Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Bilinçaltı temizliği, yok reiki ,meditasyon,olumlama ,sekans sayilari vs daha bir sürü değişik isimlerle insanlara yaklaşımların hep para tuzağı olduğunu düşünüyorum
Heee aynenn bende dedim kadının ayağının morartisina çözüm veriyor bak hele bak bak benimkine hiç mi bir yorum yok deseydi canım kan değerlerine baktır belki demirin B12 in düşükdur diye valla seansına sıcak bakardım ama.yok demekki diğer kullanıcılarda danışıklı dövüş belki kankileri birii yazıyor diğeri cevap uydiriyor ben gibiler okuyor yem.oluyor ...aman bende zaten öyle şeylere girme.modu yok aşırı realialistimdir .kalsın birikime devam

Oğlana internetten 299 a arda güler forması aldım
Kendime 207 TL ye leke çıkarıcı sprey ve mutfak spreyi aldım
Bugün evden çıkmadan 500 TL harcadimm adamı markete yolladım su karpuz yumurta madensuyu vs aldirtttim böyle iyi yaa ben çıkmayınca alıyor artık böylece çocuğun yazseyinbaslayana dek aguatos 19 na dek izindeyim ama. Güya ev temizleyecem.ki bir kadinin eve temizliğe gelemsi 1500 TL.olmius eee alınca illa 2 li geliyorlar 3 bin vermeyip peyderpey parça parça yapacam yinede almayacam...eeee kimin vatandaşı maliye makaninin🤣🤣 ekonomik tasarruf tedbiri bakalım kaç zaman bu taktiklere uyacam..şu evlerin iade edeceğim depozitolari beni geriyor bir kiraya vereydim maasda aşırı eksiye görmek istemiyorm.bir bilezik aldım daha 20 gunnolmadan da bozdurmayayim hedefekonomik tasarruf yapmaa bakalim

Hemen kanalın aabone olayım.youtubedandir die herhalde.cok çok çok teşekkür ederim tavsiyenize kesin kez uyacagim
İzzet hoca gayet insanı olan duyguların yaşanmasına müsaade edilmesini daha çok dile getiriyor
Korkunun kaygının gayet insanı duygular olduğunu vs
Özellikle insanların yaşadığı ve yaşamasının normal olduğu duyguları hemen anksiyete ,depresyon ,panik atak vs isimler koyup ilaç tedavisine başlatarak insanların sektörün kurbanı haline getirilmesine şiddetle karşı çıkıyor

Günaydın bacilar
Hamlamisim kollarım bileklerim agriyor
Bugün liseden arkadaşım gelecek öğleden sonra
Pandemi gireli gorusemedik oğlunun sağlık sorunları falan vardı
Dün balparmak tatlısı yapmıştım kaldı
Öğlen de kısır yaparım özellikle tembih etti diyetteyim bisey yapma diye ama yoh tabi yemeden gondermem😂
Evi supurup toz alıp lavabo yikayacagim şimdi

Merhaba kızlar öğleden sonra hemen 1.5 2 saatimi ayırıp evdeki haşlanmış patatesleri değerlendirmek istedim el açması börek yaptım 😊

Eklentiler

• 20240808_152940.jpg
    20240808_152940.jpg
    136 KB · Görüntüleme: 63
Bugün canım mutfakta vakit geçirmek istedi

Börek, fırında patatesli tavuk ve süt helvası yaptım

Alış veriş yaptım tavuk baget ve patatese 127 tl ödedim

Eklentiler

• 20240808_195517.jpg
    20240808_195517.jpg
    140,6 KB · Görüntüleme: 49
  • 20240808_195424.jpg
    20240808_195424.jpg
    125,4 KB · Görüntüleme: 49
Merhaba kızlar öğleden sonra hemen 1.5 2 saatimi ayırıp evdeki haşlanmış patatesleri değerlendirmek istedim el açması börek yaptım 😊

