Kocam oyun bagimlisi ve bana cok ilgisiz

Ben oyunu kavga dövüş sildirdim canım, ilk günler çok trip attı..
şimdi çoooook rahatız.. Kendisi de rahatladı, ne yapıyormuşum ben öyle aylardır,
şimdi uykumu alıyorum daha sakinim diyor. Akşamları sohbet ediyoruz, dışarı çıkıyoruz, kitap okuyoruz ve erken uyuyoruz artık.. Şükür eski düzenimize geri döndük..
Biran önce sildir lütfen sende.. Ben tam 6-7 ay bu online oyun yüzünden mahvoldum. Sabahlara kadar oynuyordu, yüzüme dahi bakmıyordu. Keşke önceden sildirseymişim..

Hiç onu takma sende bebeğinle çık gez eğlen gel akrabalrinla takıl çok evde olma temizlik ve yemeğini yapki üste çıkacak mevzu bulamasin sıkıntı ederse sen otur oyun oyna de hatta oynamadigi zaman ben çıkıyorum sende oyun oyna sıkılma de erkekler kendi yaptığı bişeyi kadinda sonradan yap yap diye baskı yapınca tuhaflarina gidiyo mesela benim eşim çok ava giderdi ben kizardim tartisirdik sonra o evde otururken ben arkadasa gidicem hadi sende ava git hem benide bırak diyodum gitmiyodu ben evde acmi kalicam falan diyodu git ye dışarda yada ava git mangal yap filan diye baskı yaptikca şimdi sende bir kaç defa gidiyor bu bir örnekti olmadı imkanin varsa boşa gitsin bir faydası yok bari gözünün önünde durup canını sıkma sin o çocuğa yazık oyun oynayacagina cocuguyla ilgilense

Otur eşinle karsilikli bu durumu konus cok kotu bir durum değersiz hissetmek bende zamanında bukadar olmasada bu tarz seyler yaşadım ve eşime sürekli empati kurmasını isteyerek konuya başladım ondan başka anlatacak konuşmak isteyecek vakit geçirmek isteyecek kimsem olmadığını olsada sadece onunla keyif alabileceğimi beni dinlemesini dertlesmeyi istediğimi uzun uzun anlattım eşim bana ilk dediki beni katma dertlerine naparsan yap dedi baska odaya geçip nekadar ağladığımı hatırlamıyorum 1 hafta sonra gelip ozurdiledi soylediklerin aklımdan çıkmadı hakli buldum seni pisman oldm dinlemedigim icin dedi öğün bugün iyi sizde oturum anlatın unutmayın ne dediginiz degil nasil dediginiz onemli

Severek mi evlendiniz? Bu bağımlılık ne zaman başladı? Evliliğin ilk günlerinden beri böyle ilgisiz miydi?
Aslında severek toplamda 2 sene sonunda evlendik başlarda ilk sene de yani gayet ilgili benm peşimde çok koştu bayagi kapılarda yatti derler oleydi ne zamanki söz nisan yaptık nisan evresinde sonra baya olaylar yaşadık yani bana ufak bir yalan solemisti onu duyunca baya ailelerine kattı ortaya ole tartistik vs kopma noktasından sonra evlendik dusun o nisan evresinde snra çok değişti zaten alıp karşıma konuşmuştuk hani eğer sen gelip ozaman da oyun oynuor du ailesi içersinde çok konuşkan biri deil sessz yani dinler ve elinde hep bit bit telefon solemistim bak sen o koltukta ben bu koltukta ole elinde telefon ilgili olmaz dieee sacmalama vs beni bi skeilde ikna ettti genel anlamda eyilimi vardı ama bu kadar değildi konuştukları yasiorum yani demiştim mutsuz olurum mutsuz ederim muhabbet sohbet isterim sevilmek ilgi beklerim buna ihtycm var cnku demiştim ona rağmen elinde tel ben de geç geliorm eve mesela hani ben konusmazsam konuşmaz nadir elinde tel uzanır telefonla oynar yuzkere soledim yuzkere bagrdim ilgilenmedim etmedim hala ayni ben ilglenmedim cede Tribe grio heralde iyce bole bi igick gıcık tavırlar yatarken mesela sirtini donuo bana degmemek icinnn filan 4 gundr de hiç yanasmior 4 aylık evliyim ve kendimi kullanilmis ihtiyacı olunca bana yaklaşır gbi hissetgm için Kendimden de tiksiniorm

