Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Allah iyilerle karşılaştırsın duası cok kıymetli gercekten
Çeşit çeşit insan var çoğunda merhamet vicdan yok
İnsanlar ne emeklerle birikim yapıp alıyorlar
Elin yobazı içinden geçiyor
Yazık
Elbette Allah her daim iyi olmayı ve iyilerle olmayı nasip etsin bizlere

Off okurken anımı yaşadım..... Başa bela kiracı ile uğraşmak ... Yani arasa ne teyzemi X3 sinir etmişler ..Allah sorsun..pisliklerden Allah uzak ede...

Benimde misafirim gelecek
Çorba dundenkalma var niyeyse yapmadimmhenuz yeni
Biber dolma yaptimpatlican biber koz üstüne köfte kızartması
Çocuklara sulu kıymalı bezelye patatesli
Belki pilav yada makarna da çocuklar qyaparim
Birde ıslak kek karpuz içecek vs sabahtan beride aşırı enerjim düşük
Hoş gelenler erkek kardeşim gelin çocuklar yani tatil dönüşü geçit olarak kullanmak adına geliyorlar giderkende öyle yaptılar ,. O bakıma çok sallamiyorum

Bu büyük oğlanı aşırı çok seviyorum yaaa ..nekadarbince naif tatlos bir Oglus benimkide böyle olsun Allah'ım abileri gibi hem okusun hemde anasını düşünsün...

İnşallah thewitcher inuzmedennguzel bir tatil sezon sonu finali yapar enişte... Mersin'de güzel valla yemenicmeside bol ve uygun gelmişti bize .

Bu büyük oğlanı aşırı çok seviyorum yaaa ..nekadarbince naif tatlos bir Oglus benimkide böyle olsun Allah'ım abileri gibi hem okusun hemde anasını düşünsün...
Amin amin canım senin kuzucuğunda anasını düşünsün emeklerine saygı duysun yeri geldiğinde seni savunsun

Bazı insanların durağı oluyoruz hayat işte
Bazen giderken bazen gelirken ugruyorlar
Cokta şaapmamak lazim

Ohhh evime geldim
Bizi gardan alıp yemeğe götürdü
Ama ben disarda yemekten o kadar bıktım ki corba içtim
Eve gelince hemen valizleri boşaltıp makineyi calistirdim kaldi 3 posta
Komşudan çamaşır kurutma telini almalıyım yoksa sabaha kadar kurumaz
Neyseki ev derli topluydu dagitmamis
Bende fırsattan istifade kahvemi içip dinleyeceğim az
Sabah 10 gibi yola çıkarız
Markete gitmem lazım ev tamtakir kuru bakır
Gelince giderim artik

Bugün yine koşuşturma ile geçen bir gün, inanın arada bu sayfaya girip bi soluklanıyorum

Annem sabah kahvaltıya geldi geri evine bıraktım geri dönüşte alınacaklar vardı
Onları aldım 352 tl ödedim aldıklarım labne ,poşet, ütü bezi

Eve gelir gelmez san sebastian cheesecake başına geçtim fırında pişiyor

Benim gardan kelimesini gardiyan diye okumama ne demeli tövbe Yarabbim yaaa

Hoş geldin kuzucum
Demekki özlemiş sizi

Geçmiş çok birikmiş müsait bi zamanda okurum inşallah
Bir iki bildirimde gördüm merak edip sormuşsunuz Allah razı olsun
Zorlu bir takım süreçlerden geçtik inşallah daha güzel günler bizi bekliyordur
Ziyadesiyle yorgunum

İnanır mısınız dolar milyoneri nin mesajını görünce sanki tel no bende varmış gibi sizi arayıp haber vermek istedim.Gözümüz aydın diyeyim.

Size iyi yolculuklar ,iyi tatiller.

Ve aleyküm selam balımmmm hoş geldin nasılsın
Hepimiz seni çok merak ettik inşaallah herhangi bir yaramaz durum yoktur
Sağlığın sıhhatin yerinde mi annen baban nasıllar?

Canım nasılsın çok merak ettik seni neler oldu?

Teşekkür ederim
Hoş buldum ablacım sağolasın
Tayinim çıktı 5 yıldır deli gibi istediğim her gün dua ettiğim ilçeye ama maalesef ekonomik şartlardan ve başka sebeplerden dolayı iptal etmek zorunda kaldım.

O süreçte her şeyim sanki elimden alınmış gibi hissettim bir süre depresif geçti kimseyi görmek konuşmak bile istemiyordum.

Sonra kabullendim derken annemin beynine pıhtı attı yoğun bakım ve hastane süreçleri o çaresizlik yaşadığım korku babam için güçlü durmak zorunda kalmam… duygularımı bile yaşayamadım.

Neyse ki çok fazla bi hasar kalmadı gözleri çok az görüyor bi de bacakları çok güçsüz egzersiz yaptırıyoruz her gün. İnşallah daha iyi olacak. Ama o hastanede kaldığı süreçte kaç yıl gitti ömrümden bilmiyorum

Ahhhh kuzucum neler neler yaşamışsın Rabbim her daim güç kuvvet versin
Bir zaman annen için hastanede bulunduğunuz aklıma geldi bu süreçte inşaallah öyle değildir deyip aklımdan uzaklaştırmaya çalıştım düşünceyi ama bir türlü olmadı zira aradan gün hafta hatta ay geçince endişem artmıştı
Ama inşaallah tayin sebebiyledir ilişik kesme yeni yere taşınma vs dir inşaallah diye kendimi avutmaya çalıştım .Allah acil şifalar versin anneciğine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…