Ayyyyy ellerine sağlık afiyetler olsun harika gorunuyollaaa🫠🫠🫠

Arkadaşı gönderdim kız çarşıya çıkalım dedi o anda cebim titredi toprak ayagimin altindan kaydi🤣🤣🤣
Gözlük değiştirmek istiyordu erteledikce üsteledi sussun artık dedim gittim 2500 ödedik ev arkadaşıyla ortak
Kırtasiyeye gittik okuma kitabi istedi 2 tane aldı 300de ona odedim
Bu ay hiç bisey istemiycek söz verdi🤣🤣
10 katini istanbulda harcayacak diye yorumladim🤣🤣🤣🤣

Arkadaşı gönderdim kız çarşıya çıkalım dedi o anda cebim titredi toprak ayagimin altindan kaydi🤣🤣🤣
Gözlük değiştirmek istiyordu erteledikce üsteledi sussun artık dedim gittim 2500 ödedik ev arkadaşıyla ortak
Kırtasiyeye gittik okuma kitabi istedi 2 tane aldı 300de ona odedim
Bu ay hiç bisey istemiycek söz verdi🤣🤣
10 katini istanbulda harcayacak diye yorumladim🤣🤣🤣🤣
Sen bu kızı babanın evinden mi getirdin yahu 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Günaydın bacilar
Hamlamisim kollarım bileklerim agriyor
Bugün liseden arkadaşım gelecek öğleden sonra
Pandemi gireli gorusemedik oğlunun sağlık sorunları falan vardı
Dün balparmak tatlısı yapmıştım kaldı
Öğlen de kısır yaparım özellikle tembih etti diyetteyim bisey yapma diye ama yoh tabi yemeden gondermem😂
Evi supurup toz alıp lavabo yikayacagim şimdi

Canım tatlı istediğinde sizinleyimmmm harikaaa şeyler yapılmış yinee bende günümü yazacam çocuğu yıkayıp iğne yapıp uyutmaliyim

İyi geceler herkese bugunepey harcamali evisi yapmacali yorulmacalai geçti...

Bir yun yorgan banyoda ayaklarimla cignene cignene yıkandı
Diğer yorgan makinede.. belim kopru bir yorgan da ama oğlan eve kedi mi aldın anne diyor kedi gibi kokmuş diyor bu da cabası.sonra kafayı kiwi bin koltuk yikamasini taktim.ya aldım basimi AVM ye gittim internette var gözüken model migrosda gittiğimde güya yokmuş başka modellerine yönlendirdiler ama almadım tabi 60derece ve yüksek cekimlisi varken niye dusukleerine aynı parayı vereyim ki bizimki dandik bu ben uğraşamam garanti getir götür şikayet yaz tüketici hakları vs bana bulaştırma paran çöp olir dedi bende erteledim.derken eve geldim trendyoldan aldığım leke çıkarıcı ve mutfak spreyi gelmiş onla koltuhu halıyı lekeleri yorulmadan sildim sık bekle ve sil Hops leke çıktı .tüm.sulaleye yazdım uygunkennalin diye🤣🤣 ama duvar kağıdında ki tükenmez kalem şeyini sildim.cikmadi

AVM zeytin salça bez uludaggazoz 550 TL
D&R oğlana kedili ajanda bir alana bir bedavadan 100 TL iki tane aldım
250 TL sbarro pizza ve 109 arbys yani1000 TL'yi geçirdik harcamada geldik...hepsi benle tabi adam yok gelmedi ben kasindim oysa internetten alaydi makinenin 1/3 fiyatı çıkmıştı...kredi kartima hepsi bakalimm...

Zeytine ne olmuş öyle kıyma ile yarışır halde kilosu 440 olan zeytin vardı beee hoş ben 295 likden aldım guyaa ama yinede çok degilmi fiyatı🤔🤔🤔😭😭😭

Yaptıklarım
Yorgan yıkandı
Halı ve bir koltuk silindi
Davlumbaz iç dış kirklandi yaglarindna ayıklandı ve de Ocak güzel bir temizlik gördü
Yemek yapmadım...
Nevresim.yatak odası yıkandı serildi iki cAmasir makinesi ser koy kaldir amann dedim belik kopuyor.uyumali...

Ah be dolar milyoneri dolar milyoneri inşallah iyisindir...

X