Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Hemen gönder bi tarif tatlım 😊
Ablacım kanatlara birer çizik atıyorum ocakta ütüyorum (burda öyle derler) tüyleri gitsin diye
İki diş sarımsak
Birer yemek kaşığı salça ve yoğurt
Yarım çay bardağı zeytinyağ
Güzelce marine edip en az dört saat bekletiyorım
Bekledikçe güzelleşiyor 😋
Yağlı kağıt tavada pişiriyorum kısık ateşte sonra biraz altını açıyorum lokum lokum🤣
Yanına kebapçı salatası
Bi de bir kase yoğurda bir kaşık mayonez
Bir iki diş sarımsak
köz patlıcan
Az zeytinyağ yapıyorum
Kilo aldırır dikkat çünkü ekmek çok yediriyor🤣🤣🤣

Ablacım kanatlara birer çizik atıyorum ocakta ütüyorum (burda öyle derler) tüyleri gitsin diye
İki diş sarımsak
Yağlı kağıt tavada pişiriyorum kısık ateşte sonra biraz altını açıyorum lokum lokum🤣
Yanına kebapçı salatası
Bir iki diş sarımsak
köz patlıcan
Az zeytinyağ yapıyorum
Ben ekmeksiz yerim aldırmaz 🤣🤣🤣

Iyiki ocağa sütlacı koymuşum
Kendime haşlamak için tavuk eti koydum düdüklüye
Oğlanlara da tavuk kalça koydum ayrı tencerede pişiyor
Kabak ve patlıcan kızartıyorum az kaldı.
Tabi bu arada sular gitti 🤣🤣🤣

Içimden profiterol yapmak gelmediği kadar varmış 🤣🤣🤣

Eklentiler

• 20240726_173458.jpg
    20240726_173458.jpg
    106,5 KB · Görüntüleme: 46
İki diş sarımsak
Yanına kebapçı salatası
Bir iki diş sarımsak
köz patlıcan
Az zeytinyağ yapıyorum
Tatlım ben bu sosa karabiber kırmızı biber kekik çok az kimyon gibi baharatları da ekliyorum genellikle tavuk bagetleri ve de patatesleri bu sosa bulayıp fırın tepsisine yayıyorum ve fırına atıyorum

Şunun gibi

Eklentiler

• 20240702_185312.jpg
    20240702_185312.jpg
    144,4 KB · Görüntüleme: 46
İyi akşamlar herkese ❤️ Burada yaz diyince deniz ve misafir sezonu demek bu yüzden az giriyorum buralara. ozrengin ozrengin abla borçtan 40 bin düşer misin? Yatırım maalesef yok. Ağustostan itibaren çeyrek gününe girdik. İlk ay bana gelecek 10 tane işte eşimin ameliyatı dalan derlen belki bir tane Ajda yaptırır. Ya da hepsini ameliyata ayırırım o yüzden tam yatırım diyemiyorum bakalım ağustosta karar vereceğiz ona

İyi akşamlar herkese ❤️ Burada yaz diyince deniz ve misafir sezonu demek bu yüzden az giriyorum buralara. ozrengin ozrengin abla borçtan 40 bin düşer misin? Yatırım maalesef yok. Ağustostan itibaren çeyrek gününe girdik. İlk ay bana gelecek 10 tane işte eşimin ameliyatı dalan derlen belki bir tane Ajda yaptırır. Ya da hepsini ameliyata ayırırım o yüzden tam yatırım diyemiyorum bakalım ağustosta karar vereceğiz ona
Merhaba canım iyi akşamlar hoş geldin 40000 tl ti düştüm kalan borç tutarı 200000 tl Allah hepsini ödemeyi nasip etsin
Eşine de geçmiş olsun Allah acil şifalar versin

Afiyet olsun harika menüler yineee... O sutlaclar ne oyleee Allah'ım enfes öğretmenim.. Kanat tarifide adeta sarımsağın sosunnkokusu geldi dercesine dolar milyoneri dolar milyoneri çok guzell ..

Not : bugünde para harcamadim bu benim için rekor ikinci gun
Parmak yedirtir canım dene bence 🤣

Tatlım ben bu sosa karabiber kırmızı biber kekik çok az kimyon gibi baharatları da ekliyorum genellikle tavuk bagetleri ve de patatesleri bu sosa bulayıp fırın tepsisine yayıyorum ve fırına atıyorum

Şunun gibi
Senin elinden her şey yenir ablacım 🥰

X