Kocam Aldatıyormuş...

Yani bence evlilik devam etse bile biri gelir öteki gider. Gizli gizli yapılam şeyler daima heyecan verir. Bu kadınla ilişkisi bitince aynı heyecanı arayacak başka kadınlar gelecek. Konuyu açan arkadaşın sürekli tetikte olması lazım. Bu da nereye kadar
Yok canım sofra kurar bağlar eve. Bişey olmaz

Bu erkeklerin b..nu böyle böyle şişiriyorsunuz,bu düşünce ile.
Kadın olarak siz sofra kur,süslen,eve bağla,yuvanı kurtar diye tüm sorumluluğu kadına yüklerseniz erkeklere çok yüklenmeyelim. Gemilerini yüzdürürler tabi istedikleri gibi.

Çocukla kolay olur demiyorum ama çocuk varsa otur eve bağla kafası yüzünden kadınlar ne hakettiği değeri görüyor o ayılardan,ne ailesinden çevresinden destek bulabiliyor.
Günlük bir girsenize bdv'ye. Açılan konulara bi bakın. Boşanmak istiyorum amaa...

Ama? Ailem sahip çıkmıyor,çocuğumla tehdit ediyor diye uzar. Siz bari yapmayın.
Ben anlatamadım. Bakın ben olsam o adamı bir dakika evde tutmam. Basarım tekmeyi. Üstüne bir de tavuklu pilav hayrı yaparım. Ama kadın diyor ki kocamı seviyorum. Bu ne demek evliliğimi nasıl kurtarırım. Ona yardımcı olmaya çalışıyorum. Kadın da boşanmasını biliyor ama anladığım kadarıyla boşan kelimesinden ziyade daha yapıcı şeyler duymak istiyor

Oturup eşimle bu konuyu konuşmadım silmediği kalan mesajlardan algıladıklarım bunlar. Bekarlık döneminde sosyal mecralardan eklediğini çok beğendiğini yazdığını ama kadının cevap vermediğini neden o zaman tanışmadıklarını soruyor bayana, bayan nasip kısmet bu zamana diyor. Belden aşağı herhangi bir muhabbet olmadığı için öyle yorumladım belki cinsellik de var bilemiyorum..
Anladım. Peki ikinci bebeği kim istedi? Madem başka kadına aşık senden neden bebek sahibi oldu. Tek çocuklu olsanız ayrılmanizda daha kolay olurdu. Bilemiyorum ben olsam devam edemezdim bu şekilde. Böyle bir adamı sevmeyi bırak anında nefret ederdim.

Genel olarak yazılanlara cevap vermek istiyorum fake veya aldatan kız değilim şuan kendimi yerlere de atsam tepinsem de olağan durum bu geçmişe dönük hiçbirşey değişmeyecek önüme bakmak zorundayım. Dediğim gibi 2 küçük çocuğum var ve babalarına çok düşkünler ailem destek sahip çıkacak insanlar değiller. Boşanıp karşı tarafla evlenmesi durumunu kaldıramam gerçi bu da kaldırılacak bir durum değil ama çocuklarımın oraya gidip gelmesini kadını devamlı görmelerini bilmiyorum kafayı yiyeceğim

Bu sabah öğrendim henüz, hala anlam verebilmiş değilim çünkü. Ciddiyetin de farkındayım evet ama kafam allak bullak sakin düşünemiyorum. Vurmakla kırmakla elime hiçbir şey geçmeyeceğinin de farkındayım çocuklarım için güçlü durmak zorundayım kendimi yerlere atınca olağan durum değişmeyecek.
Güçlü durup ne yapacaksınız belli ki boşanmayı düşünmüyorsunuz sal kendini gitsin

Anladım. Peki ikinci bebeği kim istedi? Madem başka kadına aşık senden neden bebek sahibi oldu. Tek çocuklu olsanız ayrılmanizda daha kolay olurdu. Bilemiyorum ben olsam devam edemezdim bu şekilde. Böyle bir adamı sevmeyi bırak anında nefret ederdim.
Bilgim şüphem dahilinde değildi en ufak şüphem olsa zaten çocuk olmazdı bilerek isteyerek yaptık yaşları yakın olsun dedik. Herif zaten benim durumum belli boşanmam çocuklarım var diyor mesajlarında

