konu başlığı bile bulamadım....

Hayır canım kötü anlamda değil:) tam tersi genele bakınca yasitlarina değişik olman iyi birsey.. farklı bir kızsın.. uslubun samimi..

Murat konusunda değil genel olarak duygularını bastirma çok.. ne düşünür diye davranma.. olduğun gibi ol.. demek istedim..
evet ben biraz bazen fazla samimi ve acik oluyorum bunu annem der. tamam bu dedigini unutmicam. sagol

Bence bu kadar ayrıntı vermemeliydiniz. Adınızı söylemeseydiniz nickinize bakarak adınızın Emine olduğunu anlamazdım ben mesela.
Kişilerin adından tutun da ailesinin yaptığı işe kadar her şeyi yazmışsınız. Kimler okuyor burayı bilemezsiniz. İfşa olabilirsiniz dikkat edin derim öncelikle.
Konuya gelecek olursak ne Alinin ne de Muratın niyetinin ciddi olduğunu düşünmüyorum.
Eğlenmeye çalışıyorlar bence.
Hakkınızda hayırlısı olsun :)

Bence bu kadar ayrıntı vermemeliydiniz. Adınızı söylemeseydiniz nickinize bakarak adınızın Emine olduğunu anlamazdım ben mesela.
Kişilerin adından tutun da ailesinin yaptığı işe kadar her şeyi yazmışsınız. Kimler okuyor burayı bilemezsiniz. İfşa olabilirsiniz dikkat edin derim öncelikle.
Konuya gelecek olursak ne Alinin ne de Muratın niyetinin ciddi olduğunu düşünmüyorum.
Eğlenmeye çalışıyorlar bence.
Hakkınızda hayırlısı olsun :)

yok hiiic sanmam onlar burayi asla bulamazlar .
ama haklisiniz birdakine az ve öz yazcam :) tesekkürler. eglenmek mi ? haah olabilir neden olmasin bunlara güven olmaz. tesekkür ederim :)

X