konu başlığı bile bulamadım....

Bana da sanki Murat hoşlanıyor ama aynı zamanda Ali de boş değil gibi geldi. Ali sanki bacım, kardeşim ayağına yatıp arkadaşının arkasından yürümeye devam edecek bir tip gibi. Murat'tan hoşlanıyorsunuz belli ki, Ali'ye dikkat edin fazla samimi olmayın.

benim bi fikrim var. bizim evde printer bozuldu. ve ben bir dosyanın çıktısını almam gerek. bizim iş yerinde de printer ve bilgisayar var. ali ye mesaj atsam printer çalışıyor mu , benimki bozuldu 12 gibi gelip kullanabilir miyim desem , ki oda gel dicek çünki ordaki printer bozuk olamaz her gün kullanılıyor. belki oda o ara murata mesaj atar o da gelirse onu yarın görmüş olurum. eger murat gelmezse o zaman ben hep yanlış anlamışım derim. nasıl bu fikir kızlar ? bu mesajı kopyalayıp size yapıştırıyorum yorumlarınız benim için önemli iyi geceler

ben de benzer bi durumdan soru sorucam..

Çalıştığım yerde tanıştığım birisi. İlk geldiğinde (iki ay önce) bana ilgisini belli etmişti. Daha sonra her gün uğrayıp muhabbet kurmaya çalıştı. Memleketimi okulumu işimi, boyumu, kilomu, evimin yerini vs her konudan muhabbet açtı. Ben de mesafeyi koruyarak karşılık verdim. Gel gelelim bikaç haftadır yine uğruyor ancak telefonla ilgileniyor. (Başkasıyla konuşuyo olabilir)

Benim de çalışırken erkeklerle muhatap olduğumu görüyo (bikaç kez muhabbet arasında 'etrafın kalabalıklen buraya uğramak istemiyorum' diye belirtti) ancak ben çalışırken yoğunluğum artıyo herkesle muhatap oluyoruz bazen duruma engel olamıyorum..

En sonunda bugün biri çalıştığım yerde beni rahatsız etti. Onunla ortak bi arkadaşımız var. Ben konuyu telefonda ortak arkadaşımızla konuşurken benimki geldi. Konuyu duydu ve ben eve geçeyim deyip çıktı gitti. Bidaha gelmedi bana geçmiş olsun da demedi olayı da sormadı (sanki sinirlendi veya beni tamamen aklından çıkarmış da olabilir) daha yeni gelmişti böyle çıkmazdı. birbirimizde telefonumuz var ancak yazmıyor o da ben de. Sizce ne yapmalıyım. Bırakabileceğim bi işim yok ve onu bi gün görmesem öteki gün görüyorum. Gerçekten ne yapıcağımı bilmiyorum. Başlamış bişey yok zaten ama beni artık istemiyor mu. Kendimi daha çok üzmeden aklımdan çıkarayım mı tamamen? :KK57::110:

benim bi fikrim var. bizim evde printer bozuldu. ve ben bir dosyanın çıktısını almam gerek. bizim iş yerinde de printer ve bilgisayar var. ali ye mesaj atsam printer çalışıyor mu , benimki bozuldu 12 gibi gelip kullanabilir miyim desem , ki oda gel dicek çünki ordaki printer bozuk olamaz her gün kullanılıyor. belki oda o ara murata mesaj atar o da gelirse onu yarın görmüş olurum. eger murat gelmezse o zaman ben hep yanlış anlamışım derim. nasıl bu fikir kızlar ? bu mesajı kopyalayıp size yapıştırıyorum yorumlarınız benim için önemli iyi geceler

Hikaye gibi müthiş. İnşallah evlenirsiniz

Takipteyiz yaz hep

Offf cok tatlisin Emine ya.valla yurtdisinda yasayip boyle saf ve temiz kizlar da kalabildi mi dedirttin bana.hepsi ayni degil tabiki ama ben de yurtdisinda yasiyorum ve cevremde pek goremiyorum malesef.
Murat hoslaniyo senden.ali seninle ilgili bilgi veriyo .gelismeleri yaz mutlaka.ben de takipteyim.

@Mucella @ipeqbojuqu @mangolubira @Mazef kizlar gelin.

Gelirse hoşlandığına bir tık daha emin olursunuz ama bu gelmezse hoşlanmadığı anlamına gelmiyor.

hadi hayırlısı bakalım inşaallah ahhaa

Denemeğe deyer

Mutlaka denemelisin.. Yalnız murat olur da gelemezse hemen yanlış anlama. Sor nerde diye, işi olduğu bi vakte denk gelebilir yada aliyle yanına gelmek istemeyebilir :KK49: hoşlandığından emin olursan bu denemeleri devam ettirmezsin direk muhabbete girersin :halay: gönlüne göre olur inş :KK200:

Mutlaka denemelisin.. Yalnız murat olur da gelemezse hemen yanlış anlama. Sor nerde diye, işi olduğu bi vakte denk gelebilir yada aliyle yanına gelmek istemeyebilir :KK49: hoşlandığından emin olursan bu denemeleri devam ettirmezsin direk muhabbete girersin :halay: gönlüne göre olur inş :KK200:

Dene ama ondan bi sonuc cikmaz canim ya.belki tesadufen gelecek olur bu pazar da.bundan pek anlam cikarma derim.
ama dene calismadigin icin konusma firsatin olur.

Bence sen tavrına devam et . Murat sana ilk fırsatta açılacak. Onu görmek için can atıyor gibi olmasın bence sorma Murati. Ali ile işini hallet gelmezse nerde diye sorma ilgileniyomus görünme yani ☺

of çok karışık ikiside senden hoşlanıyodur ikiside ilgileniyodur sonra biri öbürünü öğrenmiştir saygı duyuyodur oda "fırsattan istifade daha fazla ilgi göstermeye başlamıştır falan
böyleleri var hani kardeşi gibi görüyoya kızı o beğendiyse ona kalsın misali
ikisininde senden hoşlandığını düşünüyosan uzak dur
karaktersiz olur bunlar ayrılırsınız öbürü yanaşır falan

of çok karışık ikiside senden hoşlanıyodur ikiside ilgileniyodur sonra biri öbürünü öğrenmiştir saygı duyuyodur oda "fırsattan istifade daha fazla ilgi göstermeye başlamıştır falan
böyleleri var hani kardeşi gibi görüyoya kızı o beğendiyse ona kalsın misali
ikisininde senden hoşlandığını düşünüyosan uzak dur
karaktersiz olur bunlar ayrılırsınız öbürü yanaşır falan
olabilir bak dediğin mantıklı belkide onun için bacım demeye başladı neyse bakalım ben hiç kafama takmıcam bugünden sonra artık banane deyip rahat takılcam olursa olur olmazsa napalım sağol fikrin için

Bence sen tavrına devam et . Murat sana ilk fırsatta açılacak. Onu görmek için can atıyor gibi olmasın bence sorma Murati. Ali ile işini hallet gelmezse nerde diye sorma ilgileniyomus görünme yani ☺

A AklinYolu1 sedalein sedalein nirra nirra O olmazamabyle @gzliqa @Papatya C citlenbikk aspyn aspyn Benbenmesela Benbenmesela Koton prenses Koton prenses @Papatya gelini

gitmedim hiç bir yere hiç uğraşmak istemedim. evet printer gerçekten lazım ama yarın halledicem bende . sağolun görüşleriniz için iyi pazarlar ☀️

X