Çok doğru diosun da benmki bi
doğru diosun da benimki beyfendi telefonunun şifresini bilemem asla Elleme asla müdahale ettrmio soledim brak şu telefo kackere şu telefonuma Karışma bak sinirleniorm sürekli laf etme şu telefonuma diorr dusun kiziorm bi ara tafraaaa silmek okey oynuo yetmiosa haftada 3 4 spora gdio yetmior bir günde ark ayırıp bna gelince oturun ırem evde aşağıya hc bsy yapmior benle ama ark olsa onlarla varya oho çıkmak için can atio benden sklio tavrı ole yani pazar izin yapınca erkenden kalkıp yandan gdio tv bakio rrrr uykusu yokmuş insan yatar biraz daha ya yeni evoyiljz 4 ay olmuş sanki ne yani kendimi berbat degersz vücudumu kullandırılan gbi hissetgm için bana dokunması ni bile istemiorum aksine uzak duruorm yani dusun sadece ihtyci olduğunda bana sarilio oyuzden içime soukluk var ona karşı ve pskolojim sıfır bolw durup durup nefret ediorum

Yaşınız da gençmiş. Hanımefendi temizliğini yemeğini yapmayın. Herşey ayağına gelince çanağını o sandalyeden kaldırmıcak siz de evde oturup ağlıcaksınız. Gençsiniz,süslenin püslenin çarşıya çıkın evladınızla parka gidin,yemek yiyin ne biliim halk eğitim kursları var oradan bir kursa gidin örgü örün tuhafiyeye/instagrama koyun. Kafanız dağılır evladınız da sizi üzgün görmez. Bir işiniz sosyal çevreniz olur. Buradaki eksikleriniz kapandı mı? Tamaaam şimdi gelelim o eşiniz olacak koca bebeğe.. Sizin işiniz var sosyal çevreniz var kızınızla vakit geçiriyorsunuz,kimseye muhtaç değilsiniz(ilk dediklerimi yapabilirseniz). Bi bakın eşinize aynı hareketlerine devam mı ediyor? Sizi özleyip konuşmak mı istiyor? Ya da "hanım yemek niye yok evde?"(en azından tepki verebiliyor) o zaman bu evlilik toparlanır yoksaa zor durum

Eşiniz bence kafayı yemiş.

Allah Allah, hani sevmeden istemeden evlense, evde mutlu olmadığı için kendini oyuna veriyor diyeceğim ama gayet de sevmiş, istemiş. Peki oyun dışında sosyal hayatı var mı? Düzenli görüştüğü arkadaşları vs. Yoksa sadece iş-ev-oyun üçgeni içinde mi hareket ediyor?

Yani siz bu durumda ne yapabilirsiniz inanın bilmiyorum. O şu an kendini sorunlu görmüyor. Önce bunun sorunlu bir davranış olduğunu görüp kabullenmesi lazım. Çünkü resmen bağımlılık düzeyinde. Çok üzüldüm, umarım düzelir eşiniz.

sanırım bir cinnet anı çözer bu durumu. çünkü küsmüşsünüz konuşmuşsunuz olmamış. bir cingar çıkarın ve kenara çekilip izleyin. bazı dönemlerde eşimin de insanların içinde beni değersiz hissettirdiği zamanlar oluyor. hemen uyarı yok düzelmedi mi hemen bir ağlamalı cinnet anı hoopp fabrika ayarlarına geri döner. erkek beyni çok farklı işliyor. normal söylediğimiz şeyleri pek kaale almıyorlar gibi.

