Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Çok geçmiş olsun canım inşallah ciddi bir şey yoktur 😕
Çocuk nasıl toparladı mı biraz daha

Sana Kocaman sarılıyorum aşko kendini yalnız hissetme elimizdekilere şükretmeliyiz kabinde bekleyen bir evladın var şükür Allah acılarını göstermesin 🤲🏻

Kız o oluşumlar bana hiç güven vermiyor aman dikkat et elindekinden de olma araba aalacam diye
Btc caiz değil bacım
😭😭😭😭 Sagolasiniz valla çok çok teşekkür ederim .. evet şükür çok önemli..
Yok sadece fikir zaten çıkamadık daha henüz sıcak ve aşırı yorgunum kafama sıcakta garip birşey de oluyor ..
Geçmiş olsun canım Allah acil şifalar versin
Şu an yanında ve de yardımcı olmayı çok isterdim inan 😔
Allah razı olsun yaaa ne güzel insanlar var burada sağolun var olun her daim
Kendin bilirsin de helal kazancına haram bulaştırma kuzum
Daha haramdan hayır gören olmadı görür gibi görünenler istidraç yaşıyorlar vakti gelince karşılığını görürler
Allah hepimizi razı olduklarıyla meşgul etsin canım 😘
Doğru... Yapmıyorum hem BTC hem babasının kraker parasını...

Kuveyt Türk hesabım vardı onu aradım çeyrek hesabı açıp çeyrek alınca bankadan fiziki çeyrek alabiliyormuyum diye öyle bir şey yapan bilen var mı hiç..

Müşteri hizmetleri elbette ayda 10 çeyrek fiziki alabilirsiniz hesabınızda çeyrek olduktan aonra dedi..

Şimdi çıkmaya eriniyorum sıcak diye bakalım Kuveyt Türk'ün altın mi alsam çünkü düğünler de var çeyrek lazım yoksa altın gram banka işi al satta makas çok açık işime yaramiyor o zaman ama bu şekilde Kuveyt Türk'ün çeyreğini bankadan hesaba alıp madem bankaya gidincede fiziki altın veriyorlar ozaman harikaa dedim ama inanamıyorum da zaten 6 aydır hesabım var bilmediğim bir banka

😭😭😭😭 Sagolasiniz valla çok çok teşekkür ederim .. evet şükür çok önemli..
Yok sadece fikir zaten çıkamadık daha henüz sıcak ve aşırı yorgunum kafama sıcakta garip birşey de oluyor ..

Allah razı olsun yaaa ne güzel insanlar var burada sağolun var olun her daim

Doğru... Yapmıyorum hem BTC hem babasının kraker parasını...

Kuveyt Türk hesabım vardı onu aradım çeyrek hesabı açıp çeyrek alınca bankadan fiziki çeyrek alabiliyormuyum diye öyle bir şey yapan bilen var mı hiç..

Müşteri hizmetleri elbette ayda 10 çeyrek fiziki alabilirsiniz hesabınızda çeyrek olduktan aonra dedi..

Şimdi çıkmaya eriniyorum sıcak diye bakalım Kuveyt Türk'ün altın mi alsam çünkü düğünler de var çeyrek lazım yoksa altın gram banka işi al satta makas çok açık işime yaramiyor o zaman ama bu şekilde Kuveyt Türk'ün çeyreğini bankadan hesaba alıp madem bankaya gidincede fiziki altın veriyorlar ozaman harikaa dedim ama inanamıyorum da zaten 6 aydır hesabım var bilmediğim bir banka
Ben bankadan öyle hiç fiziki almadım bilmiyorum

Herkese merhaba gecmislerinikudummberektli olsun M Meyraa-
Anne evi iydir erken kalkmak bile iydir kahvaltı hazır ohh mis dolar milyoneri dolar milyoneri
Öğretmenim evlat da olsa dedigiiz doğru çok büyük dersler aldım nasiplendim..

Babaları öder odesinde zaten öğretmen maaşıyla ancak ek harçlık olur yani ne diyeyim üzüldüm.canim sıkıldı ama.benzer şeyleri bende yaşadım yasiyorum uff ...

