Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Günaydın kızlar güzel bir gün olması dileğiyle...😘🌺
Bugün saat 04.30 da uyandım sonra da ezan okundu geri uyumadım
Kuşları yenmeyip mutfaktaki erzak dolabını elde geçirdim bi güzel
Nohut ıslattım dondurucuya koymak için
Kara mercimek çıkardım dün oğlana tavuk makarna yedirmiştim bugün makarnanın yanına mercimek yemeği yaparım bizim burada alacatene derler içerisine çok az bulgur da atılır bir ya da iki yk kadar anca
Dün canım sıcakta hiçbirşey istemedi kavun peynir cevizli amasya çöreği yemiştim
Sabah rüzgarı ne güzel evin içine doluyor misss gibi
Bugün burada pazar kuruluyor pazarcıların sesleri geliyor arada ; tezgahlarını kuruyorlar
Geçen geziden gelince cuma günü sebze meyve almıştım
Bugün pazardan alınacak birşey yok
Ihtiyaç oldukça bazı köşe başlarında ya manav ya da köy halkının bazılarının kendi yetiştirdiği mahsuller satılıyor gider alırım

Şaka bir yana, doğru insan olursa evlilik çok güzel bir şey, hele annelik bambaşka…
Rabbim hayırlısını gönlüne versin, gönlüne verdiğiyle de iki cihan saadeti nasip etsin…. 🤗

Hayırlı geceler…. 😴
Ne güzel bi dua amin canım inşallah
Allah razı olsun🤲🏻😘

Günaydın kızlar güzel bir gün olması dileğiyle...😘🌺
Bugün saat 04.30 da uyandım sonra da ezan okundu geri uyumadım
Kuşları yenmeyip mutfaktaki erzak dolabını elde geçirdim bi güzel
Nohut ıslattım dondurucuya koymak için
Kara mercimek çıkardım dün oğlana tavuk makarna yedirmiştim bugün makarnanın yanına mercimek yemeği yaparım bizim burada alacatene derler içerisine çok az bulgur da atılır bir ya da iki yk kadar anca
Dün canım sıcakta hiçbirşey istemedi kavun peynir cevizli amasya çöreği yemiştim
Sabah rüzgarı ne güzel evin içine doluyor misss gibi
Bugün burada pazar kuruluyor pazarcıların sesleri geliyor arada ; tezgahlarını kuruyorlar
Geçen geziden gelince cuma günü sebze meyve almıştım
Bugün pazardan alınacak birşey yok
Ihtiyaç oldukça bazı köşe başlarında ya manav ya da köy halkının bazılarının kendi yetiştirdiği mahsuller satılıyor gider alırım
Günaydın ballı lokmam 🌸😘
Maşallah erken kalkan yol alır bir sürü iş yapmışsın 🧿
Burda da pazar var bugün de emekçi kardeşlerimiz için uyandık canları sağ olsun 😕
Kalkayım bi kahve yapayım , orkidelerimi (💙) sulayayım 🤗
kendi evimdeyim biraz kahvaltıyı geciktirmek istiyorum
Sonra bi leslie yapayım temizlik de yapılacak amaaaaannnnm k…..y’ın pisliği can açmaya gelmiyor 😒

Saat 07.30 uykum geldi geri yattım saat 10.00 da uyandım 🤣🤣

Şu saat oldu henüz kahvaltı yapmadım

Kiler odasına henüz güneş vurmuyor penceresi açık rüzgar da varken ben de kıyafet ütüledim

Mutfağa geçip nohutu ocağa koyayım
Kahvaltı hazırlayayım

Herkese merhaba gecmislerinikudummberektli olsun M Meyraa-
Anne evi iydir erken kalkmak bile iydir kahvaltı hazır ohh mis dolar milyoneri dolar milyoneri
Öğretmenim evlat da olsa dedigiiz doğru çok büyük dersler aldım nasiplendim..

Babaları öder odesinde zaten öğretmen maaşıyla ancak ek harçlık olur yani ne diyeyim üzüldüm.canim sıkıldı ama.benzer şeyleri bende yaşadım yasiyorum uff ...

Dün nöroloji deydim sag tarafim acaip uyuşuyor damarlarımda kısmen sorun var kan sulandirici icecem bakalım mr a çocukla gittik bırakacak kimse yok soyunma.kabininde oturdu kimsesizim o bakıma çok ağladım mr da da .. yani herseyim var ama.hicbirseyim yok çok zor anlarda neler yaşayacağız daha uf ..
Bugün ise taaa geçen haftadan burnumu sokup aradigim Eminevim, fuzulev, Sinpaş GYO aradı durdu 1 mmilyon liralık araç için bir araba alayım dedim ama yok erteledim ben öyle ayda 29 Bin ödeme yapamayacağım ya bakalim

Kiracı çıkmaktan vazgeçti deidm ya. Parayı EFT etmiş gidip oğlanın hastane sürecinde babasindnakazandigi ödül paralarını ve de maaş zam farkı da yatmış katıp altın alacam ... Boşver altını bitcoin al diyorum kendime bakalim

Anne evi iydir erken kalkmak bile iydir kahvaltı hazır ohh mis dolar milyoneri dolar milyoneri

Babaları öder odesinde zaten öğretmen maaşıyla ancak ek harçlık olur yani ne diyeyim üzüldüm.canim sıkıldı ama.benzer şeyleri bende yaşadım yasiyorum uff ...

Dün nöroloji deydim sag tarafim acaip uyuşuyor damarlarımda kısmen sorun var kan sulandirici icecem bakalım mr a çocukla gittik bırakacak kimse yok soyunma.kabininde oturdu kimsesizim o bakıma çok ağladım mr da da .. yani herseyim var ama.hicbirseyim yok çok zor anlarda neler yaşayacağız daha uf ..
Bugün ise taaa geçen haftadan burnumu sokup aradigim Eminevim, fuzulev, Sinpaş GYO aradı durdu 1 mmilyon liralık araç için bir araba alayım dedim ama yok erteledim ben öyle ayda 29 Bin ödeme yapamayacağım ya bakalim
Çok geçmiş olsun canım inşallah ciddi bir şey yoktur 😕
Çocuk nasıl toparladı mı biraz daha

Sana Kocaman sarılıyorum aşko kendini yalnız hissetme elimizdekilere şükretmeliyiz kabinde bekleyen bir evladın var şükür Allah acılarını göstermesin 🤲🏻

Kız o oluşumlar bana hiç güven vermiyor aman dikkat et elindekinden de olma araba aalacam diye
Btc caiz değil bacım

Geçmiş olsun canım Allah acil şifalar versin
Şu an yanında ve de yardımcı olmayı çok isterdim inan 😔

Kiracı çıkmaktan vazgeçti deidm ya. Parayı EFT etmiş gidip oğlanın hastane sürecinde babasindnakazandigi ödül paralarını ve de maaş zam farkı da yatmış katıp altın alacam ... Boşver altını bitcoin al diyorum kendime bakalim
Kendin bilirsin de helal kazancına haram bulaştırma kuzum
Daha haramdan hayır gören olmadı görür gibi görünenler istidraç yaşıyorlar vakti gelince karşılığını görürler
Allah hepimizi razı olduklarıyla meşgul etsin canım 😘

Kendin bilirsin de helal kazancına haram bulaştırma kuzum
Daha haramdan hayır gören olmadı görür gibi görünenler istidraç yaşıyorlar vakti gelince karşılığını görürler
Allah hepimizi razı olduklarıyla meşgul etsin canım 😘
Tamam epi topu 1200 TL idi aynenn katmayacam.babasininkini

X