Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Selamlar
Sabah kalkar kalkmaz yaprak hasladim yaprak sardım
Sonra temizliğe giristim
Oğlanı babasına bıraktım trasa götürecekti
Ordan iç camasirciya ugradim bi kaç eksik vardı çocukların 800 tl oraya bıraktım geldim
Yemeği koyup çorba yaptım yedim
Çok yorulmuşum ama yürüyüşe erken gideceğim hava kapali

Selamlar
Sabah kalkar kalkmaz yaprak hasladim yaprak sardım
Sonra temizliğe giristim
Oğlanı babasına bıraktım trasa götürecekti
Ordan iç camasirciya ugradim bi kaç eksik vardı çocukların 800 tl oraya bıraktım geldim
Yemeği koyup çorba yaptım yedim
Çok yorulmuşum ama yürüyüşe erken gideceğim hava kapali
Afiyet şifa olsun canım benim .Ellerine sağlık...
Senin evin yakınlarında yürüyüş parkuru filan mı var ?

Ayyy hadi inşaallah hayırlı haberlerin gelir

Allah'ım hakkında en hayırlı olanı versin kuzucum şöyle çok mutlu huzurlu olacağın bir okul düşsün kısmetine 🤲🤲😘😘🌺🌺
Allah razı olsun ablacım teşekkür ederim 😘🌸💕
Rabbim hepimize hayırlı huzurlu mutlu çalışma ortamları nasip etsin ablacım 🤲🏻🤲🏻🌸😘💕

Gel kız 😘 Ben de yemek yapmayı yemeyi yedirmeyi severim 😊

Tatili maddi anlamda en az harcamayla kapatabilmeni diliyorum 😊

Sen Antalya'daydın değil mi tatil için rota neresi ?
Evladın çok şanslı annesi sen olduğun için Allah sana her anlamda güç kuvvet versin 😘

Hep diyorum yesek yesek ve hiç kilo alamasak 😏😏
🥰🥰☺️ İnşallah şanslıdır bugün yeter anne sen niye böylesin yeter illallah dedi sebebi voleybol oynayak dedi evin içinde oynuyoruz tamam da aşağı komşuya haftasonu ayıp oluyor oynamadım.sonra 10 ar tane soru coz toplama çarpma çıkartma oynayacak dedim yaka silkti... Amin bu arada herkese güç versin Allah'ım.
Antalya'da değilim Ankara ama geçen yıl antalyadayken buraya dahil olmuştum gezme modundayken forum a çocuk için deniz sormuştum Antalya'da en iyi derin olmayan yerleri o mu kalmış acaba hafizada

Dedim ya bu hafta baklagil şenliği olacak diye 😈😈😈🤣🤣🤣

🤣🤣🤣
Yemekleri yaptım oğlanları bekliyorum

Kuru fasulye
Pilav
Cacık
Turşu
Kola
Sütlaç
Valla benim en sevdiğim menü ki helede turşu acı cin biberiysee..

Bende bugün adeta baklagil şenliği yaşadım yan komşum aşure yapmış getirdi iki kase verdi .bizimki bir durumdna ötürü kocasına kustugu için yemedi🤣🤣🤣 bana da niye aldın teşekkür edip yollanan gerekirken sennbirde Allah bereket versin diye dua ediyorsun diye aksammustu gerginliği yaşattı.yani AP ayrı kafası ..
Neyse anlayacağınız iki kaseyide yedim kalktım birer saat ara ile ..🤣dolapda kalmasın diye dolabın sebzelik kismininyikadim sildim taktım ..biz şu depremlerden sonra fay hattına göre gidiyoruz normalde antalyaciydik ama şimdi Mersin e gider olduk çünkü hayatımda iki kezdir ölümden kurtuluyoruz.gocukden bakalım çok büyük bir fobim var yeninyeni çorapsız yatıyorum .ayaklarım çocukken kesilmişti çorap yoktu kış günü bir depremde soğuğu ve kesiyi hissetmek hala gecmedi

🥰🥰☺️ İnşallah şanslıdır bugün yeter anne sen niye böylesin yeter illallah dedi sebebi voleybol oynayak dedi evin içinde oynuyoruz tamam da aşağı komşuya haftasonu ayıp oluyor oynamadım.sonra 10 ar tane soru coz toplama çarpma çıkartma oynayacak dedim yaka silkti... Amin bu arada herkese güç versin Allah'ım.
Antalya'da değilim Ankara ama geçen yıl antalyadayken buraya dahil olmuştum gezme modundayken forum a çocuk için deniz sormuştum Antalya'da en iyi derin olmayan yerleri o mu kalmış acaba hafizada
Pardon önceki yıl miydi neee

🤣🤣🤣

Valla benim en sevdiğim menü ki helede turşu acı cin biberiysee..

Bende bugün adeta baklagil şenliği yaşadım yan komşum aşure yapmış getirdi iki kase verdi .bizimki bir durumdna ötürü kocasına kustugu için yemedi🤣🤣🤣 bana da niye aldın teşekkür edip yollanan gerekirken sennbirde Allah bereket versin diye dua ediyorsun diye aksammustu gerginliği yaşattı.yani AP ayrı kafası ..
Neyse anlayacağınız iki kaseyide yedim kalktım birer saat ara ile ..🤣dolapda kalmasın diye dolabın sebzelik kismininyikadim sildim taktım ..biz şu depremlerden sonra fay hattına göre gidiyoruz normalde antalyaciydik ama şimdi Mersin e gider olduk çünkü hayatımda iki kezdir ölümden kurtuluyoruz.gocukden bakalım çok büyük bir fobim var yeninyeni çorapsız yatıyorum .ayaklarım çocukken kesilmişti çorap yoktu kış günü bir depremde soğuğu ve kesiyi hissetmek hala gecmedi
Ohhh misss gibi aşure afiyet şifa olsun cancazım 😘
Bırak yemeyen yemesin çok da tın çok da fifi
Sen keyfine bak 😁

Biber jalepone idi canım

Allah bir daha musibetler yaşatmasın Rabbim her daim korusun hepimizi 🤲😘

Ohhh misss gibi aşure afiyet şifa olsun cancazım 😘
Bırak yemeyen yemesin çok da tın çok da fifi
Sen keyfine bak 😁

Biber jalepone idi canım

Allah bir daha musibetler yaşatmasın Rabbim her daim korusun hepimizi 🤲😘
Aminnnn .. musibet zaten biz insanlıkta ta aaa icimizde yaa ... Güya iyi biri olacaktim besde beş birşeyleri full yapacaktım ama yok arkds benim bir kaç ayarında kalıcı hasar mi var nedir.gerci kendi eksik yanlarını biliyorum ama yinede icraaatim eksik...

Gercekten çokta fifi dedim yedim gitti midem agriyor gibi bakliyat şenliği taaa benimkiydi🤣🤣🤣🤣

Bu arada çocuk ozrengin ozrengin tercih yaptı mı? Bende erinmeyip bir laptopu açıp iki yer yazayım olmaz ama eve yakın diye🤣
Tercih işlemleriniz iş yükü bittti mi dolar milyoneri dolar milyoneri
Yapmış 5 adet .
oğlum birkaç tane daha gitmek istediğin bölümlerden farklı şehirlerde de yaz dedim yoksa 6. Tercih gelir görürsün gününü dedim 🤣🤣🤣🤣

X