Kocam Asla Beni Aldatmaz

deniz_gunes

Hayat devam ediyor...
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2007
17.040
11.251
HÜLYA AVŞAR DEMİŞ Kİ: KOCAM BENİ ALDATMIYOR DİYEN KADIN DÜNYANIN EN APTAL KADINIDIR.. BU DURUMDA BEN DÜNYANIN EN APTAL KADINI MI OLUYORUM.. KOCAMIN BENİ HİÇ ALDATMADIĞINDAN EMİNİM..YANİ GÖZÜMLE GÖRMEDEN İNANMAM.. SİZ NE DERSİNİZ???????kafamçokkarıştı

her erkek bir değildir onun kocası aldattı diye herkes de aldatçak diye bişey yok asıl o onun kişiliksizliği aldatılmayı kabul ediyo

ben de sevgilim beni asla aldatmaz diyorum ama aldattığı an da 1 saniye bile durmam yanında

tıpkı levent yuksel ın sarkısındaki gıbı degıl mı canım..ölürüm yoluna ölürümde yine boyun egmem.yakarım dunyayı ugruna ama sana yenılmem...
bence de ıhanet asla affedılmez..

Kıs sanki benim düşüncelerimi yazmışsın
Beynimimi çaldın la yoksa tatlicadiarzu

allah şeytana uydurmasın.her erkek altacak dıye bısey yok ama buyuk konusmamak gerek arkadaslar.hayatta buyuk konusmalarım basıma gelmıstır.o yuzden allah seytana uydurmasın demek gerek hayat bu hıç bılınmıyo. ama hıç bısey olmadan da aldatır aldatmaz demenın mantıgı yok .allah herkezın esını boyle dusuncelerden korusun kızlar

Ah ah erkekler.... Bir de bunlara prim veren kadınlar...

İnsanın canı istedi mi ister erkek olsun ister kadın fark etmez, yapar. Aldatır... Bu devirde gözümün önünde kadınlar da aldatıyor erkekler de...

Allah kimseyi yolundan şaşırtmasın ne diyeyim...

Hülya Avşar'ı da hoş görüyorum artık, ağzı olan herkes konuşuyor bu ülkede...

allah başa vermesin ama bunu başa gelince asla durmam aldatıresada bilmeden onun günahıı..
yazık derim ne diyimm..

tıpkı levent yuksel ın sarkısındaki gıbı degıl mı canım..ölürüm yoluna ölürümde yine boyun egmem.yakarım dunyayı ugruna ama sana yenılmem...
bence de ıhanet asla affedılmez..

evet canım benim aynen öyle çok seviyorum ama asla da aldatılmayı affedemem ben demek o benim sevgimi hak etmiyomuş der çeker giderim çok yıpranırım çok üzülürüm ama zamanla her acı geçiyo

Bende eşime güveniyorum sonsuz ama yapmaz demiyorum çünkü erkekfisfisfis Her zaman kötüye hazırlıklı olmalıyız bence yapmaz diyerek tüm kapılarımızı kapatmayalım.Allah şeytana uydurmasın ama hayat bu güçlü olmak gerek her an.Erkek aldatırsa elbet kadında da eksiklikler olabilir ama nereye kadar bunu savunabilirler ki

+1

dahasıı ne kadınlar war (genelleme yapmıorum) en sessiz erkeği bile baştan çıkarabiliyorlar klava:

erkek adam gibi olursa kişilikli olursa eşini de severse aldatmaz..sadece kadınları suçlamayın en büyük suç erkeklerde çıkmasınlar baştan her kuyruk sallayana karşılık mı verecekler..

Kıs sanki benim düşüncelerimi yazmışsın
Beynimimi çaldın la yoksa tatlicadiarzu

Elinle yokla beynini hissedebiliyorsan çalınmamıştır
hissedemiyorsan çalınmıştırtatlicadiarzu
konuya dönelim Aldatanı da var aldatmayanı da her erkeği aynı kefeye koyamayız!
Ama benimki yapmayanlardandır inşallah yakalarsam yanında durmamak ona mükafat olur mahvederim, rezil ederim onu
Tersim çok pistir benim laelaelaelaelae

Hülya Avsar nezaman dogru konustuki, simdi hakli olsun:mymeka:.
Bes parmagin besi bir olmadigi gibi, her erkekte birbirine benzemez. Onunkisi aldatti diye, her erkek aldatir anlamina gelmezki!!
Karakter sahibi bir erkek asla esini aldatmaz diye düsünüyorum ben.şakkıdı tatlicadiarzu

Hülya Avşarın mercimek beyninin ne dediği beni ilgilendirmez
Amaaa erkek milleti hiçç belli olmaz,bi duracan düşünecen ve büyük konuşmican derim ben.

Şimdi egri oturup dogru konuşalım;
tabiki sevdigimiz insan güvenimiz sonsuz olmasa zaten hayatımızda olmaz ama ben erkeklerin aldatmayacagına inanmıyorum kızlar.
Kadını ona her yönüyle yetse bile adamlar yapı olarak bile sıkılıp başka şeylere yöneliyor he bunda dışardaki kadınlarında etkisi büyük ........
Bu kadar fedakarlıga ragmen bi başkası seçmiş olan insanında zaten yolu açık olsun

erkek dedıgın bıraz doyumkar olmalı.sapık dusuncedeyse erkek ,kadın ıstedıgı kadar yeterlı olsun hıç faretmez.bız toplum olarak erkek yaparsa kadındadır eksıklık,,erkek yapar elının kırıdır vs.gıbı sozler zaten onlara yol hazırlıyo.kadın yeterlı de olsa içı vicdanı kotuve sapık dusuncelerdekı doyumsuz erkek yapar.boyle kısılerde var bu hayatta....ve defalarca guru kırıla kırıla evlılıgını surdurme durumunda olan kadınlarda var.boyle kadınlara bırak gıt demek kolay ama su turkıye sartlarında bunu demek zo ne yazık ki....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…