Ben anlatamadım. Bakın ben olsam o adamı bir dakika evde tutmam. Basarım tekmeyi. Üstüne bir de tavuklu pilav hayrı yaparım. Ama kadın diyor ki kocamı seviyorum. Bu ne demek evliliğimi nasıl kurtarırım. Ona yardımcı olmaya çalışıyorum. Kadın da boşanmasını biliyor ama anladığım kadarıyla boşan kelimesinden ziyade daha yapıcı şeyler duymak istiyor
Öbür kadının tatlı diline güler yüzüne kaş göz rengine kadar girmişsiniz. Çelişiksiniz. Ameliyatlıyken o kadınlaymış diyor konu sahibi (konu fake değilse tabi)siz de kaşı gözü mü ki olay hadi masa kur diyorsunuz. Bu öneriniz evlilikte bazı sorunları kapatabilir ama "ufak atışmalarda"işe yarar. Şu aşamada aldatılan bir kadına ne kadar seviyorum dese de denilmez,denilmemeli. Yanlışa yanlış diyebilmek lazım.İyi geceler.

Bu adamı hala seviyor musun? şaka mısın ya? :kusmuk:
Hiç boşanacak gibi durmuyorsun iki yalan söylesede affetsem kafasındasın. Boşanmayacaksan kurcalama bacım adam istediği gibi takılsın.
Bu kadar kanıttan sonra yalan söyleyebileceğini sanmıyorum herşey orta yerde. Boşanmak en son çözüm olarak bakıyorum evet haklısınız. Burda boşucam şöyle yapcam böyle yapcam demenin bir anlamı yok.

Herkese merhabalar öncelikle düşündüm düşündüm işin içinden çıkamıyorum yardımınıza muhtacım.. 27 yaşındayım 2016 yılından beri evliyim biri 5 biri 1 yaşında iki tane evladım var ellerinizden öper. Eşim 28 yaşında, evlendiğimiz zamandan beri iş ve ev arası gider gelir. Çocuklarına, bana karşı her zaman nazik ve anlayışlı olmuştur şimdiye kadar herhangi büyük bir problemimiz olmadı çok zor maddi sıkıntılardan geçtik ve şuan çok iyi durumdayız maddi açıdan. Kendisinin bir araç modifiye dükkanı var ve 2 yıl öncesi arabası için gelen bir bayanla 2 yıldır ilişkisi olduğunu öğrendim. Allah büyük ya gizli albüm yapmış telefonuna kadınla boy boy fotoğraflarını mesajlarını önüme çıkardı. Bayan 2 senedir mesajlara doğru düzgün cevap vermediği halde bizimki devamlı mesaj ve arama halinde özledim görüşelim şşt pşşt vs.. Bayan kimi zaman çocukların var günah diyor kimi zaman biri duyarsa ilk harcanan ben olurum üzülürüm nolur git diyor ama bizimki inatla buluşma görüşme talebinde bulunuyor. Sonuç olarak arada da olsa görüşüyorlar dışarıda aşağıdayım in mesajları var aralıklarla ve kadın bi üst sokağımda oturuyor kendisi bekar 28 yaşında ve gerçekten alımlı çalımlı bir bayan ortak arkadaşlarımıza sordum çok iyi kız diyorlar ama benim kocayı götürüyor iyi kız. Kocam mesajlarında hep aradığı huzuru onda bulduğundan, aradığı muhabbeti onda bulduğundan bahsetmiş cinsellik anladığım kadarıyla olmamış beklemiyorum senden sadece iyi günde kötü günde yanında olmak istiyorum demiş ama ne farkeder ki ? Eşim Evli olup boşanamayacağını ama onun için çok değerli olduğunu ne zaman isterse yanında olacağını söylemiş ve bu böyle yarı konuşup yarı konuşmadan kimi zaman buluşarak bugüne kadar devam etmiş. Dükkanı elemana bırakıp gidiyormuş meğerse ben evde çocuklarımla boğuşurken. Hamileyken de aldatılıyormuşum üstelik. Herşeyi geçtim ben ameliyathanede doğum yaparken canımla cebelleşirken o dışarda bayana sevgi dolu mesajlar çekiyormuş, üstelik kadına benden çok önce aşıkmış ama hiç açılamamış gene pas vermemiş kadın. Aklım ermiyor nasıl olabilir böyle birşey hiç dışarda kalmaz akşam evine gelir alkol yok sgara kumar yok zerre şüphelenmedim kendisinden. Ne yapmam gerekiyor çocuğum zaten küçük bebeğim daha çok küçük ve eşimi gerçekten çok seviyorum ne olur yadırgamayın onlarca yılımı beraber paylaştığım insan. Söyleyemedim karşısına geçip üstelik beni aldatıyorsun diye. Çıkmazdayım içimi dökmek istedim sadece...
Sadece huzur değil başka şeyler de vermiştir. Sigara alkol kullanan aldatır diye bir teziniz varsa kocanız sizi aldatarak çürütmüş o tezi.