Dün nöroloji deydim sag tarafim acaip uyuşuyor damarlarımda kısmen sorun var kan sulandirici icecem bakalım mr a çocukla gittik bırakacak kimse yok soyunma.kabininde oturdu kimsesizim o bakıma çok ağladım mr da da .. yani herseyim var ama.hicbirseyim yok çok zor anlarda neler yaşayacağız daha uf ..
Bugün ise taaa geçen haftadan burnumu sokup aradigim Eminevim, fuzulev, Sinpaş GYO aradı durdu 1 mmilyon liralık araç için bir araba alayım dedim ama yok erteledim ben öyle ayda 29 Bin ödeme yapamayacağım ya bakalim
çok geçmiş olsun canım, umarım önemli bir şey yoktur… 🤲

Maddi hastalıkların yine bir şekilde tedavisi oluyor da, manevi hastalıkların tedavisi çok zor…
Ama imtihan dünyasındayız, bir şeyler olacak…
Rabbim maddi ve manevi sıkıntılarımıza şifa versin, biz zayıf aciz kullarını, imtihansız, hesapsız, rızıklandırsın, cennetiyle cemaliyle müşerref olan kullarından eylesin… 🤲

Akşam arkadaşlarla pikniğe gideceğiz, bir şeftalili fıstıklı kek yaptım ki, ımmmmhhh

Milyoner sana yok, cıssss 😅

Önceden olsa, ben hep hazır bir şeyler alandım ki bugün en az 1.000 tl harcardım piknik için…

Amma velakin yarıştayım, her şeyden tasarruf etmem lazım, hem de zorunlu sağlıklı beslenme… 😅

Akşam arkadaşlarla pikniğe gideceğiz, bir şeftalili fıstıklı kek yaptım ki, ımmmmhhh

Milyoner sana yok, cıssss 😅

Önceden olsa, ben hep hazır bir şeyler alandım ki bugün en az 1.000 tl harcardım piknik için…

Amma velakin yarıştayım, her şeyden tasarruf etmem lazım, hem de zorunlu sağlıklı beslenme… 😅
Yaw sen nerenin zalımısın ben de kabak yedim işte Allah’tan seviyorum da🤣
Az önce pencereden bakarken yemek sepeti kuryesi gördüm 🍔 zihnimde canlanan şey bu
Hemen perdeyi kapattım içeri girdim🤣🤣
Meyroşum sen ye ye kilo al🤣 ben 54 kilo olcam hıh🤣🤣

Temmuz ayı için 11 gram altın aldım
Allah bol bereket versin kazançlarımıza 🤲😊

Eklentiler

• 20240723_160440.jpg
    20240723_160440.jpg
    223,6 KB · Görüntüleme: 19
Aldırırsın tabiki sadece M Meyraa- 'ya değil ki
Kendine de bana da birşeyler aldırırsın 😘😍🌺
Estağfirullah ablacım bu konuda eline su dökemem sen benim idolümsün maşallah 🧿
Hep birlikte alalım inşallah
Sana, atom karıncama , bana istediğimiz muhitten gönlümüze göre birer ev
Meyroşuma Beylerbeyi’nden gönlüne göre bi ev(dilim de ev demeye varmıyor yalı falan demek istiyorum çok amin🤲🏻🌸🤣)
Rabbim helal ve kolay yoldan tez zamanda nasip etsin amin🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Yaw sen nerenin zalımısın ben de kabak yedim işte Allah’tan seviyorum da🤣
Az önce pencereden bakarken yemek sepeti kuryesi gördüm 🍔 zihnimde canlanan şey bu
Hemen perdeyi kapattım içeri girdim🤣🤣
Meyroşum sen ye ye kilo al🤣 ben 54 kilo olcam hıh🤣🤣
Benim bahanem hazır canım, nihayetinde üç çocuklu bir hatunum, Sen daha bekar bir körpesin, sen düşün… 😅 😂

Estağfirullah ablacım bu konuda eline su dökemem sen benim idolümsün maşallah 🧿
Hep birlikte alalım inşallah
Sana, atom karıncama , bana istediğimiz muhitten gönlümüze göre birer ev
Meyroşuma Beylerbeyi’nden gönlüne göre bi ev(dilim de ev demeye varmıyor yalı falan demek istiyorum çok amin🤲🏻🌸🤣)
Rabbim helal ve kolay yoldan tez zamanda nasip etsin amin🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Amiiin… önce size, sonra bana… 😅

X