Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Sagolasiniz valla çok çok teşekkür ederim .. evet şükür çok önemli..
Yok sadece fikir zaten çıkamadık daha henüz sıcak ve aşırı yorgunum kafama sıcakta garip birşey de oluyor ..
Geçmiş olsun canım Allah acil şifalar versin
Şu an yanında ve de yardımcı olmayı çok isterdim inan
Allah razı olsun yaaa ne güzel insanlar var burada sağolun var olun her daim
Doğru... Yapmıyorum hem BTC hem babasının kraker parasını...

Kuveyt Türk hesabım vardı onu aradım çeyrek hesabı açıp çeyrek alınca bankadan fiziki çeyrek alabiliyormuyum diye öyle bir şey yapan bilen var mı hiç..

Müşteri hizmetleri elbette ayda 10 çeyrek fiziki alabilirsiniz hesabınızda çeyrek olduktan aonra dedi..

Şimdi çıkmaya eriniyorum sıcak diye bakalım Kuveyt Türk'ün altın mi alsam çünkü düğünler de var çeyrek lazım yoksa altın gram banka işi al satta makas çok açık işime yaramiyor o zaman ama bu şekilde Kuveyt Türk'ün çeyreğini bankadan hesaba alıp madem bankaya gidincede fiziki altın veriyorlar ozaman harikaa dedim ama inanamıyorum da zaten 6 aydır hesabım var bilmediğim bir banka

Ben bankadan öyle hiç fiziki almadım bilmiyorum

çok geçmiş olsun canım, umarım önemli bir şey yoktur…

Maddi hastalıkların yine bir şekilde tedavisi oluyor da, manevi hastalıkların tedavisi çok zor…
Ama imtihan dünyasındayız, bir şeyler olacak…
Rabbim maddi ve manevi sıkıntılarımıza şifa versin, biz zayıf aciz kullarını, imtihansız, hesapsız, rızıklandırsın, cennetiyle cemaliyle müşerref olan kullarından eylesin…

Akşam arkadaşlarla pikniğe gideceğiz, bir şeftalili fıstıklı kek yaptım ki, ımmmmhhh

Milyoner sana yok, cıssss

Önceden olsa, ben hep hazır bir şeyler alandım ki bugün en az 1.000 tl harcardım piknik için…

Amma velakin yarıştayım, her şeyden tasarruf etmem lazım, hem de zorunlu sağlıklı beslenme…

Yaw sen nerenin zalımısın ben de kabak yedim işte Allah’tan seviyorum da
Az önce pencereden bakarken yemek sepeti kuryesi gördüm zihnimde canlanan şey bu
Hemen perdeyi kapattım içeri girdim
Meyroşum sen ye ye kilo al ben 54 kilo olcam hıh

Aldırırsın tabiki sadece M Meyraa- 'ya değil ki
Kendine de bana da birşeyler aldırırsın
Estağfirullah ablacım bu konuda eline su dökemem sen benim idolümsün maşallah
Hep birlikte alalım inşallah
Sana, atom karıncama , bana istediğimiz muhitten gönlümüze göre birer ev
Meyroşuma Beylerbeyi’nden gönlüne göre bi ev(dilim de ev demeye varmıyor yalı falan demek istiyorum çok amin)
Rabbim helal ve kolay yoldan tez zamanda nasip etsin amin

Benim bahanem hazır canım, nihayetinde üç çocuklu bir hatunum, Sen daha bekar bir körpesin, sen düşün…

Amiiin… önce size, sonra bana…

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…