Bilgim şüphem dahilinde değildi en ufak şüphem olsa zaten çocuk olmazdı bilerek isteyerek yaptık yaşları yakın olsun dedik. Herif zaten benim durumum belli boşanmam çocuklarım var diyor mesajlarında
Bu çok büyük bir kötülük ama. Başkasına aşıkken gelip senden çocuk yapması, sen doğum yaparken hala kadınla mesajlaşması... Seni sevmiyor demekki, saygısı da yok. Ben olsam durumu aileme anlatır delillerle bereber boşanma davası açarım.

Niye boşansın ki zaten durumu ultra iyi. Evde yemeğini yapan çamaşırını yıkayan istediğinde cinsellik yaşadığı üstüne de 2 çocuk yaptığı biri hali hazırda var. Bu kadın ve bu gibi başkalarıyla da takılacak istediği gibi, çünkü aynen burda bizim anladığımız gibi o da sizin gitmeyeceğinize emin. Size yapılan reva görülen muamele hayat bu. Üzgünüm şöyle bi gerçekleri görün istedim, siz hala seviyorum derken -evdeki sevmediğim karım, çocuklarımın annesi- muamelesi

Genel olarak yazılanlara cevap vermek istiyorum fake veya aldatan kız değilim şuan kendimi yerlere de atsam tepinsem de olağan durum bu geçmişe dönük hiçbirşey değişmeyecek önüme bakmak zorundayım. Dediğim gibi 2 küçük çocuğum var ve babalarına çok düşkünler ailem destek sahip çıkacak insanlar değiller. Boşanıp karşı tarafla evlenmesi durumunu kaldıramam gerçi bu da kaldırılacak bir durum değil ama çocuklarımın oraya gidip gelmesini kadını devamlı görmelerini bilmiyorum kafayı yiyeceğim
O zaman sineye çekip bir çok kadın gibi annelerimiz gibi oturacaksiniz yapacak hiç bir şey yok
K kardespayi ninda dediği gibi en azından belli etmeyin bildiğinizi evet çaresiz çok kadın var boşanmaya gidemeyen ama siz seviyorum diyorsunuz o kadınla evlenir diye bosamiyorum diyorsunuz bir nevi ama inanın adam için boşanmış boşanamamiş fark etmeyecek halam 40 yıllık evli sahip çıkanı olmadığı ve çocukları olduğu için hâlâ aldatiliyor
Bakın çaresizlik nedir bilirim bende yaşadım ama seviyorum demeyin bari

Son düzenleme:
Yani çok çok zor bir durum hem de bayağı üzücü. Arada dediğin gibi iki çocuk var. Benim çok yakın bir akrabam var onun da başından geçti. Kadın çalışan biriydi. Kendi evi arabası da vardı. Çekip gitse o giderdi ama arada çocuk olunca. Olmuyor işte. Acaba karşı tarafın tatlı dili, güler yüzü ne bileyim, saç rengi, ya da yürüyüşü mü hoşuna gidiyor. O kadın gibi ol demiyorum ama yakınlarında çocukları bir iki saatliğine bırakabileceğin biri var mı. Güzel bir akşam yemeği yapsan evde başbaşa yeseniz. Hani adamı eve bağlamak babında. Aklıma gelecek ilk öneri. Ayrıca ilk etapta belli etme bence de takipte kal. Bak bakalım ne olacak. İleride boşanma olacaksa da delillerini topla ama ilk önce evliliğini kurtarmaya çalış bence de
Ne diyorsun ablacım sen ? Bir tek aldatıldı diye kadını suçlamadığın kalmış .
Ne biçim bi zihniyet nasıl bir kafa yapınız var ya ,
İstediği kadar güzel bakımlı olsun , akşama kadar evde jartiyerle dolaşsın kadın , aldatan yine aldatır .
Karşında ki adama bağlı herşey .
Tüm bunları hemcinse söylüyorsunuz ya.

Bu kadar kanıttan sonra yalan söyleyebileceğini sanmıyorum herşey orta yerde. Boşanmak en son çözüm olarak bakıyorum evet haklısınız. Burda boşucam şöyle yapcam böyle yapcam demenin bir anlamı yok.
Boşanmaya yüreğin yoksa bilmiyormuş gibi davran bilip boşanmazsan adam şımarır kuma bile getirir.

X