopmayayım bari…

Bu yıl yaz tatilin yalan oldu
Allah beterinden korusun ne diyeyim

Kesinlikle canım…
Bak sen yoktun , koskoca Ağustos geçti sen olmayınca altın bile alasım gelmedi…

Geldiğine göre yarın Ağustos için bir şeyler alayım da, yarıştan kopmayayım bari…
Yarın ben de bi hesap yapayım bakayım ne kadar çıkar
İyi olan kazansın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…