Kocam Asla Beni Aldatmaz

Aldatmaz çünkü öyle bir karakteri yok.Aldatmaz çünkü bekarlığında bile gözleri elfecir oynamıyordu.Aldatmaz çünkü milletin karısında kızında gözü yok.Aldatmaz çünkü öylesine evlenmedi evinde çok mutlu.Aldatmaz çünkü uçkuruna düşkün değil.Aldatmaz çünkü beni kaybedeceğini bilir.Aldatmaz çünkü evi ve işi arasında mekik dokuyor.Aldatmaz çünkü arkadaşlarının içindede aldatmaya meyilli kimse yok.Neyimize güvendiğimize gelince kendimize ve seçtiğimiz erkeğe güveniyoruz.İzin verinde eşlerimizin neler yapabileceğini bilecek kadar tanımış olalım.yerimseniben

her erkek bir değildir ama umulmadık erkekler bile aldatıyor bu devirde erkeğe güven olmaz sorun erkeklerde değil onları ayartan kadınlar da evli erkeklerlerle oluyor kadınlar dişi kuyruk salladımı da erkek kayabiliyor o yöne bazen..
bu durumdan şu sonuclar cıkıyor:
1)bir fırsatını bulan herkes aldatır mı?
2)kadınların düşmanı yine bir kadındır..
unutmayın erkeğinizi alan yine bir kadın erkekler acizdir..herseyden tahrik oldukları icin o kadınlara kayabiliyorlar.yerimseniben

katılıyorum sana meltosh.kadını en büyük düşmanı yine kadındır.lisedeyken sevdiğim bi erkek arkadaşım vardı ve en yakın arkadaşımla tanıştırdım o kız ne yaptı sevdiğimi ayarttı oda yetmedi evlendi.gerisi tam bir hüsrandı senağlamasevenin ahı tutarmış 5 ay sonra boşandılar.bu devirde kimseye güven olmaz ne kız arkadaşına nede kocana.herşeye hazırlıklı olmalı insan

bende yapar diyenlerdenim..
bunun allahtan korkmayla saygıyla dinle falan alakası yok..
yapmıyorsa
1-parası yoktur
2-tipsizdir
3-çalışmaktan geberiyordur zamanı yoktur..
4-çalışmktan yapacak gücü kalmamıştır..
5-kaybedecklerinden korkuyordur..eşi ailesi çocukları huzuru saygıyı vs..
hanımlar kendimizi kandırmayalım..3-5 senelik evliler erken konuşuyor..

MAALESEF TUTMADI..EŞİM YAKIŞIKLI VE KÜLTÜRLÜ.KENDİ İŞİMİZ.HEP BERABERİZ.AMAÇLARIMIZ VAR İDEALLERİMİZ VAR.HIRSIMIZ VAR.PARAMIZ DA VAR.İSTESE ÇIKAR GEZER YAPAR.ANCAK BENSİZ GİTMEK İSTEMEZ.SEKS HAYATIMIZDA UYUMLU.BU NEDEN RAHATSIZ ETTİ?

GERÇİ BİR MESAJINDA BENİ ALDATSA GİDER BEN DE BAŞKASI İLE YATARIM DEMİŞSİN.HERKESİN GÖRÜŞÜ BAKIŞI FARKLI TABİ.

ALLAH İLE ARAMIZA DA NE GÜZEL GİRMİŞSİN.:)HERKES DİNE SİZİN GİBİ BAKMIYOR.BU ARADA ÜLKEMİZİN TÜM KADINLARI DA AHLAKSIZ O ZAMAN.ERKEKLER TEK BAŞINA YAPMADIĞINA GÖRE..

ALLAH DİLERİM SENİ ÇOK MUTLU ETSİN.SEN DE GÜVENLE VE SEVGİ İLE YAŞA.

Aldatmaz çünkü öyle bir karakteri yok.Aldatmaz çünkü bekarlığında bile gözleri elfecir oynamıyordu.Aldatmaz çünkü milletin karısında kızında gözü yok.Aldatmaz çünkü öylesine evlenmedi evinde çok mutlu.Aldatmaz çünkü uçkuruna düşkün değil.Aldatmaz çünkü beni kaybedeceğini bilir.Aldatmaz çünkü evi ve işi arasında mekik dokuyor.Aldatmaz çünkü arkadaşlarının içindede aldatmaya meyilli kimse yok.Neyimize güvendiğimize gelince kendimize ve seçtiğimiz erkeğe güveniyoruz.İzin verinde eşlerimizin neler yapabileceğini bilecek kadar tanımış olalım.yerimseniben

Canım benim Allah daha çok mutlu etsin.Ben anladım ki herkesin şansı başka bu hayatta.Beni eşimle çok mutlu etti.Nişanlıyken çok genç yaşta olan annemi kaybettim.Başkasına da başka acı veriyor hayat.O yüzden güvenleri sarsılmış.Bizi anlayamazlar.

