Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Oh maşallah ne iş yapmışsın
Aldıklarında bereketli olsun

Günaydın merhabalar hepinize.Uzun bir süredir yoktum evdeydim.İzin rapor vs derken kafamı dağıtmak için işe başladım.Sağolsun arkadaşlarımda gel gel özledik diye çağırdılar.

Evdeyken kafam biraz karışıktı emekli olmayı düşündüm ya da ücretsiz izne ayrılmayı.Kendimi hazır hissetmiyordum işe başlamaya.Sürekli ağlıyordum.İştede biri birşey sorar duygusallaşırım kendimi kontrol edemem dedim ağlarken görülmek istemedim.Psikolojim iyi değildi. O yüzden bir yıl ücretsiz izin alacaktım.Arkadaşlarım sakın öyle birşey yapma işte kafanı dağıtırsın ev iyi gelmez dediler.

Sağolsun 3 aya yakın hergün eve gelen giden eş dost çok oldu.Kalabalık iyi geldi.Ama sonrasında baktım evde kötü oluyorum kendimi işe attım.Haftada bir psikoloğa gidiyorum o iyi geldi.Anlatıyorum rahatlıyorum .Bu arada büyük oğlum evine döndü.Ev düzenlemesi yaptık.Evde dört kişiyiz.Yakın zamanda abim ve ailesi yurtdışından yatılı geldi gitti.Üç haftaya yakında yiğenim bizdeydi yurtdışından gelmişti.Onu dün yolcu ettik.Bende durumlar böyle.

Son düzenleme:
Günaydın canım ben de bir zamanlar buraya farkında olmadan ara vermişim
Sonradan farkettim ve 2019 yılında yeniden yazmaya başladım sayfama kimse uğramasa da O kadar aranın ardından ben kendimi ayakta tutmak aklımı gönlümü meşgul etmek rahatlamak kendimi dinlememek hayattan kopmamak için yazdım, sürekli yazdım .Bana iyi geldi 5 yıl içerisinde farklı bir duygu dünyasına evrildim resmen Allah'a çok şükür
Kimseye hayatta ne yaşamış olursak olalım bor köşeye çekilip de aşırı düşünceler içerisinde boğulup kalmayı asla tavsiye etmiyorum

Sonuç imtihan dünyası Rabbim her daim hepimizin yar ve yardımcısı olsun, Amin

Canım hosgeldin
İse başlamakta iyi etmişsin evde insan kendini dinleyip hasta oluyor hem ruhen hem bedenen. Rabbim imtihanını kolaylastirsin

Bende sabah herkesi yolladiktan sonra kendime şahane bir kahvaltı hazırladım
Sonra arkasına kahve keyfisi
Öğle namazından sonra çamaşır makinesine usta geldi rezistansi patlamış sigortayı attiriyordu. İçinde biseyleri değişecekmis 5 bin tutar dedi. Dedim ekime kadar dayanır mı masraf cok bu ara. Dayanır dedi gitti. Ne kadar tuttu bilmiyorum akşam öğrenirim.cok masraflı bir ay oldu benim için. Çokta az param kaldı 15 ağustos gel artik
Bulaşık makinesini boşaltıp kirleri doldurdum. Patlıcan yemeği koydum ocağa. Pazardan misir aldım onu hasladim. Salata yaptım. İkindi anneme geçeceğim.

Merhaba canım sefan olsun afiyet şifa olsun

Senden bir isteğim var T Thewitcher yütfen çamaşır makinasını sen alma yütfen yütfen nolurrrrr yütfen bu işe sen el atma

Son düzenleme:
Sıcak filan demedim duş aldım giyinip duşun serinliği ile çarşıya çıktım aklıma gelen eksikleri aldım hepsi 910 tl tuttu

Manavdan domates, dolmalık biber, yeşil biber, mısır, armut, şeftali, kavun ,incir 390 tl

Züccaciyeden tava ve dondurma kaşığı 370 tl
Aktarsan sarımsak tozu 150 tl

Aldıklarımı yerleştirdim, mısırları yıkadım bir kısmını ocağa koydum ,bir kısmını derin dondurucuya attım.

Kendim 2 incir 1 armut yedim

Akşam yemeği için dünden kalan patatesli tavuk var
Yanına makarna ve kabak kızartması yaparım
Vişne kompostosu isteyene kola
Süzme yoğurt ve süt helvası tatlısı
Allah bereket versin kazançlarımıza hanelerimize bedenlerimize ve ruhlarımıza da şifalar ihsan etsin bol bol, çok çok amin

Merhaba. İyi ki yazdınız.Merak ettik sizi.Her şey bizim için. Hayatın ne getirip ne götüreceğini bilemeyiz. Bazen buraya da içinizi dökün.Rabbim sabırlar versin.

Allah bereket versin ablacim
Beyefendinin ve çocuklarının karısının çamaşırları nasıl yıkanacak peki o zaman?
Yikanmayacak
Biz çok zengun olduğumuz icun bi giydigimizi bi daha giymeycuk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…