Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Aldıkların bereketli olsun canım
Yuvayı dişi kuş yapar diye boşuna dememişler
Para kazanmak kadar parayı yönetmek önemli olan

Ufak oğlan abisinin üniversitesinin makine mühendisliği bölümüne tam burslu olarak yerleşmiş
Allah'a sonsuz kere şükürler olsun

Rabbim bütün evlatlarımızın yar ve yardımcısı olsun Amin
Tebrik ederim canım harika bir haber buGözünüzaydın.Eğitim hayatında başarılar diliyorum.

akıllı kadınsın maşallah

Tebrik ederim çok iyi olmuş

pazardan gelir gelmez aldıklarımı yerleştirip başladım dolma içi hazırlamaya ,tavukları soslayıp dolaba koydum , öğle namazı sonrasında biberleri doldurup dolmayı ocağa koydum
Ardından kakaolu puding karıştırdım

Birazdan tavukları da pişirir oğlanları beklerim

Bugünkü menüm

Çıtır tavuk
Biber dolması
Patates kızartması
Yoğurt
Kavun
Vişne kompostosu /kola
Kakaolu puding

Ufak oğlan abisinin üniversitesinin makine mühendisliği bölümüne tam burslu olarak yerleşmiş
Allah'a sonsuz kere şükürler olsun

Rabbim bütün evlatlarımızın yar ve yardımcısı olsun Amin
Hayırlı olsun. Çok sevindim.Bir şekilde büyüyüp yollarını çiziyorlar.Rabbim size ,vatanına ,milletine hayırlı evlat olmayı nasip etsin.Hiç kimsenin emeği boşa gitmesin.Sizin adınıza çok mutlu oldum.Abisiyle birlikte olunca zorlukta çekmez.Birlikte kalırlar.Tebrik ediyorum.

Tabiki burukluk var benim oğlanlar hayatta analı babalı yetim öksüzlerden

Ölüm olsa insan bir nebze anlar da bizimkisi pisipisine sırf sorumsuzluğun bedeli
Böyle düşünmeyin. Anneleri sorumluluk sahibi , akıllı.Başlarında duruyor.Her konuda yanlarında duruyor.Bence çok şanslılar. Siz onlara yetersiniz.

Tebrik ederim. Hayırlı olsun.

Amin Allah razı olsun canım
Rabbim bütün evlatlarımızın yar ve yardımcısı olsun
Birlikte kalmayı çok istiyorlar, hayırlısı olsun
Böyle düşünmeyin. Anneleri sorumluluk sahibi , akıllı.Başlarında duruyor.Her konuda yanlarında duruyor.Bence çok şanslılar. Siz onlara yetersiniz.

Beni çok duygulandırdın inan zaten bugün çok ağlak moddayım
Elimden geldiğince gücümün yettiğince hayata hazırlanmalarında yardımcı olmaya çalışıyorum

Yaaa çok sevindim tebrik ederim.
Rabbim sizin de gönlünüze göre versin.Bir bakmışsınız ki okulları bitmiş ,meslek sahibi olmuşlar.Zaman çok hızlı geçiyor. Yeter ki sağlık olsun
Ay o kadar da hızlı geçmesin ya zaman

Tebriklerrrrrrrr canım çok sevindim kayda da git sınavlarına git Allah'ın izniyle o fakülteyi bitirmek nasip olsun ,çok amin

Tebrik ederim çok iyi olmuş

Tebrik ederim. Hayırlı olsun.

Yaaa çok sevindim tebrik ederim.

Ay o kadar da hızlı geçmesin ya zaman
Hepinize çok çok teşekkür ederim.. mesele.kayda gitmekte ve okumakta ya bakalım zaten az uyuyangillerdenim bakalım bir action aslında..

Ah be dolarmilyoneri senle yapacaktım.tercihleri ama neredesin hiç bir yerde bulamadık seni gerçekten senin olmanı yazmanı çok çok isterdim... Allah'ım inşallah iyisindir de güzel haberlerle yazarsın bizlere

Öğretmenim yazdiklariniz ile benide duygulandirdiniz.lutfen öyle düşünmeyin ne güzel oglus kazanmış hem abisinin yanını hem.istedigi bölümü hemde burslu halini Allah zihin açıklığı versin inşallah...

Genel olarak önceki yazışmalarda da çok etkilendim oysa reglim yeni geçti ama aşırı duygusallık.bende .. Allah'ım harika akıllı anneler vermiş ne güzel bence bir coxugun madden babaya ihtiyaci var ama.burda bircogumuz hem.baba hem anne oluyoruz anne kesinlikle çok önemli bir olgu.

Allah sağlığın her türlüsünü versin hem bizlere hem de evlatlarımıza
Yola ipe sapa gelmez el oğlunu kafaya takmamayı öğreneli çok oldu çok şükür bin şükür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…