Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

İlk önce sana canım, zira bizlerin iyi kötü oturdukları bir evi var…

Barbekü için beylerleyini beklersek oooo
Siz yeter ki gelin köy evinin bahçesinde yaparız barbeküyü
Cansın Allah razı olsun teşekkür ederim Rabbimin hazinesi geniş hepimize hemencecik versin inşallah helaliyle
Ahahah ben Beylerbeyi’nde yemek istiyorum kalk çeyrek mi alacan ata mı yapacan para bul

Çok çok teşekkür ederim. Takip edilecek bakalım bu sıra ilikli et suları yağlı köfteler terayaglari kaymaklı balli kahvaltilar oda yetme gibi evdenpismeyen pastane poacalari tamm2 aydır berbat yiyorum daha dikkat etmeliyim. Yaşımın gectigini hissettiriyor vücudum..

Ayrıca çok çok güzel bir duaa yürekten amin diyorum
Kesinlikle yarış hem tasarruf hemde sağlıklı beslenmek çok önemli

Bende bu ay yaptimmbir cilginlik

Sunlri aldım bir kiracinin çıkmaması nelere kadir..kredi kartimda 6 bin TL hesabımda 2500 TL var acaba bunlarla Ağustos 15 i eksiye inmeden görebilecek miyim hedefim bu eksiye inmeden bu aldiklariminn anlaminikaybetmeden alabiliyor muyum... Çünkü fuzul ev emin ev onlara sistemine girsem ayda 30 bin ödeyeceğim eee onun yerine bunlarla odeemyi kendime yapayım dedim acaip sıkı bir giriş yaptım tamamen burasının sizlerin verdiği o tasarruf etkisiyle...

Ha ben azcuk altın aldım ya kesin bu altın haftaya düşer çok pis düşer ne zaman üç beş alsam öyle olmuştur

Eklentiler

• IMG_20240723_161542.jpg
    86,5 KB · Görüntüleme: 51
  • IMG_20240723_161353.jpg
    105,3 KB · Görüntüleme: 50
Bereketli olsun canım

Senin çılgınlığını severim kıııaazzz çil çil maşallah
Bereketli olsun durduğu yerde çoğalsın canım

Çok mantıklı olmuş oraya 30 ödeyeceğine altına yatır hem için rahat eder hem elinin altında olur

Bol bereketli olsun canım

Vallahi bakayım bu ay Ağustos 15 i gidebilirsen böyle 30 luk.olamasada belki 15 binlik birşeyler yapabilirim ama bu ayı bir çıkmam gerek bende para az olunca huzursuzluk oluşuyor illa cebimde hesabımda olacak nakitim çok geri kafayin erkek vari zaten o özelliğinden adamın umrunda olmaz dışarda yanda cüzdan gibi bana güvenir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…