Kocam Asla Beni Aldatmaz

gerçekten Allah korkusu olan biri aldatmaz.abimden biliyorum kızlar,çok yakışıklı ve kariyeri de var ama inanın bu güne kadar tek kızla çıktı.o kadar çok yapışan kız oldu hiç birine yüz vermedi.Allah'tan korktuğu ve bunun yanlış olduğunu bildiği için.şuda bir gerçek ki şu devirde kızlar erkeklerden beter...erkeklerden korkmayalım bence kendi cinsimizden korkalım.

kimse büyük konuşmasın bence sonuçta dünayada herhangi bir insan aldatılma olayını yaşamışsa bu bizim de başımıza gelebilir bir de erkek kadın olarak ayrım yapmamak gerekir her insan aldatabilir, aldatılabilir.

erkeklerden korkmayalım bence kendi cinsimizden korkalım.

Bu bana göre çok yanlış bir düşünce.
Dışarıda bir sürü içki satan yer var ama içki içmeyen gidip almıyor
değil mi?
Arayan bulur.....

Aldatılan kadınların kocalarında değilde aldattığı kadında şuç aramaları şuçluyu aklama psikoljisinden başka bir şey değil.

%100 hülya avşar a katılıyorum...bende ASLA derdim eskiden..ama biliyorumki her erkek aynı..belki 1000 de 1 tane dicem ama kafamçokkarıştı yok yok o bile zor anacım..siz siz olun sadece erkek arkadaşlarınıza yada eşlerinize ve hatta hatta hiçkimseye çok güvenmeyin..

Gururlu her kadın böyle bir şeyi kabul etmez , edemez.Her erkek aldatmaz katılmıyorum.Kadın erkeğe yetiyorsa erkek aldatmaz diye düşünüyorum

kadın erkeğe yetiyosa ne demek ya böle bi düşünce tarzı nasıl olabilir..aldatma dediğin şeyin bi bahanesi yoktur olamazda arkadaşım..biri birine yetmiyosa, sevmiyosa ne bilim bişiyler bittiyse adam gibi yollarını ayırır gider ne yapıyosan yaparsın..hemcinsim olarak böle düşünenler olduğuna inanamadım gerçekten..

Kizlar ya hulya avsar gibi kasar bi kadinin yorumunu ciddiye alipda "Acaba ben de mi....?" falan diye dusunmeyin allah askina. O kadin kendi ezikligine boynuzlarina kilif bulmaya calisiyo sadece.

İçinde bağlılık duygusu olmayan ve fırsatını bulan her erkek aldatır.Benim sevgilim aldatırmı onu bilemem ama aldatırsa kesinlikle affetmem ne olursa olsun

*Lili demiski ;Türk kadınların çoğunlukla söyledikleri şeydir 'kocam beni asla aldatmaz diye'

Ama tesadüfe bakın ki en çok türk erkekleri aldatıyor..

scorpi dediyorki ; katiliyorum anacuum sana gercekci yorumun icin kutlarim seni sengözlerimebaksanab

bana kalırsa arkadaşlar hülya avşar kendisi malum türkiyenin en güzel kadını ya(!) yani ben aldatıldıysam herkes aldatılır demek istiyor. ama bunun bi kriteri yoktur benim fikrimce kimi insanların karakterinde var heyecan arar, kimisi de karşısındakinin bi anlık ilgisine kapılıverir.kocama güvenirim ama ben asla yorum yapmıyorum yapar vaya yapmaz diye.......

sadece şunu diyebilirim allah şeytana uydurmasın. allah yuvalarımızdan uzak etsin böyle insanlarıda!!!!!!

:asigim::asigim:

valla bnde aptalim ozamn,benim esimde asla oyle sey yapmaz kacyillik evliyiz daha en ufak hatasini bile gormedim allah sukur ins hepte boyle oluruz,,kimseyninde kocasi aldatmasinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Benim eşim asla yapmaz.Her erkeği tanımanız ve her aileyi biliyor olamazsınız değil mi?Biz 3,5 yıldır beraberiz.İş yerinde de beraber çalışıyoruz.Kendi firmamız zaten.24 saatimiz beraber.Hiç sıkılmıyoruz.Aldatılmayacağımdan da çok eminim.Ben öyle bir eş seçmedim çünkü.Bazı insanlar bile bile evlenir.Mücadele etmek ister,inanmak ister.Oysa erkeklerin bakışından bellidir.Sadık ve yakışıklı bir eşim var.Bizim ailemizde onur herşeyden önce geliyor.Ben sadakati karakteri olan bir eş buldum.Hülya Avşar aile kavramından haberi olmayan biri.Kendine savunma mekanizması oluşturmuş.Zamanında başkasının yuvasına göz diken insandan kaliteli bir yorum beklenemezdi zaten.sevgiler..

