konu başlığı bile bulamadım....

Ya arkadaşlar banada yardımcı olun konu açtım aşk ve intikam diye cok dertliyim çaresizim konunun altında destek verin yol gösterin bana kadının gücü adın

Hadi bakalim haftaya daha heyecanli bi bölüm bizi bekliyor :KK200::KK73:
Hakkında hayırlısı inslh canim

Dizi gibi merakla bekliyoruz vallahi:)) şansın bol olsun dugunude okuruz insallah:)))))

Cok sacma biliyorum keske ya olsa yada olmasa artik her hafta bekle bekle uzadi! bilmemek, süphelenmek ve ümit etmek cevabi bilmekten daha zor ve yorucu...

Cok sacma biliyorum keske ya olsa yada olmasa artik her hafta bekle bekle uzadi! bilmemek, süphelenmek ve ümit etmek cevabi bilmekten daha zor ve yorucu...
Ben ali den şüphelendim ,
yalnız bırakmak istemedigine göre kuzenin haklı olabılır önümüzdeki hafta sonunu bekleyelim bakalım nolcak

@AklinYolu1 @sedalein nirra nirra @kaavemendi @gzliqa @Papatya @citlenbikk @aspyn @Benbenmesela@Papatya gelini Uzgun melek37 Uzgun melek37 @yegaaa @Blueberrytimes Aylime Aylime @Laviniada @Leman Aksin15@deadlywhisper
@ordanburdanbirisi @EliffVVav Aylime Aylime jasmina jasmina @Laviniada Diademe Diademe

Merhabaaa herkese :) iyi pazarlar :KK54:
Bugün calistim yine ancak her zamankinden bir saat önce baslayip bir saat erken birakmam gerekiyordu bugün isi . Bu Ali de var gene. iste murat her pazar her Allahin pazar günü ben normalde 13:00 da isi borakirim ve bu hep 12:45 / bilemedin 12:50 de gelen bu cocuk , bugün ben isi 12 de birakicam ya , tam bir saat önce yani assagiyukari 11:45 de falan geldi !!!! Her zaman yani bu cocuk benim dikkatimi cektiginden beri nerdeyse yemin edebilirim ki hep 13 :00 a yakin gelirken nasil " tesadüfse" bugün ben 12 de cikacagima yakin geldi! (Acaba Ali mesaj mi atti ona? Yoksa tesadüf mü ? Ama hep 13'e yakin geliyordu aylardir !!!) Neyse selam verdi bende selam verdim hemen elim ayagim titremeye basladi ( ne sacma - neyin kafasiysa -.- ) iste sonra o diger bölüme gecti alinin bölümüne . Sonra benim saatim geldi üzerimi degistirdim ve veda icin onlarin bölümüne gectim , bisi söylemeliyim ki bugün kiyafetime biraz özen gösterdim, cünkü kilo verdim su üc haftada... Nihayet bi kot giydim ve yakisti . Üstüme güzel bluz ve trenchcoat .... Ve kalin topuk rahat ama elegan bi cizme ile kombinledim.. Saclar acik hafif makyaj ve bogazimda sal . veda icin gittim beni bu süzdü özellikle kotuma bakti ( Evet , Murat'tan bahsediyorum :cool:) . Sonra biraz muhabbet ettik. Yalniz kendisi coooo rahat , sakin ve bi adim falan göremiyorum ben ondan ve bence özgüveni cok yüksek ! Her neyse ali yine bana sen iki dakika kalir misin burda ben sigara icebilir miyim dedi bende olur dedim. Murat sende gel dedi ! Oda ya yok orayi ben sevmiyorum sen git dedi oda israr etti ,murat gel diye ..Murat'ta hayiiiir sen git ben kalcam burda dedi kaldi ( sigara odasinin kokusunu sevmiyor - tamam o kesin. Ama belki de benim icin mi kalmak isteedi ? Yoksa sacmaliyor muyum yine ?!) . Iste o arada bi iki müsteri geldi ilgilendim , ali geldi biraz sohbet ettik hep beraber. sonra murat parmagini kanatti mendil aldi aa noldu dedim yazik parmagin mi kaniyor ay yazik dedim güldüm oda güldüü oyy yazik demi bana dedi güldü böyle hani oy oy oy dersin ses tonun komiklesir ya öyle yapti güldük. sonra ben gideyim dedim , veda ettim gittim . Giderken orda dikilip bye bye görüsürüz Allah'a emanet olun dedim onu derken Murat kiyafetime bakiyordu... Neyse, haftaya yine caliscam , bu arada gay olan is arkadasa ( yasli adam ) anlattim onu yakindan tanimak istedigimi , kiz arkadasi var mi hayir benim bildigim yok sanmiyorum dedi . Ams ben ayarlicam aranizi gibi bi laf etti ama dedim lütfen uzmanca hallet bilmesin benim seninle konustugumu oda merak etme haftaya beraberiz o yine gelicek ben agzini ararim onun dedi . dedi ben derim ki ben bu kizi coook begeniyorum sen nasil buluyorsun murat diye agzini ararim dedi hahahaha iste öyle öptüm iyi günler
Yanlış anlamadiysam gay olan adamı kendinemi ayarlattirmaya çalışıyorsun bir de murata

