Kocam Asla Beni Aldatmaz

bu konu gerçekden çok uzun arkadaşlar ve tartışılır lutfen büyük konusmayın bende oyle diyordum ama çocuklar olunca affediyorsun tabiki uc kere affettim başka şansı kalmadı erkeklere guven olmazzzzz

eşinine güvenmek çok önemli bir gereksinim.ama büyük laf etmemek lazım.büyük lokma ye büyük laf konuşma canım.ne büyük aşlar ihanetle bitmiştir bilemezsin.sevgiler...

en iyi erkek pisman olmus erkekdir demisler dogru soylemisler bizlerde pisman edelimki bir daha yapmasınlar arkadaslar ve size kucuk bir nasihat kesinlikle eşleinize baskalarının ıhanetini duysanızda anlatmayın ve o tür arkadaşları varsa uzak tutmaya çalısın özeniyorerkekler nedensse bir şey var zanneiyorlarda aslında yok oldugunu anlıyorlar ve eslerininkıymetini daha iyi anlıyorlar sanırım guven gidince supeci oluyor ve artık sorular ve inceleme başlıyor bunları yapsanızda belli etmeden yapın arkadaşlar gerçekden kotü bir durum ya ihanetsiz nice yıllara arkadaslar

benim fikrim ise biraz size ters düşecek ama bilmiyorum arkadaşlar bence herr erkek aldatır yeterki zamanını,ortamını,fırsatını bulsunlar başka bi kadına kesinlikle hayır demiyceklerdir bundan %100 eminim.aldatmayacak bir erkek bence hala yeryüzüne gelmedi tabi normal saglıklı olanlarından bahsediyorum. ama bazende şöle düşünmeden edemiyorum kadınlara zararı yine hem cinsleri veriyo birazda suç kadınlarda aramak lazım kadın da istedikten sonra erkek nie hayır desin kiiiii??????????????

saygı ve Allah korkusu...bence de şifre kelime bunlar...
bende Hülya Avşarı sevmem ama bu konuşmasını biliyorum...bunda kastettiği aslında cinsellik yaşamak değildi..bakışlarla ya da düşünce yoluyla yapılan ihanetlerden bahsediyor burda...eğer bunu aldatmak olarak kabul edenlerdenseniz bence her erkek aldatır lafına katılmanız gerekir...yok aldatmak cinsellik yaşamaktır düyorsanız ki ozaman kesinlikle her erkek aldatır diyemeyiz...

:Roflol: Allah'ım kardeşimi net sayfalarından tanımak varmış bu ne büyük acı senağlama
alleg gel yafrum ablana jeyyar Şeniz

aplaa aplacığııım senağlama

demek bi ablam var heee Allah Allah annemler evlendikten 1 yıl sonra doğdum ben seni hangi ara yapmışlar :Roflol:

aman Allah'ım çok kafam karıştı kuzum kafamçokkarıştı

amaa allegos benimde kardesim... :Roflol:

simdi sendemi benim kardesimsin, yoksa bi aldatma durumumu bu.. neden tanimiyorum seni :Roflol:

..

canuuum biz senle ikizin o bizim ablamız oluyomuş baksana benim de kafam karıştı bizimkiler ne zaman yapmış onu :1shok:

Ben de iddialıyım.Kişiliği uygun değil.Adam gençken o kadar ısrara rağmen g.eve bile gitmemiş.Uçkur düşkünü değil.Benden önce de sadece 2 sevgilisi olmuş,çok seçici.Fırsatçı değil.Ve "eline, beline, diline sahip ol "felsefesiyle büyümüş.Beni seviyor.Benimle mutlu.Niye aldatsın ki?

ben ce de her erkek aldatır.aldatır çünkü yaratılış yapısındavar.ama aldatmayan da var aralarında .aldatmama sebebi ise henüz aldatma fırsatı yakalayıp,değerlendirememiş olmasındandır.

:uhm:bende benim sevgilimin beni aldatmadığından eminim hemde adım gibi ama insan yinede güvenemiyo.ne güvenmediğini belli edeceksin nede çok fazla güvendiğini göstermeyeceksin..erkek milleti yaparmı yapar..a.s

eşlerinizin sizi aldatmış olması farklı bir durum,aldatma eğilimin olması da farklı bir durum.
eşimin sadakati benim de kafamı sürekli kurcalayıp dururdu.ne yapsam diye düşünürdüm.sonunda birkaç sefer test etme girişiminde bulundum.7 yıllık evliliğim içerisinde yıllara dağılmış şekilde arada bir test ettim.
bu olay benim için hem oyun,hem eğlence,heyecan,,vs yaratıyordu.
aslında gerçekte var olmayan birini uydurdum,msn yolu,cep telefonu yolu ile,mektuplar ve kız arkadaşlarımın da yardımını alarak eşime oyunlar oyndım.
eşim hala bilmez bunları.ona anlatsam dahi inanmasına da imkan yok.çünkü çok profesyonel oynadık....ayrıntıları yazmam uzun sürer.
en az bir oyunu 3 ay uzattığım oldu.
suçsuz yere eşime işkenceler yaşattım.
ama eşim hiç bir şekilde beni aldatma eğilimnde bulunmadı..
bu oyunu oynarken çok korkuyordum ilk başta acaba ters bir şeyini yakalarmıyım diye...
ama sonucunda eşimin bana sadık olduğunu ,öyle bir fırsat anından hiç bir şekilde yakalanmadığını da görmüş oldum....

o zaten aptal bir kadın :Roflol: neyse her erkek aldatır diye saçma sapan bir görüşe katılmıyorum.. seven erkek ve ahlaklı erkek aldatmaz.. bu kadınlar için de geçerli..

