Kortizonla kilo verme günlüğüm

Ohh afiyet olsun şu tıkınma olayını çözsem bile baya fayda etcek bana bakalım inşallah. Kıyafet konusu baya sıkıntı ya 36 bedenden 46ya çıktım bir yılda eski kıyafetlerime bakıp bakıp iç geçiriyorum umarım tekrar içlerine girerim

Kesinlikle öyle istesek yaparız çok teşekkür ederim zaten birazda burayı günlük gibi kullanma sebebim bu, belki gördükçe motive olurum.

Aile evine gelme bahanesiyle yine tok olmama rağmen bişeyler yedim 3 zeytinyağlı lahana sarma, 2 sigara böreği, mini browni, mini ülker çik. gofret, azıcık çekirdek, 1 tane hoşbeş ve çay.

Kesinlikle girersin yeter ki karar ver 46 bedendim abur cuburu kestim diyete uydum spor da yaptım 38 beden kıyafetlerime geri döndüm inan aynada kendini öyle görmek mutluluğu paha biçilemez spor yaparak sıkılaşıyorsun da müthiş

Aile evine gelme bahanesiyle yine tok olmama rağmen bişeyler yedim 3 zeytinyağlı lahana sarma, 2 sigara böreği, mini browni, mini ülker çik. gofret, azıcık çekirdek, 1 tane hoşbeş ve çay.
Kalori takip programını indirdim ben yediğim hepsini oraya yazdım günlük almam gereken kaloriyi geçmedim 2 tane sigara böreği 1 tane olsaydı ya tatlı geldi dimi ben de dün gece gözlemeyi yoğurda bana bana yedim tartıya çıkmaya korkuyorum

Canım benimki biraz zor kortizon hormonu mahvediyo insanı sürekli bi iştah açıklığı, balon gibi şişiyo insan. Kortizon olmasa kilo vermek hiç zor bişey değil gerçekten

Canım benimki biraz zor kortizon hormonu mahvediyo insanı sürekli bi iştah açıklığı, balon gibi şişiyo insan. Kortizon olmasa kilo vermek hiç zor bişey değil gerçekten

Ahahah çok tatlısın canın sağolsun ya. Bende az kullanmadım o programları ama bana en iyi etki eden glutensiz beslenme olmuştu insan eriyor resmen

maalesef öyle ben de 2 kere kullandım birinde 97 kilo oldum öbürüne 79. istemdışı insan balon gibi oluyor ama sağlık için kullanıyoruz mecburen. sonrası irade toplamak çok zor ya benim içimde avuç avuç toz şeker yeme isteği oluşuyordu

Ben normalde hiç tatlı seven biri değildim ama sürekli canı istiyo insanın gerçekten

Çok özel değil ise hangi rahatsızlığınız için kortizon alıyorsunuz ben de bugün ayaklarımdan kortizon iğnesi vurundum da bu arada geçmiş olsun size de

Çok özel değil ise hangi rahatsızlığınız için kortizon alıyorsunuz ben de bugün ayaklarımdan kortizon iğnesi vurundum da bu arada geçmiş olsun size de
Çok teşekkürler sizede rabbim şifa versin. Ben romatoid artrit hastasıyım. Gebelik istediğim için hamileyken alabileceğim ilaçlara geçiş yaptık. O yüzden yüksek doz kortizon alıp diğer ilaçları bıraktım. Hemen de hamile kalamadığım için geldi kilolar

Amin cümlemize inşallah sizin nasıl belirtileriniz vardı ciddi anlamda ayak topuk ağrım var benim de en son iğne vuruldu işte dün artık bir de romatolojiye gideyim diyorum doktor ailende yoksa bu yaşta olmaz dedi plantar fasiit teşhisi koydu

Güne sirkeli suyla başladım. 1,5 dilim ekmek, sucuklu yumurta, patates kızartması(airfryerda spreyle yağlanmış), 4 siyah-4 yeşil zeytin, küçük kare tulum-kaşkaval-süzme peynir, yeşil biber, domates, salatalık, çay

Ben 8 sene önce tanı aldım. Diz kapaklarımda simetrik ağrılarla başladı. Benimde ailemde yoktu 21 yaşındaydım yani yaşla genetikle pek ilgili değil. Kan tahlili ve Mr'da hemen çıkıyor zaten romatizma. Benimde zamanında topuklarımda, ayak parmaklarımda çok ağrılar oldu yaşam kalitesi ciddi anlamda düşüyor Allahım şifa versin inşallah

Aminn cümlemize topuklarımda çok şiddetli ağrı var ama benim başlarda batma ile başladı ama ağrım şidsetlenince 4 5 doktorun dediğine de inanamıyorum romatizma mı artık diyorum o yüzden sordum Allahım size de şifa versin inşallah ağrı çekmek çok zor

Amiin inşallah. Aslında çoğu sağlık ocağı romatizma testi yapıyor. Sizde Rf, crp ve sedimantasyon testi yaptırın isterseniz, inşallah bişey çıkmaz. Gerçekten çok zor

Amiin inşallah. Aslında çoğu sağlık ocağı romatizma testi yapıyor. Sizde Rf, crp ve sedimantasyon testi yaptırın isterseniz, inşallah bişey çıkmaz. Gerçekten çok zor
Yarın gitmeyi düşünüyorum kanı baktırayım kaç tane fizik tedavi doktoruna gittim kaç tane ortopedi uzmanına sayısı aklımda değil yürümek işkence en son kortizon iğnesi oldum ondan bekliyorum şifamı inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…