Kocam oyun bagimlisi ve bana cok ilgisiz

Uzuldum gercekten.

Ben yerinizde olsam o telefonu kirmaktan zerre cekinmem.

Kirmak suya atmak hersey geliyor insanin aklina ama biliyorum ki gidip hemen yenisini alacak cocuguma birsey alabilirken niye telefona okadar para gitsin diye dusunuyorsun

Rise of Civilizations Sanirim oyunun ismi
Bende 2 hafta önce konu açtım ve seninle aynı durumdayım. Eksiği var fazlası Yok. İlgisizlik diz boyu. Bu oyun yüzünden sabahlıyor; sohbetimiz yok , paylaşımımız yok. Benden çok oyundakilerle konuşuyor. Sanki ben yokum evin içinde. Üstelik oynarken; çayını meyvesinide ister beyfendi.
Ben delirdim defalarca kavga çıkarttım. Yok başedemedim bacım.
Kendimi değersiz yalnız hissediyorum bu yüzden.
Bir çözüm de bulamadım.
Bıraktım kendi haline..

Eskiden internet sitesi vardi 2 yil onceye kadar kapatti orda da sohbet ediyordu cok zaman harciyodu... kac gece yalniz uyudugumu bilirim sabaha kadar sohbet oyun felan hamileydim bide o zaman ilgi bekliyordum. Simdide oyunlara dadandi... bazen basimi alip gidesim var ama kizim var onu dusunuyorum ve caresizce oyle bekliyorsun belki diye...

İnan seni çok iyi anlıyorum.
Sustum seslenmedim hatta yanına oturup sarılıp oyununu izledim. Olmadı.
Kızdım bağırdım kavga ettim. Olmadı.
Küstüm. Ağladım. Olmadı.
Konuştum. Olmadı.
Ne yaptımsa vazgeçiremedim.
O oyun oynanacak, delirmiş gibi. Sabahlara kadar oynuyor.
Bir çözümü yok canım bunun, ben bulamadım yani. Üzüldüğümüzle kalıyoruz. Yapacak birşey yok. Eninde sonunda bıkacaklar.

Kendinize her zamankinden daha çok bakin,giyinin suslenin takip takistirin.yeni hobiler edinin,mümkünse sosyalleşin.ve hiç umrunuzda değilmiş gibi davranın.yani kötü davranmayın şikayet etmeyin.evin içinde daha dikkat çekici olun ama yanınıza da yaklastirmayin.eger bunlar işe yaramıyorsa üzgünüm ama sevgisi ilgisi bitmiş demektir.yapacak başka bişey kalmaz.ya boşanırsınız ya da böyle cekersiniz.

Diyorum ona ar

Denemem lazim da insan aci gercekle yuzlesmeye korkuyor ya ben onu deli gibi severken o artik beni sevmiyorsa diye... daha gencim ama icin yaslandi antisosyalestim zaten yurt disinda yasadigim icin cevrem yok olsa bile herkeslen hersey konusulamiyor bi bakmissin acimaya baslamis sana yada zayif noktandan vurmaya calisiyor bi sure sonra

Dertlerini paylaşma o zaman,zaaflarını gösterme.mutlu anları paylaş.mumkunse kursa ya da spora yazıl.yeni ortamlara gir.cevren genişlesin.

Ben de oyuncuyumdur bazen 8-9 saat araliksiz oynayabilirim, sabahladigimda olmustur ama arada oyunu kapatip yemek yerken nebileyim otururken esimin suratina bakiyordum, konusuyorduk...

Esiniz sizi sevmiyor bence, hele disarda arkadaslarinizin yanindaki tavirlarinin oyunla bir ilgisi yok. Sevmiyor adam zaten.

Beni uzerek cocugumuzuda olumsuz etkiliyor

Erkek arkadaşımla yan yana bilgisayarları kurup saatlerce oyun oynadığımız olmuştur ama sonrasında gel hadi film izleyelim, aa dur oyundan çıkalım sana bir şey anlatacaktım durumu oluyor. Yani oyunu bırakma ihtiyacı hissediyorsun birlikte vakit geçirelim hadi diyorsun. Bunu dememesi bağımlılığı yüzünden değil bence sizi umursamadığı için.

Dışarıdayken sizi takmaması da umursamadığını gösteriyor zaten. Bilmiyorum ağır mı oldu ama bana bunu düşündürdü yazdıklarınız

Sinir oldum. Yok sayın, kendinize yeni hobiler edinin. Hiçbir işini yapmayın. Yatağınızı ayırın. Yeni arkadaşlar edinin. Anlarsa hatasını ne ala yok anlamazsa kendinize yeni bir yol çizin.

oyun bagimliligi var evet, ama tek sebep o degil, cunku oyun oynamadigi zamanlarda az da olsa sizinle ilgilenmesi lazim.ne bileyim kısa da olsa bir disari cikip yemek yiyelim diyebilir, hic ilgilenmiyorsa malesef esiniz sizi ve cocugunu umursamiyor. evde aglayarak hic bir seyi cozemezsiniz, siz de o yokmus gibi davranacaksiniz, her seyi kendi caniniz ne istiyorsa oyle yapin, goz ucuyla bile bakmayin, o sizinle nasil konusuyorsa siz de oyle konusun. ama asla intikam aliyormus gibi degil. tamamen umursamayacaksiniz. icinde azicik aile sevgisi varsa durumu duzeltmeye calisir.

Ben olsam hangi oyun der bende oyunu indirir onunla aynı zamanı paylasmayı denerdim. Sizi kendisine arkadas görmeli ne oyunuymus bu bakın sizde oynayın inanın daha fazla keyif alırsınız. Kafalarınız bir değil demek ki. Ortak alanlar yaratın

eşim de oyun bağımlısı hatta beni de bağımlı ediyor körle yatan şaşı kalktı ama sizinki direkt sizi elemiş hayatından bence bir süre siz de onu görmezden gelin, yokmuş gibi davranın yalnızca kızınızla ikiniz varmış gibi yaşayın.gezin tozun kızınızla takılın yani.eğer bir değişiklik olmuyorsa ciddi bir konuşma-terapi-bir süre ayrı kalma geliyor demektir.

Bendede aynı durum var konuşmaz aksama kadar teeldonnn

Bende aynı durumdayimmmmm şaka gibi ve yeni evl
bende ayniyim ve yeni evliyim 4 aylık aksamlari ikimizde calisiyoruz ve akşam bende geç saatlerde geliorm sukr ediorum çalıştığım yoksa ona katlamazdim geliorm eve anca is güce daliorum oda icerde uzanmış bende hizmetci meyve çay ama iki kelam yok Naber nasılsın günün nasıl geçti hicccc bir kelam mmmmm yokj ya güzelde bir kizim yani herkes ole dior temizimde neblym ilgleniorm onla baya ama yok o bnle ilglenmiordun diorm sarıl bana hep bunu diorum yapmıyor sanki bilerwk yaaa dünde ole geldi uzandı çay ictik bir Naber bile yok ole uyuduk zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…