Gururlu her kadın böyle bir şeyi kabul etmez , edemez.Her erkek aldatmaz katılmıyorum.Kadın erkeğe yetiyorsa erkek aldatmaz diye düşünüyorum

hangi anlamda yetiyorsa? fizikselmi ? manevimi ? ama ben etrafimda gorduklerim var kadin cok guzel erkeklerin sevdigi gibi(!)balik etli manevi olarakta cok iyiydi kocasina karsi ,cokta konuskan girisken misafirperver canayakin bi bayandi guzeldide bide egitimliydi unv bitirmis yabanci dilde biliyordu ama esi yinede aldatiyordu , bence bu erkegin yetisme tarzina cevresinede bagli ne kadar bayan mukemmel olursa olsun! kadin etrafa ben kocama sahip cikarim bi yapistimmi birakmam derdi ama kocasi arkasindan neler yapiyordu ayy anlatmasi bile beni huylandiriyor klava:Allah korusun oyle erkeklerden tum erkekleri insafa davet ediyorum... en onemliside bence bi erkekte Allah korkusu varsa oyle aldatma olaylarina girmez yoksa yaniliyormuyumkafamçokkarıştı yaa devirde ne degistiiiiii.........

o zaten aptal bir kadın :Roflol: neyse her erkek aldatır diye saçma sapan bir görüşe katılmıyorum.. seven erkek ve ahlaklı erkek aldatmaz.. bu kadınlar için de geçerli..

oh be cok gusel demissin bende katilmiyorum benim esimde aldatmaz, ben ona vefadarim o da bana ayni sekilde biz onunla bu konuda acik acik konusmuslugumuz vardir. Allah korusun eger aldatma olursa ben napacagimi tahmin bile edemiyorum... Allah bozmasin tum sevenlerin iiliskisini Allah nazardan korusun ve seytan yoluna saptirmasin !!!!!!

hülyar avşar dedi ya medya artık bu söylediklerini beynimize öle bir kazıyo ki sanki yaptığı genelleme doğru her erkek aldatacak dıye bır kaıde yokkk evlılıkte zamana karşı huyu suyu değişmeyen demicem herkes herşey zamana karşı değişir ama önemli olan zamana karşı doğru bildiklerinden prensiblerinden ayrılmaması önemli .......içinde bu eğilimi taşıyan uygun ortamını da bulduysa yaparrr bence Allah bölelerine bence yuva kurmayı nasip etmesin de kimsenin başı ağrımasın

aldatmayan erkek çok nadir arkadaşlar malesef oda sanırım çok azımıza nasip olur kıymetini bilin bence kadının eksikliginden degilde erkeklerin elinin kiri gibi görüyorlar yanlıs burdan kaynaklanıyor bizim duygularımızı dusunseler yapmazlar sanırım aynı durumu kendilerininde yasayabileceklerini dusunseler hic yapmazlar sanırım

kadın doğru söylemiş,erkeğin eline bir fırsat geçsin aldatır ha bu arada aldatmak sadece yatağa girmek değildir.... küçük heyecanlarda yaşasa aldatma aldatmadır hülya avşar akıllı kadın doğru söylemiş

Ben sevgilime güveniyorum, ama büyükte konuşmak istemıyorum .Allah şeytana uydurmasın .Şimdilik aldatıldiğımı düşünemiyorum allah göstermesin kimseye.

HÜLYA AVŞAR DEMİŞ Kİ: KOCAM BENİ ALDATMIYOR DİYEN KADIN DÜNYANIN EN APTAL KADINIDIR..
Hülya avşar polimikler kraliçesi :)))))
Hülya Avşar ve onun gibi medyatik kadınlar asla kocasına ait olmayan kadınlardır.
Başka erkeklerin hayalini süsleyen bir kadın o erkeğe ait olabilir mi?
Onların ilişkisi biz normal insanları aşar.

Kocam beni aldatmaz diyen kadın aptal değil özgüveni yüksek kadındır.
Kadının özgüveni kocasının davranışlarından ileri gelir.
kocam beni aldatmaz diyenlerdenim, ola ki aldatırsada ona dünyanın kaç bucak olduğunu gösteririm.

Afetmek büyüklük olsa bile,
kocamın ahlaksızlığını ve sadakatsızlığını afedecek kadar büyük yürekli değilim.

İNTİZAR

Sakın bir söz söyleme
yüzüme bakma sakın
sesini duyan olur
sana göz koyan olur
düşmanımdır seni kim
bulursa cana yakın
annen bile okşasa
benim bağrım taş olur

Dillerim tanrıdan ki
sana açan kucaklar
bir daha kapanmadan
kara toprakla dolsun
anmasınlar adını
bensiz anan dudaklar
sana benim gözümle
bakan gözler kör olsun

Hülya Avşar biraz eski Türk müziklerindeki sözlere kulak versin,
ama bu şarkı onun diline bile yakışmaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…