Sen de çocuğunla çık çık gez.. Ne bileyim o evde telefonla oynuyosa sen de kadınlar kulübünd e takıl.. Bi de ben eşime ( aramayla ilgili bi problemimiz vardı) artık beni arayıp aramaman umrumda değil bi beklentim yok istersen eve de gelme benim için bir önemi de yok.. Dedikten sonra yaa deme öyle dedi ve şimdi daha çok arıyo. İlgi beklemeyi bırak kendine uğraşlar bul çocukla ilgileen değişik yemek tarifleri bak onları dene falan. Adam farkeder noluyo buna deyip o sana gelir. Hiçbir oyun bağımlılığı sonsuza kadar sürmez yya da sürmemeli

Offf keşke senin o duygunu anlamasaydım da rahat rahat sana akıl verseydim bnm kocamda aynı. Sustum görmedi, bağırdım saygısız dedi, küstüm çocuk gibi dedi ve şimdi de kendisine ne saygı duyuyorum ne sevgi. Üzerine bide tam pes edip gideceğim günlerde hamile olduğumu öğrendim. Ve adamda 1 gram değişim yok aksine hiç uyumuyor ve sürekli o lanet oyunda. Hatta örnek bugün hiç uyumadı sabaha kadar oynadı şimdide işe gitti. İnan bnde ne yapacağımı şaşırdım nasıl gitsem düzelir diyorum düzelmeyeceğine emin olduğumdan beri de keşke hamile olmasam diyorum. Olan yine bana oluyor derken bide bebeğim çıktı oda stresten nasibini alıyor (

Keşke biizmkide o kadar basit olsaydı. Maalesef 17 aydır evliyim 16 aydır elinden telefon düşmüyor o oyunun sesinden nefret ediyorum

Ayy o kadar üzüldüm ki keşke yanında yakınında olsam dedim. Sen de benim gibi yurtdışında yaşıyormuşsun.

Bence sende umursama çocuğunla oyunlar oyna sen çıkıp gezdir parka götür getir oda takılsın kendi kendine belki dank eder

Kendinize ilgi alanı yapın herşey eşinizle olmak zorunda değil ki
Gidin parka kızınızı kendiniz çıkarin
Alın AVM ye gidin o evde oynasın biz gidiyoruz diyin ve gezin belli bir süre sonra farkedecektir ne yaptığını ve size eminim katılacaktır
Benm eşimde oyun hastası araba hastası ama beni rahatsz etmiyor bu durum nedense bende kendime başka şeyler buluyorum

Dünya onun etrafında dönmüyor pir pır etrafında dolanamam kimsenin bana ilgi göstermiyorsa bende göstermem yani niye dileneyim ki böyle birşeyi

Bu saydıklarınız oyundan fazlası olduğunu gösteriyor.adam sizi sevmiyor gibi.yıllardır oyun oynarım en kaptırdığım dönemlerde bile hayatımdaki insana böyle davranmadım.kavga ettiğimiz oldu oyun yüzünden ama kesinlikle gönlünü aldım.oyunu bir kenera bırakıp onunla vakit geçirmeye çalıştım.sizin adamın bir çabası yok,pişmanlığı yok.bu şekilde biz ayrılmadık çok şükür ama bir dönem oyun yüzünden baya kavga ediyorduk.bazen çok kaptırıyor insan final haftası öncesi oyunda sabahlamış insanım.şimdiki aklım olsa asla öyle birşey yapmam.zamanla o oyundan mutlaka soğur ama o zamana kadar sizin çocuk ve sizden çalınan zamanlar geri gelmez.birde şöyle bir durum var o oyun biter başka oyun gelir.önemli olan adamın kafasında bitirmesi veya dengeyi sağlaması.sağlam bir rest çekmeden düzelmez.evden ayrılamıyorsanız o zaman adamı tamamen yok sayıp kendi hayatınıza devam edin bir süre.

Kızlar oyun bağımlılığı ve ilgisizlik boşanma nedeni. Açık açık tehdit edin. Şayet umursamazsa ciddi olduğunuzu anlatmak için davayı da açın. Eğer adam olursa ne ala davayı bile umursamazsa boşayın gitsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…