yani güven duymak aptallıksa ben de aptalım.Şüpheci olmaktansa aptal olmayı yeğlerim.a.s

farkındaysanız gelecekti soz icin soylenmiş aldatmaz derken onceden aldatmaması degil bahsedilen (konunun baslıgından bahsediyorum)
evet kocam beni asla aldatmaz diyen tiplere cok kızıyorum ve cok komik geliyor acıkcası nerden bu kadar emin olabiliyorsunuz hulya hanıma katılıyorum kesnlikle.. ama kocam beni aldatmaz diyen kadın aptaldıra katılıyorum kocam beni hc aldatmadı lafına degil yanlış anlaşılmasın

her erkegin aldatma ihtimali vardır.. her erkek aldatır degil..
insan kendinden bile emin olamazken benim kocam asla aldatmaz fln nerden bu guven ya neyinize guveniyosunuz boyle:) fazla guven iyi degildir

her erkek aldatacak diye bir şey yok tabiki.kocama güveniyorum desem yalan olur güvenmiyorum desem yalan olur.sonucta erkek milleti degimi ben bu konuda babama bile güvenmem.

valla ben de aldatmaz diyorum aldatırsa da kendisi kaybeder geri dönüşü olmadığının bilincinde cünkü

:)Çok şeyime güveniyorum.Kendime de eşime de.Güven ve huzur öyle harika duygular ki,Allah herkese yaşamayı nasip etsin.Cahil bir çift değiliz.İkimizde üniversite mezunuyuz.Kapalı bir çevreden gelmiyoruz.Modern bir hayat çizgimiz olsa da islamın ruhuna çok bağlyız.Eşime ailemden çokgüvenirim.Babam,erkek kardeşim yapmaz diyemem ama eşim başka biri.Aldatılan veya güven duyamayan kimse bunu kabul etmek istemiyor.Kendilerine savunma mekanizması geliştirmişler.Her erkek yapar diyerek acılarını hafifletmeye çalışıyorlar.Onlar i,çin üzgünüm.Dilerim birgün mutlu olurlar.Çok güvenecekleri bir eşleri olur.

Hülya Avşar'ın aile kütürü ortadadır.Zamanında evli erkeklerle beraber olan,takdiri ilahi olarak da başına gelince sineye çeken bir insanın bu sözleri ne kadar da basit.

Artık maalesef mutlu çiftlerden nefret ediyor herkes.Kabul etmek istemiyor.Her erkeği bilemezsiniz.Mümkün olmasa gerek.Bütün erkekler zina yapmıyor.Mutluluklar herkese...:)

eşim beni asla aldatmaz demiyorum güveniyorum şüpheci değilimdir hatta gereğinden fazla kıskanmam ama büyük kouşmaktan korkarım hayat bu kimsenin başına ne geleceği belli olmaz aldatabilir şeytana uyar yapar tabi benide kaybeder kendi seçimidir seçtikleriylede mutlu olacaktır ozaman şikayet etme lüksü yoktur

bende yapar diyenlerdenim..
bunun allahtan korkmayla saygıyla dinle falan alakası yok..
cinsellik erkeklerde boşluk anıdır..zaaftır..o ara şu ne der,ne kadar günah die düşünemez..

bende yapar diyenlerdenim..
bunun allahtan korkmayla saygıyla dinle falan alakası yok..
yapmıyorsa
1-parası yoktur
2-tipsizdir
3-çalışmaktan geberiyordur zamanı yoktur..
4-çalışmktan yapacak gücü kalmamıştır..
5-kaybedecklerinden korkuyordur..eşi ailesi çocukları huzuru saygıyı vs..
hanımlar kendimizi kandırmayalım..3-5 senelik evliler erken konuşuyor..

X