Kocam Aldatıyormuş...

Yok canım sofra kurar bağlar eve. Bişey olmaz

Ben anlatamadım. Bakın ben olsam o adamı bir dakika evde tutmam. Basarım tekmeyi. Üstüne bir de tavuklu pilav hayrı yaparım. Ama kadın diyor ki kocamı seviyorum. Bu ne demek evliliğimi nasıl kurtarırım. Ona yardımcı olmaya çalışıyorum. Kadın da boşanmasını biliyor ama anladığım kadarıyla boşan kelimesinden ziyade daha yapıcı şeyler duymak istiyor

Anladım. Peki ikinci bebeği kim istedi? Madem başka kadına aşık senden neden bebek sahibi oldu. Tek çocuklu olsanız ayrılmanizda daha kolay olurdu. Bilemiyorum ben olsam devam edemezdim bu şekilde. Böyle bir adamı sevmeyi bırak anında nefret ederdim.

Genel olarak yazılanlara cevap vermek istiyorum fake veya aldatan kız değilim şuan kendimi yerlere de atsam tepinsem de olağan durum bu geçmişe dönük hiçbirşey değişmeyecek önüme bakmak zorundayım. Dediğim gibi 2 küçük çocuğum var ve babalarına çok düşkünler ailem destek sahip çıkacak insanlar değiller. Boşanıp karşı tarafla evlenmesi durumunu kaldıramam gerçi bu da kaldırılacak bir durum değil ama çocuklarımın oraya gidip gelmesini kadını devamlı görmelerini bilmiyorum kafayı yiyeceğim

Güçlü durup ne yapacaksınız belli ki boşanmayı düşünmüyorsunuz sal kendini gitsin

Bilgim şüphem dahilinde değildi en ufak şüphem olsa zaten çocuk olmazdı bilerek isteyerek yaptık yaşları yakın olsun dedik. Herif zaten benim durumum belli boşanmam çocuklarım var diyor mesajlarında

Öbür kadının tatlı diline güler yüzüne kaş göz rengine kadar girmişsiniz. Çelişiksiniz. Ameliyatlıyken o kadınlaymış diyor konu sahibi (konu fake değilse tabi)siz de kaşı gözü mü ki olay hadi masa kur diyorsunuz. Bu öneriniz evlilikte bazı sorunları kapatabilir ama "ufak atışmalarda"işe yarar. Şu aşamada aldatılan bir kadına ne kadar seviyorum dese de denilmez,denilmemeli. Yanlışa yanlış diyebilmek lazım.İyi geceler.

Bu adamı hala seviyor musun? şaka mısın ya?
Hiç boşanacak gibi durmuyorsun iki yalan söylesede affetsem kafasındasın. Boşanmayacaksan kurcalama bacım adam istediği gibi takılsın.
Bu kadar kanıttan sonra yalan söyleyebileceğini sanmıyorum herşey orta yerde. Boşanmak en son çözüm olarak bakıyorum evet haklısınız. Burda boşucam şöyle yapcam böyle yapcam demenin bir anlamı yok.

Sadece huzur değil başka şeyler de vermiştir. Sigara alkol kullanan aldatır diye bir teziniz varsa kocanız sizi aldatarak çürütmüş o tezi.

Bilgim şüphem dahilinde değildi en ufak şüphem olsa zaten çocuk olmazdı bilerek isteyerek yaptık yaşları yakın olsun dedik. Herif zaten benim durumum belli boşanmam çocuklarım var diyor mesajlarında
Bu çok büyük bir kötülük ama. Başkasına aşıkken gelip senden çocuk yapması, sen doğum yaparken hala kadınla mesajlaşması... Seni sevmiyor demekki, saygısı da yok. Ben olsam durumu aileme anlatır delillerle bereber boşanma davası açarım.

Niye boşansın ki zaten durumu ultra iyi. Evde yemeğini yapan çamaşırını yıkayan istediğinde cinsellik yaşadığı üstüne de 2 çocuk yaptığı biri hali hazırda var. Bu kadın ve bu gibi başkalarıyla da takılacak istediği gibi, çünkü aynen burda bizim anladığımız gibi o da sizin gitmeyeceğinize emin. Size yapılan reva görülen muamele hayat bu. Üzgünüm şöyle bi gerçekleri görün istedim, siz hala seviyorum derken -evdeki sevmediğim karım, çocuklarımın annesi- muamelesi

O zaman sineye çekip bir çok kadın gibi annelerimiz gibi oturacaksiniz yapacak hiç bir şey yok
K kardespayi ninda dediği gibi en azından belli etmeyin bildiğinizi evet çaresiz çok kadın var boşanmaya gidemeyen ama siz seviyorum diyorsunuz o kadınla evlenir diye bosamiyorum diyorsunuz bir nevi ama inanın adam için boşanmış boşanamamiş fark etmeyecek halam 40 yıllık evli sahip çıkanı olmadığı ve çocukları olduğu için hâlâ aldatiliyor
Bakın çaresizlik nedir bilirim bende yaşadım ama seviyorum demeyin bari

Son düzenleme:
Ne diyorsun ablacım sen ? Bir tek aldatıldı diye kadını suçlamadığın kalmış .
Ne biçim bi zihniyet nasıl bir kafa yapınız var ya ,
İstediği kadar güzel bakımlı olsun , akşama kadar evde jartiyerle dolaşsın kadın , aldatan yine aldatır .
Karşında ki adama bağlı herşey .
Tüm bunları hemcinse söylüyorsunuz ya.

Boşanmaya yüreğin yoksa bilmiyormuş gibi davran bilip boşanmazsan adam şımarır kuma bile getirir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…