Öyle mutluyum ki,işimde ve evimde hep eşimleyim.Mutlu bir çift olduğunu duyunca çok sevindim.Ama bilyorum ki sayımız çok az.Kıymetini bilelim.Sevgiler..

benim kocam bence beni aldatmaz neden aldatsınki.:asigim: yoksa aldatırmıtatlicadiarzu

katılıyorum sana meltosh.kadını en büyük düşmanı yine kadındır.lisedeyken sevdiğim bi erkek arkadaşım vardı ve en yakın arkadaşımla tanıştırdım o kız ne yaptı sevdiğimi ayarttı oda yetmedi evlendi.gerisi tam bir hüsrandı senağlamasevenin ahı tutarmış 5 ay sonra boşandılar.bu devirde kimseye güven olmaz ne kız arkadaşına nede kocana.herşeye hazırlıklı olmalı insan

aynı olayı yasamısız ablacım walla bende suan lisedeyim ve bnm yakın arkadas dediğim erkek arkadasıma sulandı..walla ben beklerim yani evlenirler bile..

bende yapar diyenlerdenim..
bunun allahtan korkmayla saygıyla dinle falan alakası yok..
yapmıyorsa
1-parası yoktur
2-tipsizdir
3-çalışmaktan geberiyordur zamanı yoktur..
4-çalışmktan yapacak gücü kalmamıştır..
5-kaybedecklerinden korkuyordur..eşi ailesi çocukları huzuru saygıyı vs..
hanımlar kendimizi kandırmayalım..3-5 senelik evliler erken konuşuyor..

ablacım walla ne tipsizler yapıyo parası olmayanlar borc bile alıp o kadınlara yediriyorlar.iş aldatmaya cinselliğe gelince erkekler zaman buluyor sen merak etme ablacım..ummadık taş baş yarıyoyerimseniben

benim eşim yapmaz diyenlerdenim
ona güveniyorum herşeyi yaşamış herşeyden elini eteğini çekmiş,genç yaşında hacıya gitmiş ailesine,bana aşık,herşeyini sıfırlamaya asla ve asla cesaret edemezsırnaşık şeymutlu bir evi var.eve 1 saat bile erken gelebilmek için kendini paralıyor. herşeyini biliyorum gün içinde en az 10 kere arar bir yere gittiğini akşam eve gelince değil çıkarken öğrenirim
o yapıya müsait arkadaş çevresinden uzakta herkese evliliğin güzelliğini anlatan biri ya:asigim:
yinede allah şaşırtmasın tabi:1closedeyes:

•kelebek•;1822124 .!.:
benim eşim yapmaz diyenlerdenim
ona güveniyorum herşeyi yaşamış herşeyden elini eteğini çekmiş,genç yaşında hacıya gitmiş ailesine,bana aşık,herşeyini sıfırlamaya asla ve asla cesaret edemezsırnaşık şeymutlu bir evi var.eve 1 saat bile erken gelebilmek için kendini paralıyor. herşeyini biliyorum gün içinde en az 10 kere arar bir yere gittiğini akşam eve gelince değil çıkarken öğrenirim
o yapıya müsait arkadaş çevresinden uzakta herkese evliliğin güzelliğini anlatan biri ya:asigim:
yinede allah şaşırtmasın tabi:1closedeyes:

ne güzel bi kocan var ablacım..senn yine de dikkat et kalpler Allah'ın elindeyerimseniben

ben de eşim beni aldatmaz diyenlerdenim .yani inşallah. 10 yıllık evliyiz henüz öyle bi şüphe duymadım ama azgın teke sendromuna yakalanırsa orasını da bilemem Allah korusun...

Benim amcam tam 20 yıllık evliydi ve karısını evin holünde bile sıkıştırıp öpecek kadar çook severdi.Nemi oldu aldattı ve ayrıldılar.Şimdi başkasıyla evli.Halen kimse inanamıyor ayrıldıklarına okadar aşıkken nasıl yaptı hayret ediyorlar.Allah kimseyi şaşırtmasın.

Allah kimseyi şaşırtmasın.biliorumki sevgilimle birbirimizi çok sevioruz , aldatcağını aklımdn geçirsem şüphe etsem,yanlış hareketini görsem Allah şahid aşkından ölsem bile onu kapıma köpek die bile bağlamam.bu konuda aşırı derecede sert görüyorm kendimi.ama keisnlikle bu tavrımdan şaşmam.işine geliosa gelmiosa kapı orada çeker gider yani.kimse kimseyi zorla tutamaz.bende onu aldatsam aynı tavrı oda koysun.dişe diş demişler nede olsa

Asla yapmaz diyenlerdenim.Gözümle görsem de inanmam diyecek kadar güveniyorum eşime.11 yıllık evliyim.her konusu açıldığında "Allah senden başka kadın sokarsa aklıma canımı alsın" der.Allah yanıltmasın hiç kimseyi.

X