Kocam Aldatıyormuş...

Haklısınız merhametim kocama değil bende babasız büyüdüm inanın çok zor bir orda bir burda geçen bir çocukluk babaya git anne kötü anneye git baba kötü arada derede çok berbat bir durum. Boşanıp o tarafa gitmesini kaldırabileceğimi de sanmıyorum

Bu evlilik kurtulur mu sizce ?kadın hep şüphe içinde yaşayacak bu insanı kanser eder

Neden olmuyor biliyor musun bizzat çok yakınımdan yaşadım. Yorumda da yazdığım gibi kadın çalışıyordu evi arabası vardı. Adamı evden kovdu boşandılar sonra ilk okul çağındali çocukları hastaneye kaldırıldı. Ağır depresyona girdi kadın tekrar kocasını eve almak zorunda kaldı çocuğu için. Gerçi çocuklar da çok kadir kıymet bilmiyor o ayrı konu. Paşamız şimdi büyüdü ortalıkta anasına benim için hayatını karartmasaydın napayım diyor. Orası ayrı

İşte gördünüz değil mi düzelme vs olmuyor

Bencede. Ama sanki o kız gibi. Hiç sabahına aldatıldığını öğrenip akşamına konu açıp o kadını över mi insan garip.
Tekrar söylüyorum o taraf olsam ve o gözden konuyu açmış olsam değişecek bir durum yok üye oldum ve konuşmak istedim sadece hatalı olduğumu düşünmüyorum. Bayanı tanımıyorum şahsen bile iyiliği kötülüğü kendine kalsın ben kocam ve kendimin derdindeyim

Yayilmaya bi kere alisan bi daha doner mi? Ustelik bi kere kabul edip susunca erkekler nasilsa gidemez deyip el artiriyolar. Hos konu sahibi de ailem kabul etmez demis. Zaten bosanmayacak. Ama ne yaparsa yapsin o adam bin turlu dolap cevirir yine yapar yapacagini. Annesi babasini 39752792 kez yakalamis ama hep affetmis bi evlat oarak soyluyorum bunlari

Bu erkeklerin b..nu böyle böyle şişiriyorsunuz,bu düşünce ile.
Kadın olarak siz sofra kur,süslen,eve bağla,yuvanı kurtar diye tüm sorumluluğu kadına yüklerseniz erkeklere çok yüklenmeyelim. Gemilerini yüzdürürler tabi istedikleri gibi.

Çocukla kolay olur demiyorum ama çocuk varsa otur eve bağla kafası yüzünden kadınlar ne hakettiği değeri görüyor o ayılardan,ne ailesinden çevresinden destek bulabiliyor.
Günlük bir girsenize bdv'ye. Açılan konulara bi bakın. Boşanmak istiyorum amaa...

Ama? Ailem sahip çıkmıyor,çocuğumla tehdit ediyor diye uzar. Siz bari yapmayın.

Hala kocan mi sence? Bunu bırakıp başkasına gidecek adam farkında değilsin bide emin ol günü birlik ilişkileri de vardır

Bu evlilik kurtulur mu sizce ?kadın hep şüphe içinde yaşayacak bu insanı kanser eder
Yani bence evlilik devam etse bile biri gelir öteki gider. Gizli gizli yapılam şeyler daima heyecan verir. Bu kadınla ilişkisi bitince aynı heyecanı arayacak başka kadınlar gelecek. Konuyu açan arkadaşın sürekli tetikte olması lazım. Bu da nereye kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…