Yanlış anlamadiysam gay olan adamı kendinemi ayarlattirmaya çalışıyorsun bir de murata
Sen tamamen yanlış anlamissin, gayet adam zaten muratdan hoşlanıyormus ama bizim bicirik için muratın ağzını ariyacak güzel hoş kız sen ne düşünüyorsun diye.

Merhabalar. Pazar günü isteydim. Konuyu bilen bilir . Gay adam ile calistim ve bana kisaca söyle dedi ... emine sana kötü haberim var . Murat ile konustum. Gecem buraya geldi yaninda ali de vardi .
Ben dedim bizim dükkanda kim güzel kim cirkin diye konuyu actim dedim ve dedim ki en cirkini lisa , cok bakimsiz ve cirkin dedim dedi ama bence en güzeli ve düzgünü emine. Kizin yüzü cok güzel , cok temiz bir kiz . Ben onu cok begeniyorum sen ne düsünüyorsun murat ? Dedim dedi .. bende eee dedim . Iste murat da demis ki sana katiliyorum kesinlikle yüzü kusursuz ve cok güzel hatta manken yüzü var bende begeniyorum ayni fikirdeyim AMAaaaa ... ama bi "bütün olarak " bisi eksik . Demis ... o nedemek derseniz biz de bilmiyoruz. Bende dedim sormadin mi ? Adam dedi müsteri gelmis konu dagilmis, üsteleseydim anlasilirdi seninle bi anlasma soru oldugu .. bende onun icin biraktim dedi . Hem murat yalniz digildi . Ali de vardi rahat konusamadik dedi. Bende sordum bütün olarak ne sence dedim , dedi karakterin bence . Ama beni ii tanimiyor ki dedim o zaman figur olabilir dedi ama dedim napiyim üstüm ince bacaklarim dolgulu - ben yanlis pantolon giyiniyorum buda beni oldugumdan kilolu gösterioyrmus. Baska birilerine sordum bi erkek bunu derse ne anlarsiniz diye. Yasli olanlar hep karakter diyor daha genc olanlar figur diyorlar. Bana kalirsa ikisi de . Bu laf :" yüzü kusursuz güzel manken gibi , ben begeniyorum, ama bütün olarak bi eksigi var/ tam digil " demesi resmen küfür etseydi bu kadar alinmazdim. Icime koydu . Birde ayni gün . Gay adamla bu konusmayi yapmadan önce geldi benimle yine bi sohbet etti konustu falan hatta kuzenim gelmisti o oturuyordu bana dedi kim bu oglan, sen calisirken geldi sana bakti sen pas vermedin. Sanki icime dogmustu demekki. Cok sinirliyim böyle dedigi icin. Ama kendime daha cok sinirliyim ümitlendigim icin .. bundan sonra hic bir erkege güvenmicem bundan sonra daha cok feminist olucam zaten öyleydim ama bundsn sonra daha fazla feminizm ! Ama konu basligi bile bulamadim adli topik'ime artik " intikamim cok Yakin! Olucak ... öyle bi göstercem ki ben ona !! Karakter dersen kimse kusura bakmasin ama hanim oldugumu agir oldugumu sert , dürüst ve düzgün oldugumu herkes der ve bilir . haa gecen sarhos köpek bir müsteri ile kavga edince o bana türkce küfür ben ona o.cocugu dedim cünkü o benim afedersimiz senin bilmem neyini s...demisti bende onun üzerine o küfürü ettim ali de duydu hatta sok olmustu ( kesiiiin murata anlatti emine böyle böyle dedi diye ) .. ha küfür ettim diye karakterimi begenmezse sorry kendi kaybeder yanlis görmüyorum bu müdafami.. ve ve tipse sorun onun bende farkindayim bes kilo verdim zaten, Ramazana kadar daha da vercem insallah sonra güzel elbiseleri giyip kusanacagim . Senin önünden gecip sana bakmayacagim ( y. Tilbe :KK70:) sinirliyim murat isminden de nefret ediyorum tüm erkeklerden nefret ediyorum hepsini yumruklamak istiyorum!!!! Baslamadan bitti bu hikaye , emegi gecen herkese tesekkürler , yorumlariniz icin sagolun . islerimiz rast gitsin insallah , Allah'a emanet olun, sevgilerimle...

X